Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

Екстрасенси в подиві – чому люди всього світу не використовують енергетику новорічного свята з користю для себе? Адже новорічна ніч – це унікальний час, коли сили Всесвіту «працюють» над здійсненням бажань. Може причина в тому, що люди розучилися вірити в чудеса? Або, бути може, ми просто не знаємо, як правильно сформулювати свої бажання?

Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

ЗМІСТ
 • Складаємо формулу бажання
 • Ритуали та обряди загадування бажання, щоб виповнилося

Складаємо формулу бажання

Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

Багато хто зараз може подумати: «Так що тут складного в загадывании бажання – проси і все!». Але, насправді, правильно «попросити» теж потрібно вміти. Вся сіль в тому, що коли ми загадуємо бажання під бій курантів, ми надсилаємо своєрідний запит у Всесвіт, і якщо цей запит буде мати некоректне формулювання, то і «відповідь» не буде збігатися із загаданою бажанням. Як же бути в такій ситуації?

Рішення – грамотно складати бажання! Для цього враховуйте наступні поради екстрасенсів:

 • Загадуючи бажання в новорічну ніч, не використовуйте заперечень, зокрема, частку «не». Наприклад, правильним буде таке формулювання: «Я хочу бути багатим», а не «Я не хочу бути бідним». Екстрасенси пояснюють це тим, що для тонкої матерії вселенського світу частки «не» не існує, тому запит може тлумачитися буквально – з запереченням.
 • Не можна в бажанні зачіпати волю людини, наприклад, «Хочу, щоб він (або вона) в мене закохався». Іншими словами, навіть сили космосу не вправі змусити кого-небудь зробити певну дію або відчувати почуття – це вже точно з області фантастики 🙂
 • Не використовуйте у своєму бажанні категоричні вислови, такі як «обов’язково збудеться», «я хочу цього будь-якою ціною», «це повинно збутися» і т. д. Пам’ятайте, що небо все сказане сприймає буквально, і за кожним вашим словом можуть прийти негативні наслідки.
 • Вказуйте в бажанні конкретні дати, наприклад, «Я хочу стати багатим/щасливим/здоровим в 2018 році».
 • Не можна в своєму бажанні використовувати формулювання, суть яких передбачає негатив у відношенні іншої людини, наприклад, «нехай у 2018 році цієї людини (ПІБ) звільнять, а на його місце запросять мене».
 • Бажання повинно бути конкретним і чітким, а це значить, що не слід використовувати союз «або».
 • Формулюючи бажання, не треба бажати всього і багато, адже недарма кажуть у приказці: «За двома зайцями поженешся…».
 • Бажання повинно бути простим і коротким – не потрібно використовувати замудренных обертів.
 • Формулювання бажання повинна виражати кінцеву мету. Наприклад, ви хочете в рік Собаки купити квартиру. Значить, «попросити» слід не грошей на її придбання, а саме саме житло.
 • Загадуючи бажання в новорічну ніч, подумки уявіть, як воно збувається. Пам’ятайте, що всі наші думки мають величезну силу і здатні матеріалізуватися.
 • Читайте також:  Вихідні та свята в липні 2019 року в Росії: календар

  Ритуали та обряди загадування бажання, щоб виповнилося

  Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

  Крім грамотної формулювання бажання, потрібно ще зробити так, щоб вас почули у Всесвіті. У цьому випадку на допомогу приходять особливі ритуали, які і допомагають збуватися заповітним «запитам». Що радять зробити екстрасенси:

  • Загадати бажання секунди переходу одного тимчасового відрізка (року) в інший – простіше кажучи, під бій курантів.
  • Записати все те, про що мріється, на невеликому аркуші паперу (можна навіть на серветці, якщо ви не підготувалися заздалегідь), потім підпалити свій лист і висипати попіл в келих з шампанським. В момент бою курантів потрібно випити попіл з келиха, подумки промовляючи заповітні слова. Все це потрібно встигнути зробити до того, як куранти проб’ють дванадцять разів.
  • Разом з останнім ударом курантів потрібно, загадуючи бажання, стрибнути зі стільця (або просто підстрибнути на місці).
  • Якщо ваша мрія – багатство, то рівно в 12.00, випиваючи шампанське, міцно затисніть в руці купюру (бажано, щоб номінал купюри був як можна більше).
  • Поки б’ють годинник, ви повинні встигнути сказати своє бажання у відкрите небо. Для цього ви можете вийти на ганок, на балкон або прокричати заповітні слова у відкрите вікно/кватирку.

  І насамкінець найголовніше – не переставайте йти назустріч своїй мрії! Ніколи! Адже лише об’єднавши свої сили з силами Всесвіту, ви можете знайти бажане.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021