Як зробити цукеркову ялинку?

Який Новий рік без ялинки і солодощів?

Ялинка з цукерок — відмінна виріб, яку можна змайструвати разом з дітьми в передноворічні зимові вечори. Цукеркова ялинка подарує гарний настрій, прикрасить новорічний стіл та буде чудовим святковим сюрпризом друзям і рідним.

Зміст

 • 1 Майстер-класи виготовлення новорічного деревця з солодощів
 • 2 Інші цікаві варіанти

Майстер-класи виготовлення новорічного деревця з солодощів

Як зробити ялинку із цукерок? Знадобиться аркуш картону, клей або двосторонній скотч, ножиці, солодощі в яскравих обгортках з паперу або фольги, новорічна різнобарвна мішура і, звичайно, гарний настрій.

Як зробити цукеркову ялинку?

 • Майстер-клас «Новорічна ялинка з цукерок трюфельна».
  Спочатку з листа достатньо щільного картону (щоб ялинка була як можна більш стійка) скручується конус висотою до 50 см, закріплюється клеєм або скотчем. Виріб буде виглядати краще, якщо взяти зелений картон. Починаючи знизу, по спіралі акуратно прикріплюються солодощі одна за одною до конусу з допомогою двостороннього скотча. Краще в роботі з продуктами клей не використовувати, щоб він не затік і не зіпсував солодощі. Вся поверхня картону повинна бути як можна щільніше обклеєна солодощами без зазорів. Можна взяти 2 або 3 види ласощі з різними обгортками, чергуючи кольорові ряди.
 • Майстер-клас «Новорічна ялинка з цукерок з блискучою мішурою».
  Матеріали ті ж, тільки потрібно приготувати ще трохи мішури зеленого кольору. Конус з щільного картону зробити не більше 50 см з підставою для стійкості близько 25 див. На нижню частину вкруговую наклеїти смужку двостороннього скотчу, зняти захисну плівку. Прикріпити смужкою або шматочками зелену мішуру. Далі знову наклеїти смужку скотча і прикріпити на нього цукерки. Чергувати ласощі з мішурою до верхівки конуса. Виріб буде виглядати чудово, якщо на верхівку прикріпити яскравий льодяник у формі зірочки або бурульки. Якщо льодяника не знайдеться, верхівку можна прикрасити маленькими 3 карамельками, зібраними за хвостики.
 • Майстер-клас «Ялинка з цукерок своїми руками золота з намистом».
  Зробити ялинку із цукерок-трюфелів і прикрасити намистом не складе особливої праці. Той же конус, тільки трюфелі краще взяти в блискучих золотих обгортках. Ялинка своїми руками буде виглядати стильно, якщо взяти для декору золотисті пластикові намиста і верхівку прикрасити бантом з золотистої стрічки. Трюфелі прикріплюються до конусу за хвостики так, щоб підставою вони були спрямовані вниз. Витки бус і трюфелів повинні якомога щільніше прилягати один до одного, щоб не просвічувався сам конус. Якщо є золотиста аерозольна фарба, то можна заздалегідь покрити нею всю поверхню конуса. Тоді новорічна ялинка з цукерок буде ще ошатніше й вишуканіше.
 • Майстер-клас «Як зробити ялинку карамельно-льодяникову» для самих маленьких ласунів.
  Всі матеріали для заснування вироби ті ж. Ще потрібно взяти близько 0,5 кг карамельок в різнокольорових барвистих обгортках, зелену гірлянду з мішури з коротким ворсом. Починаючи з підстави, по спіралі клеїться двосторонній скотч до самої верхівки, і на нього прикріплюється гірлянда. На другому етапі між витками гірлянди приклеюється скотч для карамельок. Верхівку можна прикрасити яскравим різнобарвним льодяником на паличці. Ще солодку ялинку можна використовувати в якості упаковки іншого подарунка, який можна заховати в сам циліндр.
 • Майстер-клас «Ялинка з цукерок своїми руками на пляшці».
  Підставою цієї композиції буде не картонний конус, а порожня зелена велика пляшка. Все, що потрібно зробити — акуратно приклеювати солодкості з допомогою двостороннього скотчу по всій поверхні пляшки. Для цього варіанту підійдуть прямокутні і досить плоскі, загорнуті в щільну блискучу обгортку. Щоб виріб виглядала ошатнішими, в кількох місцях можна прикріпити маленькі шматочки зеленої пухнастої мішури. А пляшкове горлечко можна замаскувати, вставивши яскравий льодяник або маленький пряник на паличці у вигляді зірочки, розписаний різнобарвною глазур’ю.
 • Читайте також:  Баклашки перетворюються... в ялинку!

  Інші цікаві варіанти

  На свято для дорослої компанії друзів і на новорічний корпоратив можна змайструвати сюрприз з повною закритій пляшкою шампанського.

  До оберткам солодощів можна прикріпити для кожного маленькі різнокольорові записочки з жартівливим гороскопом чи побажаннями на наступний рік.

  Цукеркова ялинка своїми руками може бути виконана на основі пінопласту або флористичної губки у формі конуса і піраміди.

  Така поверхня досить м’яка, пориста. Всі прикраси можна прикріпити до основи за допомогою різнокольорових пластмасових зубочисток. Для декорування такої ялинки підійдуть різнобарвний мармелад, яскраві желейні солодощі різних форм і розмірів.

  Перед новорічними святами з проблемою, що подарувати і чим здивувати, стикаються абсолютно все. Ялинка своїми руками буде корисним і оригінальним подарунком для дітей, друзів, стане прикрасою святкового столу.

  У захоплених творчим процесом дітей будуть розвиватися почуття прекрасного, і передноворічні клопоти пройдуть із задоволенням і користю.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021