Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019-2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Грудень – час «причепурити» свій дім до новорічних свят. Простіше всього це зробити, красиво прикрасивши віконні прорізи. Такий варіант оформлення вигідний тим, що дозволяє при мінімальних вкладеннях перетворити житло в справжню казку. Для спрощення завдання пропонуємо готові шаблони витинанок на новий рік 2019-2020.

Прикрашаємо вікна силуетної вирізкою

Витинанками прийнято вважати вирізані з білого паперу орнаменти і фігури. Техніка їх виготовлення досить проста і не вимагає від виконавця володіння особливими навичками.

Головне достоїнство такого прикраси вікон в тому, що на витинанки до нового 2019-2020 році не потрібно витрачати ні копійки. Щоб перетворити віконний отвір, досить підібрати оригінальний варіант шаблону, роздрукувати його і вирізати.

Основні контури паперових фігур зручно вирізати канцелярськими ножицями. А ось для опрацювання дрібних деталей «всередині» картинки – звичайні або манікюрні ножиці, а також канцелярський ніж. Щоб не пошкодити робочу поверхню при вирізанні канцелярським ножем, потрібно використовувати тверду підкладку.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Тематика новорічних витинанок до 2019-2020 року може бути найрізноманітніша. Починаючи з казкових персонажів у вигляді Снігуроньки, північних оленів і Сніговичка, і завершуючи несменными атрибутами свята: чобітками для подарунків, різдвяних свічок і зірочок.

Задіюючи кілька шаблонів схожої тематики, на склі можна створити справжню композицію.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Для наочності пропонуємо декілька прикладів варіантів із залученням витинанок, які сміливо можна взяти за основу при підготовці до зустрічі 2019-2020 року.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Елементи можна розмістити по периметру у вигляді рамки. Для створення такої облямівки краще використовувати деталі з повторюваним малюнком. Великі прикраси варто зафіксувати ближче до країв або по центру скла, згрупувавши їх невеликими композиціями.

При розміщенні трафаретів зовсім не обов’язково дотримуватися дзеркальність. Невеликі відхилення, навпаки, додадуть композиції динамічності.

Символ наступаючого року

Якщо зустрічати свято за всіма правилами і традиціями, то не зайвим буде задобрити символ наступаючого року – свиню. Цей зодіакальний знак відрізняється безмежним добродушністю і миролюбністю. Тому і зображати його краще всього в образі милого порося або веселою свині.

Читайте також:
Вчимося малювати ялинку разом з дітьми

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Зразки шаблонів для витинанок на Новий 2019 рік не складе труднощів вибрати і роздрукувати з мережі. Вони представлені в широкому асортименті на форумах по рукоділлю.

Якщо ви тільки освоюєте цю техніку, віддавайте перевагу простим формам. Дуже химерні візерунки можуть створити складність при вирізанні. Впевнені, що і серед простих у виконанні фігур завжди можна знайти досить цікаві варіанти.

У тому, щоб зробити витинанку з зображенням свині по шаблону до Нового 2019 році, немає нічого складного. Роботу виконуйте в такій послідовності:

 • Вподобану картинку відкрийте в графічному редакторі або звичайному Word. Зменшіть зображення до необхідного розміру. Якщо зображення не велике, то на аркуші форматом А4 може поміститися до 2-х однакових шаблонів.
 • Роздрукувати малюнок на принтері, використовуючи для цього білу або кольорову двосторонній папір.
 • Лист з роздрукованим зображенням розташуйте на прогумованому килимку або підставці, використовуваної для ліплення пластиліном.
 • За допомогою канцелярського ножа неспішно і акуратно проріжте внутрішні елементи сюжету.
 • На завершальному етапі виріжте по контуру сам силует.

 

Важливий момент! У результаті повинна вийти цельносилуэтная картинка, в якій всі частини скріплені між собою.

Ажурні сніжинки

Багатьом відомий той факт, що в природі не існує ідентичних сніжинок. Адже навіть зовні схожі замерзлі пушинки мають різне будова кристалічної решітки. Що ж стосується паперових сніжинок на вікна до 2019 року, то їх різноманітність повністю залежить від фантазії майстра.

Ажурних красунь можна вирізати двома способами шляхом складання листочка, або за допомогою застосування спеціальних трафаретів. Спосіб, який передбачає складання листків, дозволяє отримувати симетричних застиглих красунь.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Щоб зробити одну з таких сніжинок для прикраси вікна до 2019 року, виконайте ряд нескладних дій:

 • Складіть квадратний аркуш по діагоналі, поєднавши протилежні куточки один з одним.
 • Намітьте центр підстави отриманого трикутника, зігніть вздовж нього лист заготівлю, знову з’єднавши протилежні куточки.
 • Повторіть маніпуляцію зі складанням, в результаті якої повинен вийти трикутник з двома «хвостиками».
 • Зріжте зайві частини заготовки і намалюйте малюнок або перенесіть зображення. Акуратно виріжте по контуру.
Читайте також:
Волонтери ЧС – 2018. Як стати

 

Використання шаблонів дає можливість створювати прикраси неймовірної краси.

За допомогою таких сніжинок можна прикрасити не тільки віконні прорізи. Скріплені у вигляді розтяжок ажурні гірлянди виступлять гідним елементом декорування стелі і стін кімнати.

Святкова атрибутика

Варіацій новорічного декору маса. Теплим і затишним прикрасою в дусі чарівництва послужать оригінальні композиції зі свічками.

Традиція прикрашати підвіконня широкими свічками, обрамленими хвойними свічниками, прийшла до нас з Європи. Мерехтливі вогники у вікнах дарують надію і відчуття домашнього затишку. Чому б не підтримати цю ідею, прикрасивши скла святковими композиціями зі свічками.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Ну і яке ж свято без головної героїні! При виготовленні паперової красуні за основу можна взяти простий у виконанні шаблон або постаратися подужати його ажурний варіант.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Незавершеним вийде образ і без ялинкових куль! Великі й мініатюрні, з малюнками і без, матові і прозорі… Вони здатні зробити будь-яке приміщення ошатним, створивши воістину чарівну атмосферу.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Для виготовлення таких новорічних витинанок у вигляді ялинкових прикрас до 2019 року роздрукуйте шаблони. Дуже красиво виглядатимуть трафарети, роздруковані на кольоровому папері. При бажанні готові вироби можна покрити золотистою або сріблястою аерозольною фарбою.

Янголята – ще один милий спосіб привнести в атмосферу ноток ніжності і тепла. Фігурки, які грають на музичних інструментах, розгойдуються на гойдалках або застиглі в пориві танцю… Вибір обмежується тільки вашою фантазією.

Образи кучерявих неземних істот, що символізують цілісність, привнесуть в атмосферу ноток духовності і всеосяжної любові.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Доповнити композиції можна зірочками. Причому при їх створенні можна не обмежуватися білим папером, урізноманітнивши оформлення фольгированными витинанками.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Форма і розмір прикрас можуть бути найрізноманітнішими. Але найбільш ефектно виглядають трафаретні варіанти, в зірчастому обрамленні яких поміщені цілі сюжети.

Дзвіночки – ще один символ Нового року. Цей атрибут має язичницьке коріння. Наші предки допомогою дзвону у дзвіночки закликали повернення літнього сонця, а одночасно з цим і відганяли сполохані в темний час злих духів.

Читайте також:
Як можна намалювати новорічну іграшку з дітьми?

Ми ж використовуємо сьогодні дзвіночки більше в якості елементів святкового декору. Так продовжимо цю традицію, прикрасивши свої вікна симпатичними композиціями з мініатюрними інструментами.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Улюблені персонажі

Головними героями віконних казок традиційно виступають Снігуронька з дідом Морозом. Скільки років цим казковим персонажам точно не відомо. За різними підрахунками доброму дідусеві, приносить подарунки чемним дітям, з його супутницею-онукою десь 1,5-2 тис. років.

Варіантів оформлення цих образів не злічити. Це може бути солідний дід у довгій шубі з білястою хутряною опушкою або дідок-озорничок в штанцях і кожушку. Та й образ Снігуроньки може бути несподіваним. Вибирайте будь за смаком.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

Не менш популярним казковим героєм є Сніговичок. Варіантів виконання цього персонажа також маса. Об’єднує їх лише одне – снігового чоловічка завжди зображують добрим і веселим.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукуватиЛогічним доповненням казкових композицій виступлять трафарети із зображенням оленів. Адже саме ці тварини допомагають доставляти довгоочікувані подарунки в будинки дітей. Їх гіллясті роги символізують родючість, а сама постать – сонячну емблему достатку.

Витинанки (трафарети на вікна) на Новий 2019 2020 рік | сніжинки, шаблони, роздрукувати

До мережі також можна знайти цілі сюжети для трафаретів новорічної тематики. Композиції з переплітаючимися витонченими візерунками виглядають дуже ефектно. Але на їх втілення доводиться витрачати досить часу. Тому такі варіанти варто вибирати вже більш досвідченим умільцям «з набитою рукою».

Корисні поради по закріпленню витинанок:

 • Зафіксувати шаблони на склі краще всього за допомогою ПВА, розведеному у воді. За відсутності такого можна самостійно зробити мильний розчин.
 • Для цього в чашці з водою розчиніть ? шматка білого мила. Щоб прискорити процес, використовуйте теплу воду, а мило попередньо поламайте на шматки. Інгредієнти перемішайте до однорідного стану. Мильний розчин зручно наносити на паперові фігури широкою кистю.
 • В якості завершального штриха, як композиція підсохне, щоб надати їй «вау» ефект, побризкайте малюнок штучним снігом, який випускається в аерозольних балончиках.

 

Майстер-клас з вирізання новорічних візерунків: відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( 2 оцінки, середнє 4.5 з 5 )
Новий рік 2020-2021