Як зустрічати Новий рік 2018 Овнам

Ми всі з нетерпінням чекаємо настання головної новорічної ночі, щоб зустріти Новий 2018 рік.

За східним календарем випадає, що він буде роком Жовтої Земляний Собаки. Це тварина – створіння мирне, веселе, надійне і вірне.

Існує думка, щоб привернути удачу та успіх, процвітання і щастя, необхідно заздалегідь підготуватися до настільки важливої події і зустріти його так, щоб господиня і покровителька 2018 року була задоволена.

Багато в чому, початок майбутнього року залежить від того, як ви його відзначили. Тому так важливо враховувати при святкуванні Нового року знак свого зодіаку.

Як зустрічати Новий рік 2018 Овнам

У Західній астрології знак Овен перший у списку. Це людина-переможець у всьому і скрізь.

Оскільки цей знак стоїть першим у гороскопическом списку, то й відповідний характер — Овен завжди прагне зірвати пальму першості.

Овнам потрібно готуватися до змін у житті, ви будете енергійні і заповзятливі. Успіх вас чекає вже навесні, далі у ваших силах його закріпити.

Але як зустріти Новий рік Овнам щодо Зодіаку, як він може допомогти і що може підказати?

Виявляється, дуже багато. Наприклад, важливо звернути увагу на саму характеристику знака, а отже, і визначити, як і де людина під знаком Овна відчуває себе найкраще. Це і підкаже де, як і з ким варто зустріти Новий рік Овнам.

Овни люблять, коли навколо все в порядку: якщо є план, його обов’язково потрібно виконати і як можна швидше.

Самі представники цього знаку зодіаку відмінно справляються з будь дорученої їм завданням.

Овнам для зустрічі Нового року 2018 не варто довіряти організацію свята комусь іншому, проявіть ініціативу самі.

Інакше коли настане сам момент зустрічі Нового Року, виявиться, що все влаштовано не так, як вам хотілося б.

Читайте також:  Ліга Європи 2017-2018

Молоді Овни люблять проводити час з друзями, так їм простіше і веселіше. Головне – Овни повинні самі зайнятися організацією Нового року, або брати в цьому активну участь. Без цього Овни навряд чи будуть почувати себе щасливими.

Однак пам’ятайте, що якщо при будь-якій організації свята щось піде не за планом, це сильно засмутить Баранів, і вони можуть втекти зі своїми пропозиціями і допомогою.

Зустрічати Новий рік 2018 Овну слід у теплій, дружній компанії, в якій буде спокійно і комфортно.

Якщо ви зустрінете Новий Рік у колі людей, які не сприймають ваші погляди, з насмішкою дивиться на ваші захоплення, то дістанете критиці, і все закінчиться суперечкою і навіть сваркою. Навіть якщо цими людьми будуть ваші родичі і діти, вам буде ще болючіше від їх насмішок.

Не варто відзначати Новий рік і в незнайомій компанії, тому що ви не можете влитися в неї з-за свого ексцентричного характеру.

Тому краще зустріти рік Жовтого Земляного Собаки у себе вдома з самими рідними і близькими людьми, за рясним столом, заставленим домашніми стравами.

У цій обстановці Овни себе проявлять з найкращої сторони і зможуть спокійно відпочити перед майбутніми бурхливими пригодами, які їм обіцяє рік Собаки.

У 2018 році Овнів чекає безліч змін, в кар’єрі, особистому житті і взагалі в долі. Жовта Собака, символ року, допоможе Овнам ще більше збільшити свою активність і сміливо кидатися з головою у вирішення будь-яких проблем. Дуже великий шанс переплутати цілеспрямованість із впертістю, і не завжди оточують буде адекватно сприймати вчинки Баранів. Але завдяки відмінним комунікативним якостям (Овни, як відомо, вміють підтримати розмову і направити його в потрібне русло), переконати тих, хто сумнівається у своїй правоті вдасться.

Читайте також:  Як приручити дракона 3: дата виходу мультфільму 2019 рік

Новий рік у ресторанах і клубах – це не для Овнів, що ви ресторанів не бачили? Тим більше, що у кожного Овна є друг, якого не можна «вивести в люди», «суспільство» або привести в компанію… бо соромно.

Правда, навіть в «домашній обстановці» бажання виділитися і певний снобізм змусять Овнів віддавати перевагу кращим сортам коньяку або вина, але в такій кількості, як ви його п’єте, хіба має значення скільки років витримки має віскі або коньяк? Новий рік – це привід, а не причина напиватися!

Коли Овни досить вип’ють, їм здається, що вони ще «в темі», але цього ніхто, блін, не помічає.

Якщо за столом збирається кілька Овнів — це розширять коло нових знайомств …і «неподобств» і пригод в саму чарівну ніч року.

І Овнам особливо потрібно пам’ятати, що все колись закінчується і Новорічна ніч і випивка…

У новорічну ніч Овну потрібно необхідно велику увагу приділити своїй зовнішності. Вас звикли бачити завжди модними і стильними.

Наряд на Новий рік 2018 для Овна обов’язково повинен бути новим. Одяг може бути кремового, блакитного і сірого кольорів або їх поєднань, спробуйте змінити зачіску або колір волосся, надіти нове прикраса з напівкоштовних каменів.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021