Як роблять штучні ялинки?

Завдяки екологічним рухам і борцям за збереження навколишнього середовища у світі знижується вирубування живих і набирає обертів виробництво штучних ялинок.

Люди оцінили вигоду використання штучного деревця:

 • Довговічність.
  Термін служби виробу як мінімум п’ять років, тоді як натуральне рослина насилу переживає в теплих квартирах новорічні свята. Штучна ялинка кожен рік така ж красива, як і в день покупки. Сучасні матеріали не мнуться, тому гілочки добре тримають форму, їх можна підгинати, щоб надати дереву бажану конфігурацію, а багаторазове збирання/розбирання не впливає на надійність конструкції.
 • Міцність.
  Штучні гості не обсипають хвою на підлогу, позбавляючи власників від нудного збирання колючих голок, і з ними нічого не трапиться, навіть якщо дитина або тварина вирішить випробувати гілки на фортецю.
 • Естетичність.
  Штучні ялинки завжди пухнасті і симетричні, на відміну від «лісових красунь», яких при вирощуванні в комерційних цілях садять загущено, з-за чого вони виростають кривими і з нерівномірно розташованими гілками, обламывающимися під час транспортування від плантації до місця продажу.
 • Розмір.
  У продаж надходить багато варіантів: малюки для робочого столу, рослини середнього розміру для установки на тумбу або підлогу, велетні зростанням від 2 метрів або збірні дерева, які можна встановлювати на міській площі.
 • Економічність.
  Заплативши один раз, деревом можна користуватися багато років, не витрачаючи щорічно час на пошуки гідного живого варіанти і засоби.
 • Зміст

  • 1 З чого виробляють лісових красунь
  • 2 В пріоритеті краса, зручність і безпека
  • 3 Оригінальність і зручність

  З чого виробляють лісових красунь

  Штучні ялинки роблять з різними типами хвої:

  Як роблять штучні ялинки?

 • Плівка ПВХ схожа на ялинову хвою.
  З відстані більше метра відмінності від натуральної помітити неможливо. Голки легко мнуться. У готового дерева гарний зовнішній вигляд і низька вартість, тому технологія часто застосовується для виготовлення ялинок висотою від 3 метрів, щоб зменшити ціну.
 • Волосінь ПВХ більше схожий на хвою сосни.
  Відмінність можна розглянути при близькому розгляді — у натуральних дерев не буває таких ідеальних голок. Використання ліски різної товщини дозволяє досягти дуже красивих варіантів гілок. Більш дорогий варіант, ніж плівки, тому така технологія використовується для виготовлення рослин невеликого розміру або високорослих елітних варіантів.
 • Оптичне волокно.
  Їли з такими голками виглядають незвично: светопроводящее волокно дозволяє робити дерева, у яких світиться кінчик кожної голочки. Вдень така краса майже непомітна, але в темряві виглядає дуже ефектно.
 • Суцільнолиті пластмасові гілки.
  Найдорожчий і виглядає натуральніше інших варіант, тому що кожна гілочка відливається у спеціальній формі. Роблять їх переважно в Європі, на російський ринок надходять дерева в основному від німецьких виробників. Термін служби такого дерева до 50 років.
 • Читайте також:  Як сплести бісерну ялинку?

  У пріоритеті краса, зручність і безпека

  Завданнями кожного виробника є не лише створення гарного зовнішнього вигляду новорічної ялинки, але і зручність зборки/розбирання, екологічність, безпека і пожежостійкість матеріалу.

  Як роблять штучні ялинки?

  Потрібно враховувати і те, для яких умов потрібна ялинка, де планується її використовувати — в побуті, в установі чи на вулиці. Варіанти ялин, яким доведеться витримувати примхи погоди у вигляді опадів, перепадів температур і вітрів, конструюються більш міцними, адже їм кілька тижнів належить на вулиці проходити перевірку на міцність.

  При виробництві штучних ялин потрібно передбачити і зручність прикраси іграшками, гірляндами і мішурою. Розгалуження гілок і довжина хвої не повинні заважати прикраси, щоб всі атрибути легко навішувалися і легко знімалися, не заплутуючись у хвої.

  Оригінальність і зручність

  Для місць, в яких немає можливості встановити повноцінну лісову гостю, випускаються половинні ялинки або полуелки, встановлюються впритул до стіни. Вони компактні і дозволяють повноцінно прикрасити приміщення при мінімальному вільному місці. Таке диво викличе у відвідувачів офісу і перехожих на вулиці чимало цікавості, тому що створює відчуття, що дерево проросло крізь стіну.

  Як роблять штучні ялинки?

  Світлодинамічні ялинки особливо ефектні в темний час доби. При їх виробництві гілки вбудовуються світлодіодні гірлянди, що переливаються всіма кольорами веселки. Керує гірляндами мікропроцесор, регулюючий включення різних динамічних ефектів.

  Світлодіоди, що застосовуються на таких ялинках, довговічні (термін служби не менше 100 тис. годин) і безпечні (не вимагають для роботи небезпечного для людського життя напруги).

  У Росії продаж новорічних ялинок почалася в середині XIX століття, в той час вони коштували дуже дорого, а до кінця сторіччя захисники природи вже почали протестувати проти вирубки ялинників заради короткочасної забави, так як вважали, що ліси неабияк порідшали. Їх активно підтримувала православна церква.

  Читайте також:  Популярні схеми для новорічних вишивок

  І хоч це не зупинило поширення звичаю зустрічати новий рік, прикрашаючи оселю за допомогою лісової гості, і зелені деревця зараз можна зустріти навіть в храмах, але все частіше квартири, будинки, офіси і вуличні площі прикрашають штучні ялини. Сучасні технології дозволяють налагоджувати виробництво для випуску штучних ялинок так, що виходять красуні, не відрізнити від справжніх.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021