«Золотий грамофон» 2018. Де буде проходити, дата трансляції

Премія “Золотий грамофон 2018” – це унікальна можливість побачити на одному майданчику найвидатніших представників російської поп-сцени, багато з яких є багаторазовими володарями заповітної статуетки. Однак, головною інтригою церемонії, як і раніше, залишається список новачків, які претендують на перемогу в проекті.

«Золотий грамофон» 2018. Де буде проходити, дата трансляції

ЗМІСТ
 • Як все починалося?
 • Коли і де проходитиме церемонія «Золотий грамофон» 2018?
 • Головні претенденти на перемогу

Як все починалося?

«Золотий грамофон» 2018. Де буде проходити, дата трансляції

Своєю появою премія “Золотий грамофон” зобов’язана популярної радіопередачі, яка в 1995 році вперше вийшла в ефірі “Російського радіо”. Суть програми полягала у визначенні рейтингу 12-ти пісень, які найбільш часто звучали в ефірі радіостанції. Національне голосування здійснювалося з допомогою дзвінків, листів і пейджинг-повідомлень від слухачів, бажаючих віддати свій голос за улюбленого виконавця.

У 1999 році формат “Золотого грамофона” змінився. Замість 12-ти в рейтингу взяли участь 20-ть хітів. До постійного ведучому передачі Глібу Дєєву приєдналися Валдіс Пельш і Олексій Кортнєв. У наступні роки передачу вели:

 • 2000 – 2001 – Борис Корабльов;
 • 2001 – 2002 – Андрій Чижов;
 • 2002 – 2005 – Олександр Карлов;
 • 2005 – 2007 – Андрій Малахов і Алла Довлатова;
 • 2007 – 2015 – Роман Ємельянов, а також співведучі Філіп Кіркоров, Вадим Воронов, Олексій Чумаков, Белла Огурцова, Вадим Данілін, Аліса Селезньова, Дмитро Оленін;
 • 11 вересня – 15 листопада 2015 року – Іван Суворов;
 • з 20-го листопада 2015 року – Олена Бородіна.

Починаючи з 2003 року доступ до голосування отримали не тільки слухачі “Російського радіо”, але і глядачі “Першого каналу”. Перший випуск телевізійного проекту провели провідні Дмитро Оленін і Алла Довлатова. У 2005 році їх змінили Єгор Дружинін і Аврора, а в якості співведучих виступили шоумен Микола Фоменко та Марія Голубкіна. Пізніше ведучими церемонії став Андрій Малахов в дуеті з різними артистами. Останнім часом постійними ведучими заходу є Іван Ургант і Дмитро Нагієв.

Читайте також:  Новорічні поробки своїми руками на 2018 рік. Жовта собака орігамі

Для отримання премії трек виконавця повинен був протриматися в ТОП-20 “Російського радіо” 20-ть і більше тижнів. Імена номінантів оголошуються на самій церемонії, яка щорічно проходить у концертному холі “Кремлівський палац“, а на день пізніше – в стінах пітерського “Льодового палацу”.
За сталою традицією, нагороди вручають виконавцям представники різних професій, відомі політичні, громадські та культурні діячі.

Коли і де проходитиме церемонія «Золотий грамофон» 2018?

«Золотий грамофон» 2018. Де буде проходити, дата трансляції

Як згадувалося вище, церемонія “Золотий грамофон” проводиться у форматі музичного шоу, яке щорічно проходить на кращих майданчиках країни. У 2018-му році концерт відбудеться в Москві в Державному Кремлівському палаці. В даний час, точна дата трансляції поки невідома. За попередніми даними, церемонія запланована на листопад майбутнього року. однак, організатори проекту обіцяють опублікувати точний календар шоу ближче до осені 2018 року.

Головні претенденти на перемогу

«Золотий грамофон» 2018. Де буде проходити, дата трансляції

В рамках головного музичного проекту країни хіти минулого року виконають більше сорока популярних артистів, однак, статуетку отримають лише ті з них, хто довше за інших протримався в топ-листі “Русского радио” і завоював максимальну кількість голосів вітчизняних меломанів. В числі головних фаворитів церемонії “Золотий грамофон” значаться Григорій Лепс, Костянтин і Валерій Меладзе, Микола Басков, Філіп Кіркоров, Стас Михайлов, Валерія, Діма Білан, Ані Лорак, Ялинка, група “Любе”, Олена Ваєнга, Сергій Лазарєв, Лоліта, Б’янка, Зара, Олексій Воробйов, Uma2rman та інші “зірки” російського шоу-бізнесу.

Крім перелічених виконавців у програмі візьме участь один дебютант, який спробує здобути нагороду в інтригуючому протистоянні зі “старожилами” проекту. В даний час його ім’я тримається в секреті і стане відомим лише в процесі церемонії.

Купити квитки на гала-концерт “Золотий грамофон 2018” можна за допомогою онлайн-сервісів “Першого каналу” і офіційних сайтів розповсюджувачів.

Читайте також:  Великдень у 2020 році за православним календарем: коли буде, дата

Рекордсмени премії “Золотий грамофон”:

 • Філіп Кіркоров – 18 статуеток;
 • Валерія, Крістіна Орбакайте і Валерій Меладзе – 11 статуеток;
 • Софія Ротару, Леонід Агутін, група “Любе” – 10 статуеток;
 • Григорій Лепс і група “Иванушки International”- 9 статуеток;
 • Алла Пугачова, Микола Басков, Дмитро Маліков і “ВІА Гра” – 8 статуеток.
 • Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021