2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

Яка тварина, стихія і колір протегують 2021 році цікавить багатьох людей. Це можуть бути як ті, хто захоплений астрологією і гороскопами, так і прості люди, які хочуть знати, під чиїм заступництвом пройдуть наступні 12 місяців, а також — як одягатися, що готувати і як облаштувати новорічне свято.

2021 рік якої тварини за гороскопом

2021 році протегуватиме Бик.

Стихія — Метал.

Колір — Білий.

Таким чином, рік проходить під заступництвом Білого Металевого Бика. Сильний, спокійний і працьовите тварина обіцяє всім, хто буде працювати і використовувати силу на благо, своє заступництво, подарує здійснення мрій і бажань.

2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

Бик має не тільки силою, але також і залізною волею. Стихія металу лише тільки зміцнює його непохитну волю. Людина зі сталевим стрижнем, який буде повністю впевнений у своїх силах і буде йти вперед, незважаючи ні на які перешкоди, доб’ється всього, що побажає.

Білий колір говорить про те, що в 2021 році, крім сили і впевненості, бичачому спокою, необхідно керуватися чистими помислами, благами намірами. Людина з такими характеристиками 2021 рік проведе в достатку і зможе втілити всі бажання.

2021 рік за східним календарем

За східним календарем Білий Металевий Бик — це заступництво сильним, вміє добиватися свого. Для Бика немає перешкод, так як це сильна і благородна тварина, яка у східних країнах вважається священним.

Так як за східним календарем 2021 рік буде проходити під стихією Металу, він буде сприяти фінансових завдань, роботі з грошима. Не варто упускати можливості, щоб здійснити давні мрії, відкрити свою справу, здійснити важливі рішення, спрямовані на збільшення прибутку, зробити велике придбання.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для китайського знака Кролик(Кіт): що чекає жінок і чоловіків

2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

Для чоловіків, які ще не знайшли свою любов, Бик також піднесе сюрприз. Як відомо, бик — достатньо любові тварина. У його володінні ціле стадо корів, яким він управляє і для яких є справжнім улюбленцем, справжнім ватажком, за яким «як за кам’яною стіною». Тому в цьому році варто докласти зусиль, щоб нарешті знайти ту, яка призначена долею.

Для жінок, які ще не знайшли свою любов, 2021 рік також обіцяє удачу в нових відносинах і любові. У цьому році, якщо постараєтеся і виберіть правильно, вам попадеться саме той, хто буде вашим захисником, вірою, опорою і справжньою любов’ю.

Рік Білого Металевого Бика характеристика

Білий Металевий Бик — це незламна воля. Фінанси, політика, спорт, любов, навчання — тільки сміливим і сильним душевно й фізично Бик подарує успіх у всіх справах.

Бик є спокійним і врівноваженим тваринам. У будь-яких справах не прийнятні істерики, прояв слабкості, боягузтво, лінь, сумніви у своїх силах.

2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

Бик — волелюбна тварина. Підпорядкувати його своїй волі не вийде ні в кого. Навіть якщо комусь здається, що Бик тепер в його владі, він сильно помиляється, так як це тварина спокійна тільки до пори до часу. І якщо ставитися до нього несправедливо, рано чи пізно доведеться поплатитися за свої дії. Бик не боїться вступати в конфлікти, так як цілком і повністю впевнений у своїх силах і готовий битися за себе, свою гідність і свою любов навіть з противником, який сильніше його.

Символ Білого Металевого Бика буде протегувати як тим, хто народився в рік Бика, так і тим, хто забажає, щоб Бик 2021 року став йому помічником і допоміг у складних справах.

Читайте також:  Гороскоп на 2020 рік для знака Діва: що чекає жінок і чоловіків

У Биків немає авторитетів, так як вони сильні і волелюбні. Це дає їм перевагу перед іншими. 2021 рік з цієї причини — відмінний час для просування по кар’єрних сходах.

2021 рік якої тварини, за гороскопом, за східним календарем

Бики люблять і цінують свою сім’ю. Вони прив’язані до своїх батьків, шанують і поважають їх бажання і почуття. Тому приділяйте час не тільки собі і своїй роботі, але також своїм батькам, родичам, всій своїй родині. Покровителю року таке ставлення до життя безумовно сподобається.

Бик досить спокійна тварина, бо рік обіцяє бути спокійним. Варто ставитися до цього року спокійно і розважливо, сміливо йти вперед, оточити себе сім’єю, і тоді все вийде.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021