Взуваємо ялинку в чобітки

Зелена пухнаста ялинка – це неодмінна супутниця Нового року. Якщо вам не вдалося принести в будинок натуральну лісову красуню, або ви просто не бажаєте сприяти вирубці лісів, новорічне деревце можна виготовити своїми руками.

Існує не один майстер клас з виготовлення ялинок. Сьогодні для їх виготовлення новорічних ялинок використовуються вовна, пряжа, пера, папір, тканини, шишки, мішура і навіть макаронні вироби. Для прикраси застосовують стрічки, намистини, бантики, гудзики, паєтки, стрази і багато іншого.

Крім того, деревце можна зробити з ніжками і взути. Ялинка в чобітках виглядає дійсно дуже здорово. Таку красуню можна принести в офіс, і шкільний клас – скрізь вона буде викликати захват і загальне замилування.

Зміст

 • 1 Як змайструвати чобітки?
 • 2 найпростіші способи виготовлення взуття для ялинки
 • 3 Чобітки для ялинки з кіндер-сюрпризу

Як змайструвати чобітки?

Навіть якщо ви не великий майстер, виготовлення декоративної взуття для новорічного деревця буде вам цілком під силу. Такі чобітки можна зробити різними способами, і ялинка буде виглядати дуже оригінально. Наприклад, вирізати з піноплекс і обробити їх яким-небудь матеріалом.

Взуваємо ялинку в чобіткиДля виготовлення двох таких чобітків нам потрібні:

 • шматочки піноплекс розміром 3х8х5 і 5х5х5 сантиметрів;
 • два прямокутних листків металізованої гофри розміром 6 на 9 сантиметрів;
 • стрічка;
 • тасьма;
 • дві смужки штучного хутра розміром 17 на 3 сантиметрів;
 • за два прямокутника флісу розміром 13 на 5 і 17 на 10 сантиметрів;
 • гарячий клей;
 • ніж.

Починаємо освоювати майстер клас. На первок шматочку піноплекс (3х8х5) малюємо підошву і вирізаємо ножем. Між носком і п’ятою дбайливо, своїми руками потрібно зробити поглиблення дуже невеликого розміру. Носок акуратно обтачиваем і зашкуриваем. Верхню і нижню частину вироби зрізаємо так, як ми зазвичай очищаємо картоплю.

Читайте також:  Як зробити іграшку-снігурку?

З другого шматочка піноплекс вирізаємо циліндр діаметром 3,5 сантиметрів і приклеюємо до нижньої частини за допомогою гарячого клею. Металізовану гофру теж прикріплюємо, а обрізаємо зайве.

Відрізок флісу більшого розміру приклеюємо до майбутнього сапожку, зробленому своїми руками. Починаємо з задньої частини і просуваємося до носка. Клей наносимо тільки біля підошви і вертикально по задній частині «халяви».

Увага! При проклеюванні носка матерію слід розтягнути як можна сильніше, що допоможе уникнути складок. Продовжуючи майстер клас, низ тканини біля підошви обклеюємо тасьмою.

Спереду халяви необхідно зробити невеликий надріз. Далі всередині чобітка в місцях, де циліндр скріплюється з підошвою, наносимо клей і притискаємо фліс, роблячи при цьому невеликий защипи. Один куточок притискаємо до заготівлі, накриваємо другим куточком і закріплюємо невеликою кількістю клею. Зайву тканину зрізаємо.

Приступаємо до обробки нашого чобітка своїми руками. Беремо шматочок флісу 17 на 3 см, два куточка якого заокруглюємо і приклеюємо обробку до верху халяви закругленими куточками вниз. Закріплюємо попереду крапелькою клею і прикрашаємо бантиком і хутром. Також робимо і інший чобіток, після чого взуваємо ялинку. Майстер клас практично завершено.

Найпростіші способи виготовлення взуття для ялинки

Взуваємо ялинку в чобіткиВзуття для ялинки можна вирізати з пінопласту, а потім обв’язати її пряжею. Для цього необхідно набрати чотири-п’ять повітряних петель, після чого по колу вив’язати підошву.

Поступово треба підніматися нагору, при потребі скорочуючи петлі. Готові чобітки, виконані своїми руками, прикрашаємо бантиками, зірочками і тим, що підкаже фантазія.

Ще один нескладний спосіб виготовлення такої декоративної взуття. З картону вирізаємо підошви і приклеюємо до них прямокутники з пінопласту.

Роль носовій частині виконають кульки з вати, які також прикріплюємо до підошви. Далі, беремо тканину і обклеюємо заготовки по колу, після чого спереду треба зробити защипи.

Читайте також:  Як виготовити гірлянду з паперових сердечок на Новий рік?

Залишилося задекорувати вироби – пришити бантик, прикріпити декоративний шнур, прикрасити зірочками, намистинами, а на підошву наклеїти гофрований папір. Тут навіть докладний майстер клас не потрібен – все гранично просто. Ялинка, взута своїми руками, буде просто чудовою.

Чобітки для ялинки з кіндер-сюрпризу

Чудові чобітки вийдуть з яйця від кіндера, у них ялинку можна посадити як деревце на алебастр або цемент.

Взуваємо ялинку в чобіткиКрім самого пластикового «яйця», виконання цих виробів своїми руками нам знадобляться:

 • шматочок тканини (фліс або фатин);
 • декоративний шнур;
 • різноманітні «украшалки»;
 • ножиці;
 • пістолет з гарячим клеєм;
 • клей «Момент Кристал».

Тепер можна освоювати наступний майстер клас, щоб наша ялинка мала модне взуття. На меншій частині яйця (кришці) малюємо носок чобітка і акуратно вирізаємо. Приставляємо заготовку до більшої частини. Якщо край носка є відповідним за розміром, то продовжуємо виготовлення чобітка своїми руками, якщо ні, дбайливо відрізаємо ще трошки. Важливо все зробити максимально акуратно, і тоді ялинка буде виглядати стильною жінкою.

Далі треба взяти картон, встановити на нього заготівлю, обвести по контуру і вирізати. У нас вийшла підошва чобітка, яку обгортаємо в гофробумагу і приклеюємо. Отриману заготовку за допомогою гарячого клею прикріплюємо до основних частин взуття. До підошві приклеюємо більшу частину яйця, після чого закріплюємо і носочок. Намагаємося, щоб носочок чобітка прикріпився і до підошви і до «халяві». Майстер клас майже завершено.

Потім відміряємо шматочок тканини, обертаємо їм заготівлю, ззаду склеюємо клеєм «Момент» і приклеюємо нижній край до підошви. Підгинаємо всередину виступаючі краї паперу і підрівнюємо підошву. Матерію на носку зшиваємо ниткою. Виходить виточення.

Всі стики підошви і основи по контуру закриваємо декоративним шнуром. Чобіток, створений своїми руками, прикрашаємо бантиками, стрічками, намистинами і т. д. Також робимо і другий чобіт. У нас вийшло два горщика, куди на цемент або алебастр поміщаємо ніжки нашої новорічної красуні.

Читайте також:  Якщо хочеться особливу ялинку...

Якщо ви вдосконалили цю технологію, ви цілком можете провести свій майстер клас з фото, щоб ваша ялинка, створена своїми руками, порадувала і надихнула всіх.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021