Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родини

Під час святкування Нового року треба знайти ведучого з усієї компанії або ж провести ряд конкурсів на різну тематику. Але при цьому особлива увага звертається на вікову категорію і аудиторію. У кожному разі ігри між собою відрізнятися або включати в себе цензуру. По них і варто пройтися детальніше, щоб для себе почерпнути інформацію.

Застільні

Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниПід час перебування за новорічним столом не треба тільки пити і їсти, а треба ще й веселитися. Цьому сприяють якісні ігри, в яких може взяти участь кожен. Серед них найбільш цікавими прийнято вважати:

 • Тост. Не достатньо просто сказати пару слів щодо слів-побажань, за що випивають гості, а зробити це потрібно всім по черзі і на різну букву алфавіту. Більше сміху з’явиться при зіткненні з досить рідкісними літерами, як наприклад З, Ф, Ш та інші.
 • Шарж на одного. Всім учасникам застілля дається аркуш паперу з ручкою. Він повинен намалювати певну карикатуру на конкретного гостя. Додатково вказується авторство. Після цього малюнки передаються один одному, поки не буде отгадан зображений герой.
 • Хто я. На спину одному з гостей кріпиться табличка з персонажем. Він ходить навколо столу і питає що-небудь про нього. Відповідь має бути «Так» або «Ні». На основі цього і дається підсумковий відповідь.

Для веселої компанії

Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниКоли кожен учасник заходу – це набір жартів і позитивного настрою, додати і розвинути все можна за допомогою відповідних ігор.

 • Подарунки з гумором. Як тільки новий гість приходить в будинок, йому слід дати дуже просте завдання – на одному аркуші паперу написати певний варіант подарунка (цукерки, прикраси), а на другому – те, що з ним можна зробити (з’їсти, надіти і т. д.). Далі всі вони містяться в різні пакети, ретельно перемішуються і витягуються по черзі всіма учасниками святкування Нового року 2019.
 • Так/ні. На всі поставлені від провідного питання треба дати відповідь «Так» або «Ні». Отже, важливо попередньо підготувати список таких питань, які можуть включати, наприклад тематику символу майбутнього року: Вміє свиня верещати, є здатність засмагати у даної тварини, є щетина на шкірному покриві свині. Їх асортимент може бути різний.
 • Вгадування слова. Вибирається попередньо конкретна тематика, як наприклад новорічні фільми і потім складаються завдання. В останньому не повинно бути, наприклад приголосних або голосних літер – замість карнавальна ніч йдеться «крнвлннч», ялинки кошлаті – лклхмт.
 • Сніговик і сюрприз. До реквізиту у вигляді відра на дно фіксується певна солодкість. Дане відро поміщається на голову учасника, який повинен вгадати конкретне частування без очей. Якщо не вгадав, викликається наступний.
 • Примерзли. Попередньо в коробку поміщаються листочки паперу з написаними на них частинами тіла. Коли два учасники витягають їх, саме цими частинами вони повинні один з одним і з’єднатися. Далі виходить ще один гість вечора, і приєднується до одного з першої пари. Так продовжується далі на розсуд ведучого. Залишиться в підсумку дуже цікава ланцюжок
 • Коробка з сюрпризом. Всі гості сідають у коло і їм дається порожня коробка, яка запускається по колу під музику. Як тільки мелодія зупиняється, всередину треба покласти який-небудь предмет одягу. Якщо буде помітно, що вони досить роздягнені, процес запускається в зворотному напрямку. Тобто, у кого в руках виявиться коробка, з неї треба взяти річ і надягти на себе.
 • Для всієї родини

  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниКоли Новий рік відзначається в колі своєї родини, смутку не повинно бути місця. Слід придумати різні заходи для підняття настрою. Серед таких можна назвати:

  • Хто я? Для цього всім лунає картка з іменем або назвою персонажа, героя, письменника і тому подібного. Її читати ні в якому разі не можна, а треба просто прикріпити на лобі. Далі починається все найцікавіше. Кожен по черзі починає задавати питання, на які надходить відповідь «Так» або «Ні». Саме таким способом і треба прийти до того, хто відображений на картці.
  • Рибалка. В якості реквізитів виступають льодяники у вигляді палиці. До одного з них прив’язується мотузка. Він виступить в якості гачка, а мотузка береться в зуби. За допомогою нашої вудки слід зловити інші льодяники, розташовані на краю стола.
  • Сніжки. Гра досить цікава і носить розважальний характер. До одного краю столу фіксуються за допомогою скотча одноразові стакани. З іншого боку стають діти і батьки, які за допомогою якої-небудь трубочки повинні загнати в стакани кульки для пінг-понгу.
  • Гусениця. Кожен учасник – це як його частинка. Старшого члена сім’ї можна поставити на чолі, а молодшого – в хвостик. Всі вони хапаються один за одного, наприклад. За пояс. Після цього від провідного надходять завдання щодо руху нашої гусениці. Це може бути перекид, пролезание в певне місце, стрибки і так далі.
  • Портрет батьків. Дітям дається повітряна куля і маркер. Незалежно від того, надутий він чи ні, на ньому слід намалювати свого маму чи тата. Підсумок будуть оцінювати всі інші члени сім’ї, які зможуть вдосталь посміятися.
  Читайте також:  Новий рік 2018 і Різдво в Карпатах

  Рухливі

  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниЯкщо постійно сидіти за столом, то до кінця вечора отекут ноги і наповниться живіт. Все треба в міру. З цієї причини і були придумані численні ігри на Новий рік 2019.

  Коли сам процес застілля набридне, можна буде розім’яти кістки. Для початку підійде розігрування казки «Ріпки». Але і кількість гостей має бути відповідним. У ньому вибирається конкретний учасник і відповідна йому фраза, яку слід назвати при вимові імені. Дід, наприклад, буде говорити «Так, так, так» і потирати руки, внучка – «Я готова» і починати танцювати, схопившись за сукню, бабка – «Ух, старий!» і б’є кулаком по столу, мишка – «Догралися» і береться за голову. Звичайно, тут все залежить від ведучого, який і організовує дозвілля. Зробити можна за шаблоном або кілька витратити час і самостійно внести корективи.

  Також у бік не можна відставляти «Маскарад». Заздалегідь готується реквізит, яким виступає сумка з різною одягом і аксесуарами. Це може бути: окуляри, капелюх, шорти, трусики, тапки тощо. Сумка дається учасникам, що знаходяться в колі. Як тільки починає грати музика, передавати її з рук у руки, а при зупинці, той, у кого сумка опиниться в руках, повинен дістати з неї що-небудь і надіти на себе. Веселість вже точно буде присутній.

  Коли компанія дуже близька і всі один з одним давно знайомі можна розглянути варіант «пляшечка». Всі стають в коло, а в центрі закручується пляшечка. Спочатку вибирається один учасник гри, а потім і другий, хто з ким цілуватися.

  Напевно, кожен хоч раз у своєму житті робив селфи. Це можна перейняти для гри. Всі учасники збираються в коло, після чого їм дається в руки фотоапарат. Під музику він передається один одному. Як тільки музика припиняється, у кого камера залишається в руках, робить прикольне селфи і вибуває з гри.

  Коли є достатня кількість дітей, варто подумати про таку гру, як «Гонки зі сніжинками». На дві команди хлопців лунає з однієї об’ємної сніжинці. Разом з нею кожен повинен добігти до умовного місця і передати її наступним. Руками при цьому її чіпати забороняється.

  Читайте також:  Новий рік 2019 у Фінляндії: де зустріти і як відпочити

  Дитячі

  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниНапевно, у будь-якій компанії під час святкування Нового року будуть діти. Щоб їх відвернути від планшетів та інших гаджетів, варто провести декілька захоплюючих і цікавих ігор. Серед них особливою популярністю користуються:

  • Роздача ролей. Беруться пластикові яйця з-під іграшок Кіндер-сюрприз, в які поміщається папірець з конкретною роллю. Це може бути Дід Мороз, снігуронька, сніговик, Снігова королева та інші. Після цього конкретні пари, витягнуті за жеребом, повинні танцювати біля лісової красуні. Обов’язково слід зафіксувати на фотоапарат.
  • Символ року. Його всім учасникам по черзі треба зобразити всіма доступними способами. Той, у кого це вийде куди цікавіше і правильніше, отримує презент.
  • Передбачення. В капелюх або іншу ємність поміщаються папірці з іменами всіх, хто присутній на урочистостях. Далі вже починає ставити питання ведучий, наприклад хто досягне кращих показників у спорті в 2019 році, хто буде краще вчитися або хто виграє в лотерею. Після нього витягується папірець з ім’ям, як відповідь на раніше поставлене питання.
  • Бій курантів. Крім дітей сюди включені і дорослі, але в окрему команду. Їм даються іграшки, прикраси на ялинку, прищіпки, якими слід нарядити одного з учасників. Хто виконає це швидше і якісніше, отримує нагороду.
  • Спогади. На столі розміщується, наприклад 10 різних предметів. До них звуть дітей, які протягом однієї хвилини всі повинні запам’ятати, в тому числі і розташування. Після все ховається, а учасникам треба буде відобразити це на аркуші паперу. Чим більше їх кількість, тим складніше запам’ятати і розказати про них.
  • З’їсти печиво. На обличчя хлопцям укладається одне печиво, яке треба з’їсти без використання рук. Хто зробить це швидше, той і отримує додатковий солодкий сюрприз.
  • Прикрась ялинку. На команду учасників лунають ялинкові прикраси. По свистку вони всі по одному розвішуються на лісову красуню. Остання повинна вийти дуже привабливою. Досить буде і штучного варіанту з невеликим розміром.
  • Царівна Несміяна. Діти діляться на дві команди. Із самої назви вже буде зрозуміло, що однією з них доведеться сидіти смирно і без сміху, а друга покликана їх смішити. Переможцем стає самий серйозний чоловік на новорічному вечорі.

  На корпоратив

  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниПід час перебування на так званій передноворічній зустрічі всього робочого колективу не цікаво буде просто сидіти і спілкуватися. До того ж це найімовірніше відбудеться в строгих рамках, як це зазвичай і трапляється. Щоб згуртувати колектив і зробити його більш розслабленим, треба впровадити певний перелік ігор, до числа яких відносять:

  • Крокодил. Популярність у неї зашкалює. Вона використовується навіть дітьми. Все залежить від конкретної тематики і завдань, а також від майстерності виконання. Гравцеві задається слово, яке він повинен довести до публіки без використання мови. Допускаються жести, міміка, рухи тіла тощо. Практично аналогічним чином відбувається вгадування конкретної зірки світової естради, кіно тощо. Можна відобразити кадр з фільму, основні рухи на сцені.
  • Пляшечка. Звичайно, це не зовсім класичний варіант, так як тут вона просто передається різними способами між учасниками (між ніг, під пахвами, затиснутою підборіддям і т. д.). Хто її принизить, той і вилітає, набуваючи статус «глядач». Якщо все буде дуже просто, тоді тару можна наповнити водою або іншою рідиною для збільшення ваги.
  • Новорічні кулі. Попередньо на листках паперу пишуться дріб’язкові жартівливі завдання, які поміщаються в повітряні кулі. Під час гри слід лопнути вибраний кулю і зробити все, що написано в завданні.
  • Інтонація. Ведучий дає учаснику вірш одного з класиків літератури, а йому слід зачитати його публіці з певною інтонацією. Це може бути привітання, догана, визнання в любові, новину і так далі.
  • Встигнути зняти капелюх. Попередньо купуються новорічні ковпачки, які роздаються всім гостям вечора. Аналогічний присутній на голові і у ведучого. Їх можна зняти лише після того, як зніме ведучий. Але зазвичай він робить це в середині заходи, коли ніхто не чекає. Хто зазівався або відволікся від спостережння через розмову, той в ній і залишиться.
  • Розпакування подарунка. Кожен не проти отримати для себе який-небудь сюрприз або подарунок. Але розпаковувати його доведеться не простими руками, а в рукавицях або інших альтернативних варіантах. Та й кількість обгорток вже явно не одна з бантом.
  • Малювання боса. Виставляється аркуш паперу, біля якого розташовуються фломастери. Учасник однієї з команди вибігає до нього і малює певну частину тіла. Це може бути нога, рука, голова, брови і так далі. Все виконується протягом обумовленого часового відрізка, після чого портрети порівнюються.
  • Багато сміху і веселощів з’явиться після того, як учасника гри поставлять на табуретку біля лісової красуні і попросять розповісти віршик чи заспівати пісню. Сміливість, звичайно ж, оцінюється хай і незначним, але презентом.
  • Імпровізація. Після поділу учасників на команди, їм дається достатня просте завдання, яке обов’язково треба виконати. Це може бути танець, виконання пісні. Тут треба включити оригінальність, власні таланти і додати новорічний настрій.
  • Ланцюжок. Тут також присутні команди. Але їм знадобиться під музику зняти деякі предмети одягу, які вони вважатимуть потрібними для подальшого виготовлення ланцюжка. У кого вона виявиться довшим після зв’язування, той і виграє.
  Читайте також:  Страви на Новий рік 2019: описи та оригінальні рецепти

  Символ року

  Ігри на Новий рік 2019: застільні, рухливі, для дітей, для всієї родиниСеред ігор набирає популярність вікторина, в яку включені питання новорічної тематики і, звичайно ж, тематики головного героя наступного року. Головне швидко і правильно дати відповідь на них. Серед питань можна виділити:

  • Порошок з п’ятачком – Дося.
  • Імена всіх поросят з відомої казки – Ніф-Ніф, Наф-Наф, Нуф-Нуф.
  • Хто такий Пеппа – свинка.
  • Найбільший гризун – капібара. Їх перелік можна перераховувати до безкінечності.

  Також іграми можна назвати і такі розваги:

 • Скарбничка. Двом учасникам зав’язують очі, і дається в руки скарбничка у вигляді свині. Саме в неї треба закидати більшу кількість монет. Останні можуть знаходитися, наприклад, на столі, або бути розкидані по підлозі. Від всіх інших гостей вечора можуть надходити підказки щодо місцезнаходження п’ятаков.
 • Бій «свинських» знавців. Тут вже потрібно багато розуму і певних знань. Так що слід підготувати і відповідну аудиторію. Питання стосуються тематики свині: «Папуаси вважають свиню членом сім’ї, але все одно вбивають її на м’ясо. Який вихід із ситуації?» (вбивали свиней сусідів і тоді їли), «Чому свині не можуть жити в жарі?» (у них потіє тільки рило). «Чому свиней виганяють на тільки що зоране поле?» (Вони розпушують ґрунт, копаючи ями, а поїдаючи жуків, бур’яни тощо – роблять грунт значно краще). І так можна продовжувати до нескінченності. Головне заздалегідь до всього підготуватися і знайти в мережі інтернет відповідні завдання.
 • Пародія. Ліпшого учаснику дається просте завдання – спародіювати символ наступних 12 місяців. Хто зможе це зробити краще і смішніше, той і отримує солодкий презент.
 • Існує величезна кількість варіантів для прекрасного проведення часу, як дитячої, так і дорослої компанії під час святкування Нового року 2019. Але всі вони вимагають самого основного – ретельної підготовки тексту і реквізитів. Багато, звісно, залежить від досвіду і фантазії самого ведучого. Головне, щоб кожному гостю за новорічним столом та біля нього було весело на протязі всього часу.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021