Прикраси на ялинку з бісеру своїми руками

Іграшки новорічні з бісеру досить легко зробити своїми руками, після чого ви зможете прикрасити новорічну ялинку ексклюзивними виробами.

Люди щороку прикрашають свою красуню-ялинку різними новорічними прикрасами, намагаючись зробити це красиво і незвично. З кожним роком кількість ялинкових іграшок збільшується, так як придумують різні нові дрібнички, і вам, звичайно, захочеться їх придбати.

Іграшки зберігаються роками, після чого передаються у спадок від батьків до своїм дітям або онукам. Ця традиція просто чудова, але варто спробувати додати в свій чемоданчик з ялинковими іграшками щось, зроблене своїми руками.

Новорічні іграшки з бісеру є відмінним варіантом для збагачення запасів новорічних прикрас, до того ж це вигідно і красиво. Існує безліч покрокових схем виконання даних виробів з докладним описом всіх потрібних матеріалів. Про це й поговоримо докладніше.

Зміст

 • 1 Кілька простих способів створення іграшки
 • 2 Ялинки з бісеру
 • 3 Красивий куля з бісеру

Кілька простих способів створення іграшки

Насправді, привести всі варіанти виготовлення виробів з допомогою бісеру просто неможливо, оскільки їх дуже багато.

Прикраси на ялинку з бісеру своїми рукамиАле розглянемо деякі прості способи створення оригінальної іграшки:

 • Для створення іграшки вам необхідно приготувати синельную дріт, бажано прикрашену мохнатостью у вигляді новорічного дощику, і великі бісеріни різного кольору. Приготуйте 4 дроту однакового розміру, причому довжину вибирайте на око, адже від неї буде залежати діаметр вашої вироби. Після складіть зволікання один на одного так, щоб у вас вийшло сонечко з 8 промінчиків, на які потрібно нанизати бісеринки, чергуючи кольору. При цьому на завершення кінці повинні залишитися вільними. Коли ви всі дротики прикрасите бісером, їх потрібно підняти і закрутити, а після надати форму гачка, з допомогою якого ви зможете закріпити іграшку на ялинку.
 • Також простим способом вважається декорування бісером старого новорічної кульки. Потрібно для цього клей ПВА з пензликом і бісер на ваш смак. За допомогою пензлика нанесіть клей на кульку і почніть викладати бісер. Робити це необхідно поступово, варто врахувати текстуру кульки. Якщо по ній починають плавати бісеринки, то варто дати деякий час для просихання однієї частини кульки, а потім приступати до декорування наступної. Таким чином, ви отримаєте красиво всипаний бісером кульку. Якщо у вас є час і терпіння, то можна проявити фантазію і укласти бісер у вигляді візерунка.
 • Вищеописаним способом можна прикрасити шишку, але варто врахувати, що шишка погано тримає клей ПВА. Використовуйте більш ефективне клеючі засоби або після закінчення роботи дайте злегка просохнути підробці і нанесіть зверху неї прозорий лак, який скріпить бісер з шишкою. На верхівку шишки прикріпіть стрічку або дротик.
 • Читайте також:  Як зробити Дерево щастя?

  Ялинки з бісеру

  Спробуємо зробити іграшки з бісеру, схеми яких досить легко знайти в інтернеті або журналі, адже саме в них усе доступно викладено порядок дій.

  Прикраси на ялинку з бісеру своїми руками

  Малюнок 1. Етапи плетіння ялинки з бісеру і дроту.

  Малюнок 1 демонструє техніку виготовлення ялинки за допомогою бісеру і дроту. Приготуйте шматок дроту розміром 30 см, але це не обов’язково, може, ви захочете зробити ялинку значно більше і поставити її в якості декору на святковому столі.

  Протягніть через неї бісер будь-якого кольору, найчастіше роблять кольорові ялиночки, це створює виразний вигляд на ялинці і не дозволить з деревом зливатися. А коли ви закінчите нанизувати бісер, кожен кінець дроту защипайте плоскогубцями, тоді бісер залишиться на місці і не з’їде.

  Отриману гарну паличку починаємо скручувати за типом спіралі. Робіть це так, щоб ваша ялинкова іграшка була зверху маленького діаметра і плавно переходила донизу в більш великий діаметр.

  Ще один досить простий варіант виготовлення новорічної ялинки, при якому вам знадобиться багато маленьких шматків дроту і бісер. Почніть нанизувати бісер на маленькі шматки зволікання і з одного кінця защепіть плоскогубцями.

  Зроблені заготовки з незакріпленим кінцем прикрутіть до основи, в якості якої послужить дріт довжиною 10 см. Накручувати потрібно кожну заготовлену гілочку впритул один до одного, це додасть пишність ялинці.

  Гарний куля з бісеру

  Прикраси на ялинку з бісеру своїми руками

  Малюнок 2. Плетіння кулі з бісеру.

  Для створення новорічного кульки з бісеру вам знадобляться наступні матеріали:

  • бісер різного кольору розміром 2-5 мм;
  • волосінь або мононитка;
  • спеціальна бісерна голка.

  Починаємо плести іграшку з 5 бісерін, додаючи кожен наступний круг по такій же кількості. Далі потрібно всилити нитку в голку, після скласти навпіл і зв’язати вузол. Це необов’язково, можна і в одну нитку зв’язати кульку, але він буде не таким жорстким.

  Читайте також:  Handmade під Новий Рік

  Нанизуємо на голку 5 бісерін, потім потрібно провести голку в першу бісерину і затягнути на сайт, але при цьому він повинен бути вільний. Далі по черзі надягніть на голку 2 маленькі і 3 великі бісеріни і поверніть голку в місце, звідки виходить нитка, а вільну вставити голку в наступну бісеринку по колу.

  Далі нанизуємо на голку 4 бісеріни, чергуючи велику з маленької, а ось останню не нанизуйте, тому що ми будемо проводити голку через бісерину іншого кола. Таким чином, у нас вийде велика ребро, слідуючи тим же принципом, зробіть ще 4 кола по 5 бісерін, як показано на малюнку 2.

  П’яте коло, який буде останнім, складається з 1 бісеріни першого кола і однією спільною з четвертого. Для цього всуньте бісер з першого кола, після чого надягніть на голку 3 бісеріни різних розмірів і протягніть через четвертий коло.

  В результаті у вас повинна вийти гарна зірка.

  Вищеописаним способом повторіть збір зірочок 5 разів, а коли закінчите, зберіть їх по черзі, зв’язавши акуратно тонкої і відповідної за кольором ниткою. Задекорувати свою кульку, зроблений з бісеру, можна з допомогою стрічки, це дозволить вам повісити прикраса на ялинку.

  Тепер ви знаєте, як прикрасити винуватицю торжества красивими виробами з бісеру, залишилося лише побажати вам удачі в починаннях.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021