Який буде курс долара в 2019 році в РФ?

Всім цікаво знати про те, яким же все-таки буде курс долара в 2019 році. І це не дивно, адже кожен громадянин, який чесно заробив свої гроші, хоче їх зберегти. А якщо курс постійно скаче, то може вийти така картина, як зовсім недавно була. Було у Вас умовно 30 тис. рублів, і ви за них могли купити 1000 доларів, після стався стрибок курсу долара, і вже буквально через 1 рік, за 30 тис рублів можна купити тільки 500 доларів. Саме тому багато стежать за курсом долара досить пильно.

Що впливає на курс долара?

На курс долара впливає досить багато факторів. Серед них можна відзначити наступні: зовнішня політика РФ, ситуація в Україні та Сирії, санкції, залежність економіки від цін на нафту і власне сама ціна на нафту. Надати свій вплив на курс долара може і неефективне управління ЦБ РФ, яке полягає в прискореному підвищенні або зниженні ставок по кредитах для населення та виробництва. Але все ж повернемося до питання про те, як же все-таки простому людині убезпечити свої заощадження?

 

Конвертор валют

Наші дорогі відвідувачі мають можливість швидко отримати інформацію про те, скільки буде 100 доларів США в рублях на сьогодні — https://kreditnyi-kalkulyator.net/bank/sberbank/. Для цього потрібно всього лише перейти на сайт конвертора валют. Дані про курси валют на ньому оновлюються регулярно, тобто кожен день. Калькулятор валют має можливість конвертувати 33 валюти світу в лічені секунди. Простий дизайн і зрозумілий інтерфейс, а також швидкість роботи є його основними перевагами.

Читайте також:  Новорічна сервіровка столу 2019 року поради

 

Прогноз курсу долара на 2019 рік в Росії

67 рублів за 1 долар США — це середньорічний курс на 2019 рік. Прогнозована цифра може і коливатися, так як на неї будуть впливати умови і обставини, які описані вище. Що стосується ціни на нафту, то одна відома марка буде коштувати за 1 барель — 49,9 доларів США в 2018 році, 43,8 доларів США в 2019 і 41,6 доларів США в 2020 році. Ці цифри нас ніяк не можуть радувати. Адже на момент написання статті, в США якраз відкрили нове місце покладів нафти.

 

Що робити простим громадянам?

Ми не можемо нав’язати свою думку, але виходячи з росту до урса долара по відношенню до рубля, ми рекомендуємо все ж перевести хоча б половину заощаджень в долар, тоді ви зможете зберегти кошти від змін курсу долара.

 

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021