Яка ціна штучної ялинки?

Передсвяткових клопотів буває зазвичай дуже багато, і у багатьох часто виникає питання: скільки коштує ялинка штучна. У кожної людини в голові з’являється своя сума, проте всім хочеться знайти якісну і довговічну модель. Зробити це можна різними способами. Дізнатися, чому продають святкові дерева легко на ринку або у великих магазинах. Продавці-консультанти розкажуть, скільки коштує новорічна красуня.

У пік сезону є можливість придбати таку вигідніше. У деяких випадках вартість нижче традиційної. При цьому не варто втрачати пильності. На розпродажах зустрічається безліч вічнозелених красунь. Кожна штучна ялина має свою форму, колір і навіть запах. Вартість варіюється значно, тому перед покупкою краще побувати в декількох місцях.

Зміст

 • 1 Можливість вибору відповідної моделі
 • 2 Правильне зберігання виробу

Можливість вибору відповідної моделі

Будь-яка родина бажає заздалегідь знати, скільки коштує новорічна ялинка з необхідними параметрами. З цією метою починають вивчати каталоги, тематичні оголошення і торгові ряди. Навіть дізнавшись, скільки коштує ялинка з потрібними параметрами, необхідно витратити час на її огляд.

Досвід показує, що ціна ялинки багато в чому визначається торговою націнкою, функціональністю і країною походження.

Яка ціна штучної ялинки?

При цьому є й інші фактори, здатні певною мірою вплинути на вартість:

 • Застосування вогнетривких матеріалів: в штучній ялинці має бути захист від випадкового загоряння.
  Бенгальські вогні або дитячі пустощі нерідко призводять до біди. При цьому необхідно заплатити на 25-30% більше.
 • Використання екологічно чистих матеріалів: в ненатуральних ялинках нерідко застосовуються не зовсім безпечні барвники і з’єднання.
  Їх використання дозволяє знизити вартість готового продукту. Перед покупкою рекомендується ознайомитися з описом виробу. Якщо в сім’ї є маленькі діти або алергіки, то від подібної покупки доцільно відмовитися.
 • Запах.
  Вартість дерева з запахом ідентичним натуральної хвої на 1/3 вище, ніж у стандартного варіанта. Тут все залежить від індивідуальних переваг кожної сім’ї.
 • Розмір.
  Багато хто прагне знайти деревце, розмір якого буде значним. Ялинці не потрібно бути величезною. Штучне деревце середніх розмірів легше зберігати і наряджати.
 • Геометрія і спосіб кріплення гілок.
  Будь штучній ялинці необхідна міцна фіксація. Мало кому сподобається, якщо під вагою новорічних прикрас гілка впаде. У зв’язку з цим даного аспекту необхідно приділити більше уваги. Рекомендується, щоб штучна гілочка кріпилася мінімум у 2 точках. Вартість в такому випадку буде вище, але інвестиції окупляться при тривалій надійної експлуатації.
 • Основу.
  Наскільки гарною не була б ялинка, вона не повинна гойдатися з боку в бік. Штучна красуня повинна міцно стояти на майданчику як мінімум з 5-6 упорами. Так навіть велика ялинка не впаде. В якості основного матеріалу підставки рекомендується вибирати залізо.
 • Читайте також:  Кусудама - паперовий шар, новорічні схеми та описи

  Правильне зберігання виробу

  Експлуатаційний термін ялинок штучних матеріалів становить до 7-8 років. Дорогі моделі можуть проіснувати, не втрачаючи при цьому товарного вигляду, понад 11 сезонів. Незалежно від типу ялинку треба правильно зберігати. Поважає своїх клієнтів виробник завжди постачає товар герметичній упаковкою.

  Яка ціна штучної ялинки?

  Після використання деревце треба розібрати:

  • демонтувати кожну гілку;
  • скласти кожну гілку за передбаченою геометрії;
  • гілки вміщуються в пакет;
  • розбирається стовбур штучної ялинки;
  • деталі поміщаються в футляр.

  Перед запаковкой рекомендується протерти всі елементи.

  Якщо при огляді штучної ялинки виявилися тріщини або сліди іржі, то краще усунути їх завчасно.

  При тривалому зберіганні ялинка може остаточно доломаться. Поломки, усунути які не представляється можливим, говорять про необхідність придбання нової штучної ялинки.

  На жаль, заснування і сам стовбур зроблені з матеріалів, що не піддаються багаторазовому ремонту.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021