Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

Екстрасенси в подиві – чому люди всього світу не використовують енергетику новорічного свята з користю для себе? Адже новорічна ніч – це унікальний час, коли сили Всесвіту «працюють» над здійсненням бажань. Може причина в тому, що люди розучилися вірити в чудеса? Або, бути може, ми просто не знаємо, як правильно сформулювати свої бажання?

Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

ЗМІСТ
 • Складаємо формулу бажання
 • Ритуали та обряди загадування бажання, щоб виповнилося

Складаємо формулу бажання

Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

Багато хто зараз може подумати: «Так що тут складного в загадывании бажання – проси і все!». Але, насправді, правильно «попросити» теж потрібно вміти. Вся сіль в тому, що коли ми загадуємо бажання під бій курантів, ми надсилаємо своєрідний запит у Всесвіт, і якщо цей запит буде мати некоректне формулювання, то і «відповідь» не буде збігатися із загаданою бажанням. Як же бути в такій ситуації?

Рішення – грамотно складати бажання! Для цього враховуйте наступні поради екстрасенсів:

 • Загадуючи бажання в новорічну ніч, не використовуйте заперечень, зокрема, частку «не». Наприклад, правильним буде таке формулювання: «Я хочу бути багатим», а не «Я не хочу бути бідним». Екстрасенси пояснюють це тим, що для тонкої матерії вселенського світу частки «не» не існує, тому запит може тлумачитися буквально – з запереченням.
 • Не можна в бажанні зачіпати волю людини, наприклад, «Хочу, щоб він (або вона) в мене закохався». Іншими словами, навіть сили космосу не вправі змусити кого-небудь зробити певну дію або відчувати почуття – це вже точно з області фантастики ?
 • Не використовуйте у своєму бажанні категоричні вислови, такі як «обов’язково збудеться», «я хочу цього будь-якою ціною», «це повинно збутися» і т. д. Пам’ятайте, що небо все сказане сприймає буквально, і за кожним вашим словом можуть прийти негативні наслідки.
 • Вказуйте в бажанні конкретні дати, наприклад, «Я хочу стати багатим/щасливим/здоровим в 2018 році».
 • Не можна в своєму бажанні використовувати формулювання, суть яких передбачає негатив у відношенні іншої людини, наприклад, «нехай у 2018 році цієї людини (ПІБ) звільнять, а на його місце запросять мене».
 • Бажання повинно бути конкретним і чітким, а це значить, що не слід використовувати союз «або».
 • Формулюючи бажання, не треба бажати всього і багато, адже недарма кажуть у приказці: «За двома зайцями поженешся…».
 • Бажання повинно бути простим і коротким – не потрібно використовувати замудренных обертів.
 • Формулювання бажання повинна виражати кінцеву мету. Наприклад, ви хочете в рік Собаки купити квартиру. Значить, «попросити» слід не грошей на її придбання, а саме саме житло.
 • Загадуючи бажання в новорічну ніч, подумки уявіть, як воно збувається. Пам’ятайте, що всі наші думки мають величезну силу і здатні матеріалізуватися.
 • Читайте також:
  Як назвати хлопчика в 2019 році — популярні та рідкісні імена

  Ритуали та обряди загадування бажання, щоб виповнилося

  Як загадати бажання на Новий рік 2018. Корисні поради екстрасенсів

  Крім грамотної формулювання бажання, потрібно ще зробити так, щоб вас почули у Всесвіті. У цьому випадку на допомогу приходять особливі ритуали, які і допомагають збуватися заповітним «запитам». Що радять зробити екстрасенси:

  • Загадати бажання секунди переходу одного тимчасового відрізка (року) в інший – простіше кажучи, під бій курантів.
  • Записати все те, про що мріється, на невеликому аркуші паперу (можна навіть на серветці, якщо ви не підготувалися заздалегідь), потім підпалити свій лист і висипати попіл в келих з шампанським. В момент бою курантів потрібно випити попіл з келиха, подумки промовляючи заповітні слова. Все це потрібно встигнути зробити до того, як куранти проб’ють дванадцять разів.
  • Разом з останнім ударом курантів потрібно, загадуючи бажання, стрибнути зі стільця (або просто підстрибнути на місці).
  • Якщо ваша мрія – багатство, то рівно в 12.00, випиваючи шампанське, міцно затисніть в руці купюру (бажано, щоб номінал купюри був як можна більше).
  • Поки б’ють годинник, ви повинні встигнути сказати своє бажання у відкрите небо. Для цього ви можете вийти на ганок, на балкон або прокричати заповітні слова у відкрите вікно/кватирку.

  І насамкінець найголовніше – не переставайте йти назустріч своїй мрії! Ніколи! Адже лише об’єднавши свої сили з силами Всесвіту, ви можете знайти бажане.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022