Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

Welcome to Portugal… Так, саме в Португалії відбудеться 63‑е за рахунком головне пісенне шоу Європи – ” Євробачення 2018. Перемогу цій країні на конкурсі в Києві приніс 27-річний співак Сальвадор Зібрав з піснею «Amar pelos dois». І так даний момент вже є останні новини про те, де саме буде проводитись конкурс Євробачення 2018 і коли.

Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

ЗМІСТ
  • Де і коли пройде Євробачення 2018?
  • Особливості проведення Євробачення 2017 в Києві
  • Хто стане переможцем Євробачення 2018
  • Росія на Євробаченні 2018

Де і коли пройде Євробачення 2018?

Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

Вперше в історії Євробачення цей пісенний конкурс буде приймати на своїй землі Португалія. До цього часу Португалія жодного разу не входила навіть до ТОП-5 кращих пісень Євробачення. Максимальний результат для представників з цієї країни – шосте місце на конкурсі в 1997 році.

Не пройшло і місяця, після того, як відгриміли фанфари Євробачення в Києві, як офіційна влада Португалії вже визначилися з місцем проведення конкурсу в 2018 році. Отже, це буде: Лісабон, арена стадіону Meo Arena (третього за величиною в Європі). Примітно те, що даний критий стадіон, а його місткість складає 20 тисяч чоловік.

За попередньою інформацією, півфінали і фінал конкурсу в Португалії, де буде проходити Євробачення 2018, відбудуться 8,10 і 12 травня відповідно.

Особливості проведення Євробачення 2017 в Києві

Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

Незважаючи на безліч проблем, які виникали в процесі підготовки до Євробачення, Україна повністю впоралася з проведенням наймасштабнішого пісенного конкурсу в Європі. Все було організовано на найвищому рівні. І сцена крута, і склад провідних незвичайний і телевізійна картинка супер. Також були створені максимальні умови для всіх учасників та глядачів шоу.

Читайте також:  Гороскоп на 2019 рік для Терезів: жінки і чоловіки по місяцях

Рекорди Євробачення 2017:

  • найдовша червона доріжка на церемонії відкриття – 265 метрів
  • вага підвісний апаратури та освітлення – близько 200 тонн
  • три провідних на сцені – чоловіки
  • трансляцію фіналу конкурсу на YouTube переглянуло близько 7 млн. людей

Росія на Євробаченні в Києві не брала участь. Скандал, викликаний вибором претендента від цієї країни і обговорення альтернативних варіантів виступи, зважаючи на заборони даного учасника на в’їзд в Україну з ЄВС (Європейським мовним союзом), який всіляко намагався знайти компромісне рішення з даного питання – закінчилися нічим. Приймаюча сторона (Україна) і правовласник даного музичного проекту (EBU) так і не змогли домовитися.

Хто стане переможцем Євробачення 2018

Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

Передбачити музичні пріоритети європейського слухача не представляється можливим. Адже в один рік перемагає пісня з легким і швидко запам’ятовується мотивом, а в іншій – складне вокально твір без будь-яких технічних «наворотів» і спецефектів, яке і згадати складно, не кажучи вже про те, щоб наспівати. В останні роки домінує саме другий варіант. Тому учасники Євробачення 2018 швидше за все врахують цей фактор при виборі репертуару.

В контексті цього про переможця Євробачення в Києві було сказано наступне:

«Вийшов хлопчина… Ні світла, ні хореографії, ні бек-вокалу… Став, заспівав і підкорив всю Європу…» Володимир Бебешко, український продюсер.

Прогнози букмекерів щодо переможця також викликають розбіжності. Зокрема, за добу до фіналу Євробачення 2017 букмекерські контори змінили котирування для ряду учасників, в тому числі і для переможця Сальвадора Зібрала, який до цього займав другу строчку.

Статистика країн з найбільшою кількістю перемог на Євробаченні:

ДержаваЧисло перемогІрландія7Швеція6Великобританія5Франція5Нідерланди4Ізраїль3Данія3Норвегія3
Читайте також:  Оновлена Lada Granta 2019 модельного року

Крім вищевказаних країн двічі приймати на своїй землі головний пісенний конкурс Європи пощастило Німеччині, Україні, Іспанії, Швейцарії, Австрії, а також Італії.

Росія на Євробаченні 2018

Євробачення в 2018 році. Де пройде, хто поїде від Росії

Щодо того, хто поїде від Росії на Євробачення 2018 – питання, з одного боку відкритий, а з іншого – вже вирішений. Україна не пустила на свою територію Юлію Самойлову, яка була відібрана для участі в Євробаченні 2017. Але 14 квітня 2017 року в інтерв’ю INTERFAX.RU гендиректор Першого каналу заявив, що на Євробаченні 2018 від Росії буде брати участь та сама Юлія Самойлова.

Чи Так це буде і наскільки твердою опиниться Росія у своїх словах, буде відомо по мірі наближення до конкурсу.

Правда тут є один нюанс. Європейський мовний союз може на три роки заборонити Росії та Україні брати участь в Євробаченні за порушення статуту міжнародного пісенного конкурсу. Росію можуть спіткати санкції за відмову Першим каналом і каналом Росія-1 транслювати конкурс, а Україна може бути покарана за те, що не допустила до участі в шоу росіянку Юлію Самойлову. Це питання буде вирішене 12 червня на засіданні EBU.

Відео

Пісня переможця Євробачення 2017

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021