Як не помилитися з штучною ялинкою?

З кожним роком все більше людей цікавиться питанням, як вибрати штучну ялинку правильно. Раніше воліли купувати живі ялинки до Нового року. Але вони так подорожчали, що стало просто невигідно витрачати кожен рік гроші на ялину. Набагато вигідніше 1 раз купити ялинку, яка буде служити тривалий час.

Вибір штучної ялинки — дуже відповідальна справа особливо для сімей, де є діти. Оскільки дуже важливо вибрати ялина з екологічно безпечного і якісного матеріалу і при цьому врахувати практичність такої конструкції. Розглянемо основні параметри вибору їли більш докладно.

Зміст

  • 1. Вибір матеріалу ялини
  • 2 Стійкість і механізм складання
  • 3 Дизайн та безпека

Вибір матеріалу ялини

Як не помилитися з штучною ялинкою?Щоб знати, як вибрати штучну ялинку, необхідно дізнатися, з яких матеріалів виготовляють таких новорічних красунь. Кожен матеріал має свої переваги і недоліки. Зупинимося на найбільш поширених матеріалах для виробництва штучних ялинок. Як правильно вибрати штучну ялинку за матеріалом?

Найбільш широке поширення на сьогоднішній день отримали їли з плівки ПВХ. Як правило, каркас дерева і гілки виконуються з товстого дроту, на яку згодом за допомогою спеціальних інструментів намотується тонка ПВХ плівка. Далі вона розрізається на дуже тонкі смужки, які створюють своєрідні хвоїнки на гілках.

Такі типи ялинок вважаються найбільш довговічними і красивими. Оскільки дріт штучної ялинки хоча і може зігнутися, але ніколи не зламається на відміну від пластмаси. При цьому гілки завжди дуже м’які і пухнасті, і діти просто не зможуть про них поранитися. Що стосується екологічності, то такий матеріал повністю безпечний, якщо не піддавати його впливу високих температур.

Читайте також:  Як зробити об'ємні вироби для Нового року?

Найпоширеніші — повністю литі пластмасові ялинки. При їх виготовленні не використовується дріт. У цьому випадку і гілки, і голки виготовляються з одного і того ж матеріалу.

Як не помилитися з штучною ялинкою?При цьому екологічність дерева залежить безпосередньо від якості пластмаси. Пластмасові ялинки виглядають красиво, так як тонкі голки дуже пружні і ні чим не відрізняються від справжніх.

Але у такої ялинки є 2 недоліку. По-перше, такі деревця коштують набагато дорожче. А по-друге, пластмасова ялинка не підлягатиме ремонту, якщо десь трісне або зламається. Єдине, що можна буде зробити — це склеїти її. Але конструкція вже не буде такою надійною.

Останнім часом популярними стали штучні ялинки з волосіні і з звичайного паперу, просоченої спеціальними складами.

Яка ялинка краще? Перший варіант вважається оптимальним, так як голки на дотик досить м’які і гладкі і відмінно тримають форму. Така гарна ялинка вважається абсолютно безпечним при експлуатації. А волосінь зазвичай намотується на металевий або пластмасовий каркас, який зламати дуже важко.

Але не можна такого сказати про штучні ялинки, голки яких виготовлені з паперу. Справа в тому, що прослужить таке деревце максимум 2-3 роки. При цьому матеріал такої штучної ялинки дуже небезпечний, так як навіть просочена засобами папір легко запалюється або плавиться навіть від звичайних гірлянд.

Таке дерево доцільно придбати на 1-2 рази і намагатися не вішати на нього світяться лампочок.

Стійкість і механізм складання

Як не помилитися з штучною ялинкою?Під час придбання штучної ялинки важливо враховувати ступінь стійкості підставки, надійність кріплень і механізм складання. Як вибрати штучну ялинку стійку і надійну? В першу чергу, потрібно уважно оглянути виріб в зібраному вигляді.

Перебуваючи в підставці, ялинка повинна стояти рівно і стійко, не нахилятися в сторони. Найкраще віддавати перевагу металевим підставкам, якщо розміри дерева значні. Якщо підставка виконана з пластика, необхідно переконатися, що на ній немає тріщин і відколів.

Читайте також:  Як прикрасити кабінет до Нового року 2021 своїми руками: креативні ідеї з фото

Також слід ретельно перевірити механізми кріплення. Якщо ялинка збірна, то всі гілки повинні кріпитися до стовбура надійно, при цьому вони не повинні вискакувати з пазів при найменшому русі. Те ж саме стосується голок. Якісні голки будуть приймати початкову форму і не стануть випадати, якщо погладити їх проти основного напрямку.

Обов’язково ще перед покупкою визначтеся, де можна зберігати штучну ялинку в квартирі або в будинку. Як правило, суцільно литі вироби займають багато місця. Особливо це стосується досить високих і пишних ялинок. Якщо ж це розбірна модель, то можна буде після свят заховати таку ялинку в ящик або комору, обережно розібравши її на окремі частини. Але обов’язково слід врахувати, що підставка під дерево і стовбур у будь-якому випадку займуть більше всього місця.

Дизайн та безпека

Як не помилитися з штучною ялинкою?Важливо оцінити дизайн ялинки і додатково переконатися, екологічної та пожежної безпеки виробу. Які бувають ялинки по дизайну? Вибір їх досить широкий. Але умовно всі їли поділити на 2 види: звичайні і зі світлодіодним або волоконно-оптичної підсвічуванням.

Звичайні коштують на порядок дешевше, так як являють собою штучне зелене дерево, яке ні чим додатковим не забезпечене.

Ялинки з підсвічуванням — зовсім недешеве задоволення. Оскільки така конструкція продається з вже вбудованими найдрібнішими електричними лампочками.

Що краще вибрати — сказати точно не можна.

Якщо виріб має гарантію пожежної безпеки та відрізняється високою якістю, можна впевнено купувати хоч перший варіант, хоч другий. Більшою мірою все залежатиме від фінансового стану покупця і індивідуальних переваг.

Отже, які бувають штучні ялинки і як вибрати новорічну ялинку тепер стало ясно.

Головне, вибираючи необхідно орієнтуватися на екологічну та пожежну безпеку, а також визначитися з особистими уподобаннями.

Читайте також:  Новорічне творчість у техніці ізонитка

І тоді новорічне дерево буде служити довго, не завдаючи ніяких додаткових турбот.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021