Чи буде кінець світу в 2021 році: чи правда, передбачення і прогнози

Економічна криза, стрибки валют і світові пандемії усілякої зарази моментально втрачають свою вагу в очах населення, якщо мова заходить про кінець світу планетарного масштабу. Сценаріїв багато, починаючи від цунамі і повеней, закінчуючи світовими похолоданнями, потепліннями землетрусами і навіть астероїдами з кометами. Втім, у разі руйнування планети люди навряд чи виживуть, але при інших сценаріях у людства є шанс. Тому люди і хочуть дізнатися чи буде кінець світу в 2021 році чи варто чекати просто дуже напруженого періоду.

Навряд чи хтось буде сперечатися, що населення планети вже звикла до регулярних прогнозам всіляких пророків, ясновидців і астрологів, які говорять про потенційне кінець світу. Якщо до цього ще додати слова різних шарлатанів і жовту пресу, раздувающую найменший натяк на небезпеку до масштабів всесвітньої катастрофи. Судячи з того, що люди живі до цих пір — ще ніхто не виявився прав в плані саме кінця світу.

Чи буде кінець світу в 2021 році: чи правда, передбачення і прогнози

З іншого боку хтось із провісників міг лише назвати дату початку кінця. Зокрема прогнози календаря Майя пророкували кінець світу в 2012 році. Саме тоді почало відбуватися безліч катаклізмів природного і техногенного характеру. Згідно деяким приватним дослідникам, обсяг катастроф наростає, що цілком може позначати про закручування спіралі лих, які призводять до припинення життя на Землі або, як мінімум, до зменшення чисельності населення планети.

Проте існувала і безліч інших, недостовірних передбачень. Найбільш яскравим з них був перехід на нове тисячоліття і попередній рік. Про 1999 говорили, що це число диявола, так як три «9» утворюють число диявола 666. Стосовно 2000 року яких тільки версій не існувало, а з урахуванням рідкості події (нове тисячоліття) варіантів розвитку подій було багато. Багато релігійні організації в цей період знайшли безліч адептів, оскільки величезна кількість людей не захотіло згинути в «гієну вогняну». Чи варто нагадувати, що з того моменту пройшло вже 20 років, але людство як і раніше існує.

Цікаво знати! Нині призабутий вже болгарська провидиця Ванга говорила про страшну хворобу, здатної стерти людство з лиця землі. Початком кінця був перший квартал 2020. Саме тоді почалося активне поширення коронавіруса.

Це не єдине передбачення знаменитої сліпої. Вона говорила про небесному тілі, упав у воду, що викликав таку хвилю, що змила десятки держав. Проте терміни передбачення вже пройшли, але саме в момент, озвучений для цих прогнозів, в небезпечній близькості від нашої планети пролітав великий астероїд, здатний знищити землю повністю.

Читайте також:  Хрестопоклонний тиждень в 2021: коли, якого числа

Були і незвичайні колективні передбачення. Хала Ліндсі, Мзс Девід, Майкл Фліп і ще кілька людей передбачали погибель людству влітку 2019 року. Вони називали точну дату — 2 липня. Примітним стало те, що в цей день відбулося сонячне затемнення, що залишило людей в живих.

Думка та поведінка населення

Чи буде кінець світу в 2021 році: чи правда, передбачення і прогнози

Стандартно людство в плані своїх роздумів поділилися на кілька «таборів». По суті це ті, хто сумнівається, але допускають ймовірність кінця світу, ті, хто в це не вірить, і люди, мало не чекають апокаліпсису.

З першими та другими все зрозуміло — вони банально не чекають коли світ закінчить своє існування, а просто продовжують жити. Особи, які вірять у швидке припинення життя на Землі буквально вишукують щонайменші передумови неминучого кінця. Часто до цього додають езотеричні, інопланетні і якісь неймовірні теорії, що мають якесь околонаучное обґрунтування.

Хвиля коронавіруса чітко продемонструвала неадекватність частини населення. Масова скупка ряду товарів була схожа на істерію. При цьому придбання круп, курятини та солі з цукром можна було виправдати страхом виходити з дому в момент епідемії, то скупку туалетного паперу в такому неймовірному кількості складно пояснити. За фактом її було куплено більше, ніж продуктів харчування. Отже, якщо такої частини населення просто дати натяк на потенційний кінець світу, то рівень паніки у них сягне неймовірних величин.

Цікавим буде знати, що представники НАСА все ще відносять яку-небудь пандемію до потенційно можливих причин апокаліпсису. При цьому є невелика поправка — це наукова теорія, а не «ворожіння на кавовій гущі», а сплеск захворювання не можна спрогнозувати, особливо якщо мова буде йти про щось нове для людства або мутації старих вірусів, бактерій чи патогенних грибів. До речі, серед останніх деякі люди теж бачать ворогів людства, здатних погубити Землю, але це у віддаленій перспективі, якщо ми до цього доживемо.

Читайте також:  Медовий Спас 2021 року: якого числа, коли буде

Передбачення і прогнози на 2021 рік

Вже багато років астрологи різних країн складають звіти про різних небесних тілах, що загрожують планеті. Їх прогнози бувають діаметрально протилежними навіть про однакових об’єктах — одні стверджую, що ця комета або астероїд пройдуть повз без найменшого збитку, інші ж заявляють про неминучому зіткненні з Землею і фактичної загибелі людства.

Чи буде кінець світу в 2021 році: чи правда, передбачення і прогнози

Є і майже фантастичні теорії. Мова йде про загадкової планеті Нібіру або Х. В мережі вже все переплутано і завдяки «жовтих» ЗМІ і сайтів сильно прикрашене. Основних версій три:

  1. Міфічна планета повинна «вилупиться» з надр Землі, зруйнувавши її.
  2. Це небесне тіло, майже не фіксується наявними у людства приладами.
  3. Умовна планета-корабель іноземної цивілізації вивчає або готової атакувати землян.

У мережі вже з’явилися оповідання» на тему невидимого небесного тіла, пролетаемого недалеко від Землі, а потім різко зупинився на 150 годин в 2018 році. Так астероїди та інші космічні об’єкти себе не ведуть, хоча не лякає це — таємниче тіло знов буде поруч із Землею взимку 2020-2021 року. При цьому далеко не всі вірять і в саму планету, і можливу загрозу від її існування. Є реальні причини для деякої паніки.

Важливо! Неприємним для багатьох звісткою може стати новина про те, що саме в 2021 році закінчується договір про невооружении, підписаний між РФ і США. Мова йде про обмеження наявних «запасів» наступальної зброї. Проте поки не ясно, чи буде підписаний договір або ж країни припинять його дію, почавши активно нарощувати обсяги бомб і т. п. Все це може призвести до ядерної війни, і, як наслідок, до Армагеддону.

Є й версія техногенного поховання людства — полюси поміняються місцями, що призведе до зміни електромагнітного поля Землі. Техніка, системи електрифікації, водозабори і все інше просто вийде з ладу, що змусить людство повернутися до умовно первісного життя. У перспективі це призведе до «здичавіння» і загибелі переважної більшості людей.

Читайте також:  Вознесіння Господнє в 2021 році, якого числа, свято

Чи буде кінець світу в 2021 році: чи правда, передбачення і прогнози

Людям варто розуміти, що якщо нам загрожує небесне тіло, то ми просто швидко помремо. Це краще ніж потоп від різкого потепління, адже потонуть далеко не все, іншим доведеться тривалий час болісно боротися за потенційне виживання. Втім, чи правда це станеться, а вже тим більше коли, не знає ніхто. Також не можна заздалегідь боятися спонтанної ядерної війни — малоймовірно, що людство різко зійде з розуму, почавши бомбити всі країни поспіль. Однак сценарій знаменитого фільму про ядерний апокаліпсис через штучного інтелекту цілком реальний, але навряд чи це станеться в найближчий рік.

Чи буде кінець світу в 2021 році ніхто не в силах передбачити ймовірність є завжди, до того ж існує чимало різних аспектів, здатних призвести до загибелі людства. Однак людям варто пам’ятати, що такі передумови та небезпечні ситуації складалися і раніше, але земляни досі живі. Залишається сподіватися, що і в цей раз нам вдасться залишитися в живих.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021