Як влаштувати Новий Рік малятам?

Новорічні ялинки для самих маленьких організовують у театрах і клубах кожного великого міста. Це можуть бути великі заходи, що збирають багато малюків. Але можна знайти і свято Ялинки для маленької дитячої компанії, де найменші будуть почувати себе набагато затишніше.

На заході для невеликої групи є можливість не обійти увагою кожної дитини.

Зміст

  • 1 Коли малюка варто водити на свята
  • 2 Новорічне свято для малюків вдома або в дитячому садку

Коли малюка варто водити на свята

Як влаштувати Новий Рік малятам?Коли дитина починає усвідомлювати навколишній і звикає до того, що навколо можуть перебувати не тільки рідні, батьки обов’язково хочуть порадувати його новорічним святом.

Малюки до 3-х років ще не звикли до великого скупчення людей. Вони можуть боятися чужих. У такій ситуації свято для дитини перетвориться на важке випробування, яке замість радості принесе переляк і сльози.

Якщо водять дитину в школу раннього розвитку, то він звикає до того, що знаходиться в оточенні чужих людей. Такого малюка вже можна «виводити в світ».

Ялинка для самих маленьких повинна тривати не більше 40 хвилин.

Подання має бути динамічним, зі зміною розваг. Адже дітям у віці 2-3-х років важко утримувати увагу на одному об’єкті більше 5 хвилин. Крім того, сюжет свята повинен бути простим, доступним і зрозумілим малюкам.

Діток такого віку можна повести на Ялинку в цирк, особливо якщо там є подання з тваринами. Адже у всіх дітей викликають інтерес кішки і собаки. А вже про слонів і тигрів говорити не доводиться.

Багато театри і клуби влаштовують дитячі новорічні вистави з мультяшними героями. Якщо малюк любить цих героїв і вже хоч щось розуміє, то на таке новорічне подання його можна зводити.

Читайте також:  Керівництво по виготовленню ялинки з ниток

Як влаштувати Новий Рік малятам?Але обов’язково потрібно уточнити, скільки часу триває вистава і є там перерву.

Для дітей будуть цікаві вистави з Машею і Ведмедем, Лунтиком, фиксиками, смішариками. Деякі батьки вважають, що малюки не сприймають незрозумілі образи з чотирма вухами або квадратними головами. Але вони сильно помиляються.

Коли така істота розмовляє і надходить, як звичайна дитина, дітки сприймають його цілком адекватно. А якщо дитина зможе доторкнутися до такого героя, якого він бачив тільки в телевізорі, та ще привітатися з ним за ручку, то, повірте, меж радості не буде.

Старших дітей 3-5 років можна відвести не тільки в театр або цирк, але і на вуличне театралізоване дійство біля міської ялинки. Якщо ялинок у місті кілька, сходіть до кожної протягом новорічних свят — у дитини буде більше різноманітних вражень.

Новорічне свято для малюків вдома або в дитячому садку

Перший, ще не зовсім свідомий Новий рік малюка зазвичай проходить вдома з Дідом Морозом, роль якого виконує тато або дідусь. Дитина не дізнається під маскою казкового діда, рідних людей. Але, перебуваючи в оточенні мами, бабусі, інший родні, в більшості випадків не лякається. А подарунки, піднесені дідом Морозом, його щиро радують. Особливо тоді, коли вони куплені відповідно до його побажань.

Як влаштувати Новий Рік малятам?Якщо старші діти хочуть щороку чогось нового, то для них цікаво як раз те, що їм знайоме, те, що вони вміють робити.

Свята для найменших організують цілком традиційно: привітання Діда Мороза та Снігуроньки, хороводи, ігри, загадки, подарунки. Причому для малюків можна зробити поєднання хороводу з грою. Наприклад, водячи хоровод, «піч» коровай або «скачувати» сніговика.

А можна запропонувати дітям зобразити, що робить ялинка в знайомій ще прабабусям пісеньки «У лісі народилася ялиночка».

Читайте також:  Епоха СРСР у новорічні іграшки

Обов’язково заздалегідь придумати сценарій свята. Робити це повинна сама креативна мама з багатою фантазією. Вірші для сценарію можна легко підібрати з дитячих книжок. Звичайно, можна зробити сценарій тільки в прозової форми. Але діти, особливо маленькі, набагато краще сприймають ритмічно організоване мовлення.

Щоб зробити новорічне свято для улюблених синів і дочок цікавим і по-справжньому чарівним, можна запросити не тільки дітей, але і різних звіряток. Їх роль можуть виконувати дорослі (мами) або старші діти.

Добре б, щоб вірші, які читає мама або вихователька — ведуча свята, були у формі загадки. Дітки будуть відгадувати, яка тваринка зараз увійде в кімнату (актовий зал).

Замість живих звіряток можна показати дітям лялькову виставу. Це може бути щось типу «Теремка». А можна придумати новорічний мінівистава, наприклад, про пошук ялинки.

Кульмінацією будь-якого новорічного свята є роздача подарунків. Краще, якщо дітки будуть діставати їх з мішка Діда Мороза самі. При цьому важливо, щоб всі подарунки були однаковими, щоб не виникло ніяких проблем.

Це будинки під ялинку чи у чобіток можна покласти індивідуальний подарунок для вашого малюка.

А якщо свято організовується для групи дітей, то не варто вносити в нього різнобій.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021