Топ-3 кращих операторів мобільного зв’язку в Росії в 2018 році

Сучасний світ побудований так, що всім людям доводиться користуватися мобільними телефонами. У зв’язку з цим, часто доводиться цікавитися мобільними операторами. Адже хочеться вибрати кращого. За якими критеріями вибирати? По-перше, це якість зв’язку, по-друге, інтернет, третє звичайно вартість послуг і тарифних планів.

Топ 3 кращих операторів мобільного звязку в Росії в 2018 році

Білайн

Один з найбільш популярних операторів телекомунікаційних послуг, в першу чергу послуги мобільного зв’язку в Росії та країнах СНД. Для людей які звикли багато говорити по телефону, сидіти в соц мережах, а також листуватися з допомогою смс. Білан надає тарифний план «Всі 4». Вартість даного тарифного плану становить 1500 рублів на місяць. У цьому пакеті вам надається 3000 хвилин для дзвінків на всі оператори Росії, 15 Гб інтернету, 500 смс на будь-які оператори Росії. Користуватися послугами цього тарифу можна не підключається тільки в регіоні, але і по всій країні. Списання грошей по даному тарифу відбувається щодня по 50 рублів. Якщо даний тариф здається вам занадто дорогим, Білайн надає ряд інших тарифних планів з допомогою яких ви зможете економити на цій сторінці Ще одним величезним плюсом даного оператора є послуга «Авто продовження швидкості». Якщо у вас закінчився інтернет, і немає можливості підключити, дана функція автоматично підключає додаткові мегабайти інтернету. Послуга має 2 варіації: авто підключення на 100 Мб, вартість якої становить 50 рублів, і на 5 Гб – за 150 рублів.

Топ 3 кращих операторів мобільного звязку в Росії в 2018 році

МТС

Телекомунікаційна компанія, яка надає послуги стільникового зв’язку, проводового телефонного зв’язку, мобільного, кабельного та цифрового телебачення, а також слуги доступу в інтернет. Даний оператор надає безліч тарифних планів та послуг. Наприклад, тарифний план «Смарт», надає безлімітні дзвінки на МТС Росії і 5 Гб інтернету за 300 рублів на місяць. Тариф «Ultra» включає в себе 15 Гб інтернету, безлімітні дзвінки на МТС Росії, 3000 хвилин на всі мережі Росії, і 3000 смс на всі оператори Росії. За допомогою послуги «Хайп» у вас будуть безлімітні дзвінки на МТС Росії, безлімітні з мережі, а також 7 Гб на інші інтернет — ресурси.

Читайте також:
Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

Топ 3 кращих операторів мобільного звязку в Росії в 2018 році

Мобільний оператор Yota

Новий федеральний оператор, який намагається здивувати своїх користувачів. Зараз він надає безкоштовний доступ до мережі інтернет зі швидкістю 512 мБ/сек, на 2 місяці. Друге це можливість зберегти старий номер, а це дуже важливо. І третє це цінник інтернету дійсно дуже хороший, адже вам надають LTE-з’єднання на високій швидкості всього лише за 240 рублів. Обов’язково доводиться платити за хвилини, приблизно 100 хв за 100 рублів, це виходить 340 рублів на місяць, що доступно кожному. Сім карту з картки можна витягнути будь-яку Sim-повнорозмірну, mini-Sim , micko-Sim, nano-Sim). Придбати цей стартовий пакет можна за 500 рублів, які відразу ж перейдуть вам на рахунок. А тепер про тих підтримки: є номер гарячої лінії з якою вам дадуть відповідь на будь-яке питання, а також є чат тих підтримай. Щоб задати питання в чаті, потрібно всього лише встановити додаток на телефон.

Топ 3 кращих операторів мобільного звязку в Росії в 2018 році

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021