Близнюки – гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Близнюки – один з самих неординарних і непередбачуваних знаків Зодіаку. Рік Металевого Бика обіцяє удачу в першу чергу тим зодіакальним представникам, які люблять працювати старанно і терпляче чекати. Повітряних «забіяк» ніяк не можна віднести до терплячим, а багато працювати Близнюки люблять, коли їх дійсно цікавить результат діяльності. Однак це зовсім не означає, що Бик не обдарує своєю увагою і благословенням Близнюків в цьому році – Повітрю буде піднесено від господаря року безліч приємних сюрпризів. Про це ми розповімо в нашій статті.

Загальні тенденції

Близнюкам гороскоп настійно рекомендує не «проспівати» зиму, а як слід потрудитися, щоб вже влітку з задоволенням пожинати плоди своєї роботи. Бик наполегливо буде підштовхувати мінливий Повітря до корисної праці, щоб він отримав в середині року гідну нагороду за старанність.

Якщо Близнюк прислухається до голосу розуму і не витратить свою невгамовну енергію на марне проведення часу, то господар року – Бик – дасть йому прекрасну можливість насолодитися відпочинком і новими цікавими знайомствами влітку і на початку осені 2021-го року.

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Вже в жовтні Близнюки повинні перейматися проблемами близьких людей. Можливо, вашим рідним або друзям буде потрібно ваша участь і допомогу. Головне, не кидайте їх напризволяще, а постарайтеся уважно прислухатися до них і допомогти в непростих ситуаціях.

В останні два місяці року Бика гороскоп рекомендує повітряному знаку подбати про самих собі, і в першу чергу про власне здоров’я. Близнюки часто забувають як слід стежити за ним, що часто тягне за собою неприємні проблеми. Тому обов’язково займіться медичним обстеженням, особливо якщо вас щось давно турбує.

Любовний гороскоп

Близнюки легковажні і непостійні, гороскоп постійно попереджає їх про те, що така риса характеру може призвести до непередбачуваних наслідків. Проте вже в цьому році і чоловіки, і жінки-Близнюки зможуть нарешті знайти справжнього друга на все життя і надовго заспокоїтися.

Легкий флірт з незнайомою людиною приносить представникам цього знаку справжню підживлення енергії, як духовної, так і фізичної. Гороскоп Бика рекомендує акуратно в цьому році ставитися до нових знайомств. Людина, з якою вам захочеться провести вільний час, не завжди може виявитися тим, ким здається на перший погляд. Щоб не опинитися в пастці обману і розчарування, постарайтеся не поверхнево поставитися до нової пасії, а більш глибше дізнатися про неї.

Читайте також:
Гороскоп для Собаки на 2020 рік (чоловіки і жінки). Рік Щура для Собаки

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

У період з травня по вересень Близнюків чекають справжні любовні пригоди. Особливо вдалим буде час, проведений подалі від постійного місця проживання, наприклад, на відпочинку в пансіонаті, морському узбережжі, в іншій країні. Можливо, ваші стосунки переростуть у більш тісний і міцний зв’язок – адже рік Бика, а це знак сталості і заземлення, буде всіляко сприяти міцним відносинам.

Сімейні Близнюки також захочуть пофліртувати з симпатичними незнайомцями, але тут їм слід бути насторожі – узи шлюбу у випадку, якщо навіть про найлегшому флірті дізнається друга половина, можуть надірватися. Тому краще все-таки не випробовувати долю, принаймні в цьому році.

Гороскоп здоров’я

Традиційно слабкі місця у улюбленців Меркурія – серцево-судинна і нервова системи. Люди цього знаку часто працюють, не шкодуючи себе, забуваючи про те, що потрібно як слід відпочивати. Тому в цьому році постарайтеся не перевантажувати себе надміру і ретельно стежте за режимом харчування.

Алкоголь вкрай протипоказаний цьому знаку, адже багато представників Повітря не знають міри у випивці. Будьте уважні і обережні з зеленим змієм, особливо у свята і на відпочинку.

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

На що в першу чергу в сфері здоров’я потрібно звернути увагу:

 1. депресія;
 2. невроз;
 3. серцево-судинні захворювання;
 4. стан ротової порожнини (карієс, пародонтоз і т. д.);
 5. хвороби шлунково-кишкового тракту;
 6. корекція ваги.

Щоб зберегти своє здоров’я і залишатися повними неприборканою енергією протягом усього року, народжені під цим знаком, повинні приділяти пильну увагу спортивним заняттям. Наприклад, взимку обов’язково покататися на лижах, на ковзанах, регулярно відвідувати фітнес-центри. Особливо рекомендується відвідування басейну. Він допоможе не тільки зняти накопичену денну втому, але і зробить благотворний вплив на стан нервової системи в цілому.

Грошовий гороскоп на 2021 рік

Гороскоп на рік Бика пророкує повітряному знаку хорошу грошову подушку, якщо вони як слід потрудяться в першій декаді 2021-го. Для цього доведеться набратися терпіння і докласти всі сили до роботи. Проте нагорода Фортуни не змусить себе чекати. Вже в травні Близнюки зможуть придбати довгоочікувану річ, яку вони давно загадували.

Читайте також:
Гороскоп на 2020 рік: Лев (чоловіки і жінки). Рік Щура для Лева

Однак найкращим вкладенням для Близнюка, особливо сімейного, стане подорож по Росії або поїздка за кордон разом з самими дорогими йому людьми. Не економте на сімейний відпочинок, це здорово допоможе вам насолодитися приємними враженнями, а також принесе цікаві та корисні знайомства.

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Ближче до зими Повітрю знову належить засукати рукави. Однак справа варта того – вже в грудні, перед настанням Нового року, вас чекає велика грошова премія.

В цілому, якщо народжені з травня по червень не будуть піддаватися спокусі витратити всі свої гроші на розваги та ігри, а постараються накопичити хоча б протягом декількох місяців, то грошових коштів їм з лишком вистачить і на хобі, і на здоров’я, і на корисні та необхідні речі.

Збувся у вас прогноз на минулий рік?

 • Так
 • Немає
 • Частково
 • Хочу подивитися результат

View Results

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз! Завантаження …

Гороскоп для жінки-Близнюки

Дівчата, народжені з травня по червень, не будуть обділені увагою чоловіків в цьому році. Незабутні знайомства з новими цікавими людьми, цілком можливо, саме в рік Бика допоможуть знайти їм свою долю. Найбільш вдалі місяці для знайомства – березень, червень і серпень. Саме в цей час у вашому житті відбудуться чудові зміни на краще.

Гороскоп радить не тільки в цьому році шукати другу половинку, але і продовжувати займатися улюбленою справою, яка приносить вам грошові дивіденди. Восени можлива поїздка в інше місто, де з вами відбудуться незабутні події. Будьте готові до них!

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Сімейні жінки повинні приділити пильну увагу своїм дітям, особливо навесні і восени. Це не тільки турбота про їхнє здоров’я, але також і слід зайнятися проблемами своїх чад у школі. В цей час успішність у навчанні може впасти, і дітям знадобиться ваша підтримка і розуміння.

У сім’ї можливі розлади з чоловіком. Не варто загострювати домашні конфлікти і йти на поводу у власних емоцій.

Гнів ущухне, а образливі слова і безпідставні підозри можуть серйозно поранити кохану людину. Постарайтеся приділяти своїй другій половинці побільше уваги, не обов’язково вирішувати проблеми свого чоловіка, інший раз досить просто його уважно вислухати і прийняти його точку зору.

Читайте також:
Гороскоп на 2020 рік по всім знакам зодіаку і відео від Павла Глоби

Влітку варто провести відпочинок разом з сім’єю. Якщо вам вдасться вирватися на природу, наприклад, сходити в похід, це тільки зміцнить ваші зв’язки і налаштує вашу неприборкану енергетику на позитивний лад до кінця року.

Рік Бика для чоловіка

Повітрю доведеться як слід попрацювати на початку року, однак потім його чекає справжня нагорода. Якою саме вона буде, залежить від переваги чоловіка: можливо, це буде хороший грошовий куш або довгоочікувана покупка нерухомості, або взаємне почуття любові. Все залежить від того, чого саме хочуть Близнюки в даний момент і наскільки вони заслужили її.

Робота в цьому році буде напруженою, тому варто потурбуватися про дотримання режиму дня і способи боротьби з щоденними стресами.

Особливо приділіть увагу повноцінному сну –улюбленцям Меркурія властиво переживати, тому багато чоловіків цього знака страждають від безсоння. Не варто забувати про те, що свіже повітря допоможе впоратися з проблемами зі сном.

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Влітку гороскоп Бика рекомендує залишити нагальні робочі справи в спокої і аж до вересня насолоджуватися життям. Не обов’язково для цього кидати все і їхати в гори: достатньо просто перейти від вирішення побутових проблем до облаштування особистого життя, приділити пильну увагу своїм друзям, близьким людям.

Вже восени сімейні представники Повітря будуть розгрібати купу побутових питань. Проте все благополучно вирішиться, і до Нового року чоловіки, яким протегує Меркурій, підійдуть у всеозброєнні.

2021 рік подарує легкому повітряному знаку можливість зупинитися і пильно озирнутися по сторонах – куди він поспішає, які цілі переслідує? Якщо Близнюк зможе відповісти на ці питання і продовжить свій шлях у правильному напрямку, китайський гороскоп віщує йому велику удачу і везіння на найближчому відрізку життя.

Близнюки  гороскоп на 2021 рік Бика, точний прогноз!

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021