Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Рік Бика принесе успіх і процвітання багатьом людям. Символ 2021 року любить відповідальних та цілеспрямованих особистостей, саме їм він і буде протегувати. Зараз кар’єристів чекає стрімке просування по службовій драбині. Але не можна забувати про те, що удача не тече під лежачий камінь. У плані любові в цьому році в багатьох буде все просто відмінно.

Загальні тенденції року

Наполегливий і відповідальний Дракон вже на початку року почне робити кроки для досягнення своєї мети. Представники знаку будь-якими шляхами готові йти до своєї мрії. Важливо, щоб в цей час поряд з ними були близькі люди, які в потрібний момент могли б застерегти їх від відчайдушних дій. Прагнення виконати мрію може призвести і до негативних наслідків, загадане бажання здійсниться, але ймовірно виникнення нових проблем. Але підтримка і поради рідних людей допоможуть уникнути неприємностей.

Символ року цінує і поважає тільки активних і сильних людей, які готові діяти заради заповітних цілей. Зірки радять бути обережнішими у своїх діях, не потрібно кидатися словами. Гідна поведінка обіцяє вам успіх.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

У березні-квітні представникам знаку доведеться зробити вибір між кар’єрою і любовними відносинами. На жаль, в цей час почуття і робота не настільки сумісні.

Дракони зможуть отримати високу посаду, про яку вони так довго мріяли. Вогненний Бик буде вам протегувати, йому подобаються люди, які не сидять, склавши руки, а діють.

У травні деяких Драконів очікує низка поїздок. Можливо, вони переїдуть на ПМЖ в інше місто і отримають там хорошу посаду. Ймовірно, що в літні місяці представники цього знаку отримають хорошу фінансову підтримку від далекого родича, деякі виграють в лотерею.

А так зажадає безліч грошових витрат, виникне необхідність допомогти близьким не тільки морально, але і матеріально. Драконам слід бути вкрай обережними з грошима, інакше в кінці року можливі серйозні фінансові труднощі.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Саме зараз слід серйозно зайнятися своїм здоров’ям. Адже будь-яку хворобу краще попередити, ніж потім довго лікувати. Як би не було погано з часом, необхідно вже на початку року пройти профілактичні огляди. При необхідності слід лягти в стаціонар. Дракони мають зрозуміти, що здоров’я понад усе. Погане самопочуття і захворювання будуть заважати досягти великої мрії.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Дракон: жінка і чоловік

У вересні-жовтні 2021 слід бути більш стриманими на роботі. Можливо, колеги будуть провокувати вас, щоб виставити перед начальством в іншому світлі, будьте розумнішими і терпляче. Інакше підступи товаришів по службі можуть стати причиною вашого звільнення.

Любовний гороскоп для Дракона

У рік Бика Драконів чекає добробут і спокій у родинному житті. Між парами, які так довго у відносинах, знов спалахне пристрасть і любов. Шлюборозлучних процесів у цей період буде зовсім небагато, навіть навпаки, багато зможуть повернути коханого, з яким розійшлися по дурості. Бик буде підтримувати тих, хто вже давно перебуває у шлюбі. Щоб зберегти романтичні відносини на довгі роки, слід зрозуміти, що їх коханий або кохана – не ваша власність, а самодостатня особистість.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Однак з настанням весни, деякі Дракони зважаться змінити своїй парі. Зірки попереджають, що не настільки необачний вчинок принесе у ваш дім багато печалі. Тому будьте розсудливі, не шукайте тепла і любові на стороні, якщо не хочете стати самотніми.

Наприкінці літа багато Дракони, нарешті, отримають пропозицію руки і серця від коханої людини. Шлюб, укладений у цей рік буде щасливим і довгим. Бездітні пари з великою ймовірністю обзаведуться дітьми.

Самотні Дракони восени можуть впасти в депресію. Але Бик не хоче, щоб у його рік люди страждали. І ось у цей час багато представників знаку без пари зможуть зустріти справжню любов. Але зірки попереджають, якщо ви не зустрінете в цьому році половинку, засмучуватися не потрібно, все у вас буде добре. Все-таки любов – почуття, яке варто того, щоб його чекали.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік

Люди, народжені в рік Дракона, педантично ставляться до свого здоров’я. Лише зрідка, під вантажем справ забувають те, що іноді необхідно відвідувати лікаря. Гороскоп поспішає порадувати: у цьому році у представників знаку не виникне особливих проблем зі здоров’ям, якщо дотримуватися обережності. Зірки рекомендують не займатися екстремальними видами спорту, і будьте акуратніше за кермом. Але якщо немає можливості відмовитися від екстриму, буде незайвим застрахувати своє життя.

По можливості слід зайнятися зміцненням свого здоров’я в цілому. Можна переглянути режим дня і меню, правильне харчування дуже важливо для вас. В психологічному плані все буде добре, загалом, рік позитивний, єдине, варто побоюватися травм.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

До того ж у деяких представників знаку, можуть виникнути проблеми з роботою внутрішніх органів: серце і нирки. Під час пройдений медичний огляд, дозволить виявити проблему на ранній стадії. Головне не економити ні гроші, ні час для власного здоров’я. У період хвороби Дракони відчують реальну підтримку близьких людей, що благотворно позначиться на їх самопочутті.

Читайте також:  Гороскоп на рік Бика 2021 чоловік, робота, кохання, здоров'я, грошовий гороскоп

Грошовий гороскоп на рік Бика

Гороскоп не обіцяє нічого поганого в плані фінансів, навпаки, саме зараз ви можете отримати спадщину чи виграші. Підвищення на службі, які Дракони заслужили, сприятимуть поліпшенню фінансового стану. Але не варто йти на поводу своїх бажань, кожну велику покупку попередньо необхідно добре обміркувати.

Зірки радять бути обережнішими з інвестиціями. Замість отримання гарного доходу, вас може очікувати втрата власних фінансів.

Краще спрямувати кошти на купівлю дорогоцінних металів і на будівництво, як відомо, нерухомість завжди в ціні.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

На початку літа вже можна починати вкладати фінанси в нерухомість. Сміливо можна стати пайовиком в будівництві або взяти іпотеку. Проблем з платежами за кредитом на житло не повинно виникнути, незважаючи на скромні доходи деяких представників цього знака.

У вересні-жовтні можна зайнятися ремонтом, в цей час є ймовірність придбати автомобіль за дуже вигідною ціною. Ремонт, розпочатий у цей період, триватиме недовго, ви швидко зможете його закінчити. Будівельні матеріали ви придбаєте за вигідними цінами.

Розумно буде почати відкладати гроші на навчання дітей або на чорний день. Можлива ситуація, що вам буде потрібно велика сума. Зірки радять не давати гроші в борг навіть близьким і друзям. Важко буде отримати свої фінанси назад. Прислів’я: «Хочеш втратити друга, дай йому грошей у борг», як ніколи актуально зараз.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

  • Так
  • Немає
  • Частково
  • Хочу подивитися результат

View Results

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз! Завантаження …

Гороскоп для жінки

Рік обіцяє бути успішним для жінок. Самотні дами, нарешті, зустрінуть свого судженого, з ким захочуть прожити все своє життя. Якщо жінки будуть вести себе правильно, нові відносини будуть тільки радувати і надихати. Головне – не набридати партнеру ниттям і занудством, не варто порушувати його особистий простір. Мудрість і розумність дозволить зробити романтичні стосунки ще більш міцними.

Читайте також:  Гороскоп на 2021 рік Діва: жінка і чоловік

У заміжніх дам теж не очікуються проблеми на особистому фронті, чоловік буде намагатися радувати вас. Можливо, трапиться ситуація, яка дозволить зрозуміти, що ваш чоловік найкращий. Жінки, чий партнер до них збайдужів, завдяки своєму розуму і хитрості, зможуть знову розбудити в ньому пристрасть і колишні теплі почуття.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Представницям цього знаку в рік Бика буде вести і в трудовій діяльності. Можливо, багато жінок, нарешті, зважаться змінити обридлу їм роботу на більш цікавий варіант з кращою зарплатою. Вони зрозуміють, що життя одне, і робота, як і чоловік, має бути коханою.

Деяких дам чекає просування по кар’єрних сходах. У цьому вам допоможуть хитрість і працьовитість. Начальство, нарешті, оцінить ваші заслуги і підвищить вам зарплату. Загалом, рік для жінок буде успішним і приємним, не очікується проблем в особистому житті і в трудовій діяльності.

Гороскоп для чоловіка

2021 рік обіцяє бути успішним і для чоловіків, їм буде вести у всіх життєвих сферах. У лютому керівництво зверне увагу на педантичного працівника, просуне його по службі або підвищить зарплату. Але зупинятися на досягнутому не можна. Важливо довести начальству, що ви кращий, і вони не помилилися у виборі.

Щорічну відпустку представникам сильної підлоги краще планувати на серпень. Адже до цього періоду основні проблеми і завдання будуть вирішені. А перед новими життєвими кроками найкраще набратися сил. В кінці літа, на початку осені чоловіки Дракони зможуть чудово відпочити в теплих країнах, в поїздку краще відправитися з коханою жінкою. Ви не тільки відновити сили, але і поліпшите особисте життя. Самотні чоловіки зможуть зустріти свою долю саме вчасно відпустки.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Чоловіки не повинні забувати, що рік травмоопасен, слід всі небезпечні дії вчиняти з особливою уважністю.

В сім’ї у чоловіка Дракона все буде добре, дружина і діти будуть радувати. В кінці літа з’явиться можливість додаткового заробітку. Важливо не нехтувати цим, фінанси не будуть зайвими для вашої родини. Чоловіки зможуть заробити хороші гроші, завдяки своєму хобі.

Гороскоп допоможе уникнути життєвих негараздів, і в потрібний момент повернути ситуацію, у зручну для себе бік. Прислухайтеся до порад зірок, і змінити життя в кращу сторону.

Гороскоп Дракона на 2021 рік Бика: точний прогноз!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021