Вартість проїзду в метро Москви в 2018 році. Тарифи

Метрополітен є самим зручним засобом пересування в багатомільйонній столиці Росії. Щодня і не по одному разу їм користуються як мешканці міста, так і його гості. З кожним роком вводяться нові станції метро і ремонтуються наявні. А на все це потрібні гроші, які виділяються з бюджету країни. А, як відомо, кінцева вартість послуги складається з витрат на її реалізацію, тому багато хто вже зараз задаються питанням: яка буде вартість проїзду в метро Москви в 2018 році?

Вартість проїзду в метро Москви в 2018 році. Тарифи

ЗМІСТ
 • Скільки доведеться віддати за проїзд у метро?
 • Пільги на проїзд
 • Останні новини

Скільки доведеться віддати за проїзд у метро?

Вартість проїзду в метро Москви в 2018 році. Тарифи

Тарифи на користування метрополітеном змінювалися в бік підвищення зовсім недавно. Планувалося, що підвищення складе дванадцять відсотків, але економічна криза знизила плановану планку практично вдвічі. Проїзд в метро подорожчав лише на сім відсотків. Не можна сказати, що це остаточна цифра. Вже в найближчому майбутньому варто очікувати нового підвищення, який якраз і призведе до початкового рішення. І це не дивно:

 • ціни ростуть в цілому по країні;
 • проїзд збільшиться за рахунок підвищення оплати праці працівників метрополітену, яке збирається здійснити керівництво.

Якщо чекати підвищення тарифів в 2018 році на проїзд у метрополітені на сім відсотків, то остаточна вартість квитка складе п’ятдесят чотири рублі. За деякими даними очікувати підвищення слід вже навесні майбутнього року. За іншою версією зростання пройде в два етапи: навесні та восени.

Особам, які користуються метрополітеном на регулярній основі, доцільно буде купувати проїзні квитки, вартість яких залежить від числа поїздок:

Читайте також:  Toyota Corolla 2019 | фото, ціна, характеристика
Кількість поїздокЦіна, рублівдвадцять700безлімітний проїзний20000

Приїжджим вигідно купувати квитки на дев’яносто хвилин, які також є в продажу, так само як і місячний абонемент за ціною трохи більше тисячі рублів.

Пільги на проїзд

Вартість проїзду в метро Москви в 2018 році. Тарифи

Пільговий проїзд також не залишиться без змін:

 • Для студентів і школярів
 • Зростання цін призведе до того, що учневі доведеться викласти за поїздку п’ятнадцять рублів. А місячний абонемент обійдеться у 380 рублів.

 • Для дітей – сиріт і багатодітних сімей, для пенсіонерів та інвалідів
 • Ця категорія осіб продовжить користуватися безкоштовним проїздом. Правда пільга діє тільки для власників соціальної карти москвича.

  Останні новини

  Вартість проїзду в метро Москви в 2018 році. Тарифи

  Ніхто не сперечається, що метрополітен – найбільш зручний засіб пересування. Заторів немає, відповідно, можна не турбуватися про час перебування в дорозі: розрахувавши його правильно, можна в термін дістатися з однієї точки міста в іншу. Влада робить все, щоб зробити послугу доступною і комфортною.

  Програма з розвитку транспортної системи, в основі якої лежить будівництво більше шести десятків нових станцій метро, розпочала свою роботу ще у 2012 році. І вже видно її результати. Тепер і жителі Підмосков’я можуть оцінити вигідність користування метрополітеном. Будь комфорт вимагає вкладень, тому не варто дивуватися зростанню цін на проїзд в метро.

  Питання про будівництво нових станцій і розширення схеми ліній метро є одним з першорядних. Населення зростає, будуються і заселяються нові віддалені мікрорайони, відповідно потрібна і нова транспортна розв’язка. Про хід будівництва однієї з нових станцій розповість відео:

  Відео

  Заощадити можна по-різному: їздити на своєму транспорті, економлячи гроші і витрачаючи час або спуститися в метро і, заплативши певну суму, заощадити на часі. Найкращий варіант кожен вибирає для себе сам. Ясно одне: без зростання цін на проїзд у метро неможливо його розширення.

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021