Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

2021 рік Бика обіцяє бути цікавим та насиченим для людей, народжених у рік Мавпи. Зірки поспішають порадувати, рік буде успішним і позитивним у всіх життєвих сферах. Але потрібно бути активним, якщо бажаєте чогось досягти. Бик негативно ставиться до ледачим.

Господар року Бик посприяє тому, щоб представники знаку забули про свої проблеми, в цьому році всі вони успіхом вирішаться. Зв’язку з друзями і родичами в цей рік зміцняться. Близькі часто будуть звертатися до вас за допомогою, а за надані дії, ви заслужите повагу рідних. Не варто сумувати, якщо у вас виникнуть проблеми, навіть далекі родичі поспішать до вас на допомогу.

Загальні тенденції року

Люди, народжені в рік Мавпи, відносяться до розсудливим і самостійних особистостей, які завжди знають, як їм поступити. Представники знака, з легкістю досягають поставлених цілей, вміло обходять всі перешкоди. Мавпи завжди намагаються, щоб їх близькі ні в чому не потребували. Але при цьому вони не обділяють і самого себе.

У січні-лютому буде подолано перша серйозна перешкода на шляху до досягнення своєї мети. В кінці зими представник знака отримає вигідну пропозицію. Але щоб повною мірою скористатися ним, Мавпі доведеться підучитися. Можливо, що спочатку доведеться багато фінансів пустити на освіту. Але в найближчому майбутньому все це окупиться, і ви будете задоволені.

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Зірки радять влітку в рік Бика гарненько відпочити, адже в недалекому майбутньому Мавпу чекає підвищення по службі. І не скоро вийти розслабитися. На новому місці не виключені труднощі у спілкуванні з колективом. Можливо, товариші по службі не відразу вас приймуть у свою «сім’ю». Але розумна Мавпа зможе знайти до них підхід. Завдяки своїй працьовитості і добродушності, представники знаку заслужать повагу колег.

Наприкінці осені представники знаку зможуть насолодитися новим соціальним статусом, атмосфера в колективі налагодитися.

Багато порадіють поліпшення фінансового стану. Адже так недавно їм доводилося навіть влазити в борги. Діти і близькі будуть щасливі, що в сім’ї з’являться достатньо засобів до існування.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік: Водолій (чоловіки і жінки). Рік Щура для Водолія

Навесні можливі невеликі проблеми зі здоров’ям, «прокинуться» старі болячки. Гороскоп рекомендує не займатися самолікуванням. Але весняні місяці порадують гармонією і любов’ю в родині і відносинах.

На жаль, не всі самотні Мавпи в цьому році зустрінуть свою любов. Але відносини, які почнуться зараз, подарують представникам знака тільки позитивні емоції.

Гороскоп рекомендує бути обережним при спілкуванні з друзями. Можливо, зрада з боку людини, якій ви дуже довіряли. Зірки рекомендують на час стати потайним, особливо не довіряйте людям.

Любовний гороскоп на 2021 рік

На будь-якому фронті все у Мавп буде добре. Звичайно ж, не уникнути дрібних сварок з партнером, але це не так страшно. Протягом року чоловік (дружина) буде радувати увагою. У відносинах в основному буде панувати розуміння і пристрасть.

Самотніх представників знаку гороскоп радує тим, що восени вони зустрінуть того, з ким більше не захочуть розлучатися.

У сімейному житті зірки обіцяють Мавпі спокій і тишу, проте варто трохи бути поступливішими партнеру, це допоможе уникнути нікому непотрібних конфліктів.

Мавпи, які збираються вступити шлюбний союз, можуть сміливо планувати весілля на літо цього року. Зірки гарантують, що все у вас в сімейному житті буде добре. Шлюб, укладений у липні або в серпні, має всі шанси бути довговічним. Єдине, скандалів може посприяти ваш цікавий і впертий характер.

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Звичайно, Мавпи не люблять короткочасні зв’язки, їх більше приваблюють серйозні стосунки. Але зараз, деякі заради пристрасті підуть навіть на зраду. Дійсно стосунки на стороні або випадковий секс позитивно позначаться на вашому емоційному стані.

Якщо ваші стосунки з коханим на межі розриву, щоб в майбутньому не пошкодувати, слід вгамувати свою гордість і зробити першим крок до примирення. Повірте, незабаром ви зрозумієте, що правильно зробили, не відмовившись від своєї любові з-за злості.

Можливо, партнер запропонує поїхати удвох в подорож. Представники знаку будуть дуже раді такому сюрпризу, і ні в якому разі не відмовляйтеся від нього.

Гороскоп здоров’я

У рік Бика більшість Мавп будуть здорові, сезонні «болячки» їх не торкнуться. Але якщо випадок потребує термінової госпіталізації або хірургічного втручання, відмовлятися не варто. Не побоюючись ускладнень, можна погодитися на операції, які так довго відкладалися. Можна зважитися на пластичні операції, також можна зайнятися лікуванням ніг.

Зірки поспішають порадувати тим, що в рік Бика Мавпам не доведеться переживати з-за хвороб близьких. Практично все їх оточення буде здорово (ГРВІ та інші сезонні хвороби в рахунок не входять).

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

На жаль, радувати буде в основному лише фізичне самопочуття, очікуються деякі психічні розлади. Мавпі доведеться неабияк понервувати заради втілення мрії в реальність. Щоб уникнути стресів і інших неприємностей слід переглянути режим харчування і зайнятися спортом.

Читайте також:  Гороскоп для Змії на 2020 рік (чоловіки і жінки). Рік Щура для Змії

Гороскоп рекомендує не зловживати алкогольними напоями та іншими психотропними. Зірки рекомендують уникати дієт, інакше є ризик того, що порушиться робота шлунково-кишкового тракту. Можливо, у вашому оточенні з’явиться той, хто допоможе уникнути депресії і стресові ситуації. Ось тепер і ви зрозумієте, хто є справжній друг.

Також небажано займатися екстремальними видами спорту. Крім того, якщо ви працюєте на небезпечному виробництві, варто стати куди обережніше. В цьому році не виключені травми на робочому місці. Зірки радять бути обережнішими на дорозі.

Грошовий гороскоп на рік Бика

У рік Бика гороскоп рекомендує ощадливішими з грошима. Не варто давати борг друзям, скоріш за все ви не отримаєте своїх грошей назад. Крім цього, зірки радять не оформляти іпотеку або автокредит, можливі проблеми з виплатою. Ймовірно, що доведеться допомогти матеріально близькій людині.

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Наприкінці осені плекалися ризик того, що багато представників знаку потраплять під скорочення, або вони втратять роботи із-за підступів колег. Працевлаштуватися знову буде непросто, але з цим вам допоможе зовсім сторонній для вас людина.

В кінці року представникам знака варто бути вкрай обережним. У вашому оточенні з’явиться людина, яка захоче вас підставити. Не вірте всім підряд, і не забувайте про те, що «халяви» не буває. Бик любить тільки цілеспрямованих та наполегливих людей. Якщо хочете поліпшити фінансовий стан, варто трудитися, не покладаючи рук.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково
  • Хочу подивитися результат

View Results

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз! Завантаження …

Гороскоп для жінки

Для жіночої частини населення, які народилися в рік Мавпи, Вогненний Бик приготував свої сюрпризи. Даний період чудово підходить для самореалізації. Кожна дама може досягти успіху у тій сфері, в якій мріє. Головне не боятися і вірити у власні сили, ось основний рада зірок.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Мавпа: що чекає жінок і чоловіків

Будь-які починання в професійній сфері увінчаються успіхом. Багато дівчата зможуть отримати заслужене підвищення. Сімейне життя обіцяє бути спокійною. Жінки зможуть повноцінно відпочити лише вдома, у колі близьких. Чоловік буде допомагати з дітьми, з господарством.

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Зірки рекомендують налагодити сексуальне життя, якщо проблеми такого характеру є.

Навесні жінки зможуть приділити час собі і своїй зовнішності. Необхідно зайнятися фітнесом, змінити зачіску і імідж. Улюблений буде радий зміни у вашій зовнішності, тим самим між вами знову спалахне іскра і пристрасть.

Гороскоп для чоловіка-Мавпи

Чоловіки, народжені в рік Мавпи, дуже сильні духом люди. Цей рік буде для них роком відкриттів у всіх життєвих сферах. Бик посприяє тому, щоб всі бажання представника сильної статі збулися.

Зірки попереджають: якщо ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю, вдаліше часу ви не знайдете. Проблем з інвесторами теж не передбачається, спонсори будуть раді надати вам свою підтримку.

Військовослужбовці чоловіки отримають житло, якого так довго чекали. Можна тільки порадіти за їхню сім’ю: нарешті, стабільність прийде в їх будинок.

Рік успішний і для творчих особистостей, актори-початківці зможуть отримати свої перші ролі. Зараз відмінний час, щоб художники організували свої перші виставки. Картини будуть продаватися з блискавичною швидкістю, ви зможете швидко стати відомою особистістю. Часу втрачати не варто, не приховуйте свій творчий талант!

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Загалом, все у сильної статі складається вдало. Якщо доля поставить підніжку, все одно поспішайте вперед. Мабуть життя хоче просто перевірити вас на міцність.

Господар року просить чоловіків більше часу приділяти своєму фізичному здоров’ю, необхідно відвідувати спортзал і менше вживати міцні напої.

Зірки рекомендують представникам знака стримувати свій емоційний характер, інакше ви наломаете дров. На деякий час можна і заховати свої амбіції.

Розумно буде на початку року ознайомитися з гороскопом, і зрозуміти, чого вам чекати в майбутньому. Рекомендації зірок допоможуть позбутися багатьох життєвих проблем і повернути долю в бік удачі. Рік буде досить успішним для працьовитих і сильних особистостей.

Гороскоп Мавпи на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021