Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Кожен раз перед настанням року Кота (Кролика) – а це 1951, 1963, 1975, 1987, 1999 і 2011 – встає один і той же питання: все-таки Кота або Кролика? Конкретної відповіді немає, найчастіше навіть астрологи призводять тексти численних легенд або непідтверджені історичні теорії.

Найпоширеніший міф говорить про те, що коли тварини прийшли до Будди, утворилося стовпотворіння: кожен із звірів хотів швидше отримати своє місце в календарі. І, поки Бик з Тигром з’ясовували стосунки, до Будди прошмигнули відразу двоє – кіт і кролик. Щоб не виділяти одну тварину, Будда віддав рік відразу обом.

За іншою версією вважається, що в багатьох культурах кіт вважався неоднозначною фігурою. Це містичне тварина далеко не завжди було символом домашнього затишку або мудрості, нерідко кішку називали порочної і навіть демонічної. З зростанням популярності східної культури по всьому світу, настільки спірного звіра поступово замінили нейтральним кроликом. У підсумку в сучасний китайський календар все одно увійшли обидва котика, і кожен, хто народиться в їх рік, має право асоціювати себе з тим, хто йому по душі.

У будь-якому випадку, до подвійного року ще довго – це буде 2023-й, а зараз на носі рік Жовтої Свині. Які події він принесе для вас, повідає гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік. Варто зауважити, що народжені в рік двох тварин, самі по собі натури вельми суперечливі. З одного боку, це милі, добрі люди, що відрізняються позитивним мисленням і умінням знаходити мову абсолютно з усіма.

На зворотному боці медалі – величезна залежність від обставин і оточення. У цьому сенсі Коти – справжні хамелеони, повною мірою відображають умови свого життя і коло спілкування. Якщо події складаються вдало, то і Кролик досягає успіху. Якщо ж неблагополучна обстановка, шансів вирватися в сприятливі умови у цих осіб дуже мало.

Не вистачає сили волі та наполегливості, бажання боротися і докладати зусилля. Цю рису не можна назвати лінню, швидше за слабохарактерність і болючим фаталізмом – мовляв, «так склалося». Побороти себе і зростити волю Кіт може, знову ж таки, тільки зі сторонньою допомогою.

Читайте також:
Східний гороскоп на 2019 рік Свиня: жінки та чоловіки

Недоліки Кроликів і Котів з успіхом компенсуються їх м’яким характером і не зухвалим чарівністю. Це велелюбний знак, він легко підкорює об’єкт свого інтересу прекрасними аристократичними манерами, умінням вести бесіду. Поруч з ним кожен відчуває себе важливим і чудовим. Втім, егоїзму і любові до розкоші в котячої, що у заячої іпостасі знака не віднімеш.

Зміст:

  • Кар’єра і гроші

  • Любовний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

  • Гороскоп здоров’я

  • Докладні гороскопи по стихіях

  • Металевий Кіт (Кролик)

  • Водяний Кіт (Кролик)

  • Дерев’яний Кіт (Кролик)

  • Вогняний Кіт (Кролик)

  • Земляний Кіт (Кролик)

  • Відео-гороскоп

Кар’єра і гроші

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Фінансова сторона 2019-го для вас буде швидше негативною і точно не виправдає очікувань. Астрологи не пророкують серйозних грошових втрат, але і надходжень – теж. Більш того, будьте морально готові до того, що ваші старання не оцінять. Належна за ваш перевиконання плану премія, швидше за все, буде віддана тому, хто перевиконав свої завдання на краплю більше вас.

Така «несправедливість» може переслідувати вас у всіх сферах, що стосуються грошей. Так що, щоб не засмучуватися через раптово подорожчала машини, на яку ви так довго збирали, на час відкладіть важливі покупки.

Що стосується кар’єри, то вам зараз хочеться прориву і зростання, але, знову ж таки, 2019 рік не підходить для цього. Ви і самі це відчуєте. Природний котячий (кролячий) характер буде брати вгору. Замість того, щоб сидіти до ночі за роботою, ви захочете піти додому, в кіно, на масаж… Ивторой варіант буде завжди брати верх.

В інший період це негативно позначилося б на вашій кар’єрі, але в рік Свині можете піддатися, і проводити більше часу з друзями або родиною.

до змісту ?

Любовний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Не дивлячись на те, що ваш знак служить індикатором стану вашої родини, майбутні 12 місяців саме вам випаде створювати настрій і події всередині будинку. Ваші емоції: радість чи злість, незадоволення або задоволення – все це буде гостро впливати на обстановку навколо вас.

Конфліктних ситуацій не передбачається, якщо ви серйозно попрацюєте над собою. Зараз не можна вимагати і повчати, будувати домочадців по струнці. Подібне командирське поведінку і завищена планка неминуче призведуть до частих сварок.

Холостим Котам теж доведеться переглянути своє звичне поведінку. Егоїзм, любов до зручностей за чужий рахунок і небажання вирішувати якісь проблеми, будуть відштовхувати від вас потенційних партнерів. Коли ж ви знайдете правильну лінію поведінки, господиня року подарує вам кілька приємних бонусів. Крім багатообіцяючого знайомства, у вас з’явиться можливість обзавестися сім’єю і навіть облаштувати власне гніздечко.

до змісту ?

Гороскоп здоров’я

Головною медичною проблемою Кроликів стане робота травної системи. Неправильне харчування без чіткого режиму та контролю може призвести до швидкого набору ваги, зігнати який потім буде надзвичайно важко. Крім того, можливі загострення вже наявних захворювань шлунково-кишкового тракту, до яких з сумною легкістю додадуться нові.

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Щоб уникнути неприємностей з шлунком і супутніми системами вашого організму, розробіть собі систему прийомів їжі і продумайте меню. Якщо проблема вже існує, зробіть це з лікарем-дієтологом, який підкаже корисний і смачний раціон.

Котам, які мають шкідливі звички, варто зробити вольовий крок і розлучитися зі зловживанням чого-небудь. Цигарки, алкоголь, переїдання – будь згубне захоплення обернеться підривом здоров’я. Повірте, вам дуже пощастило, адже рік Жовтого Кабана – найкращий час, щоб стати на шлях здорового способу життя.

Якщо важко відразу відмовитися від вживання алкоголю або куріння, робіть це в комфортному темпі, поступово. Звичайно, випити раз в тиждень келих вина за вечерею не забороняється, мова йде про залежностях. До речі, варто переглянути і «невинні» звички, такі як кава, солодощі, чіпси, фастфуд, і, або замінити ці продукти більш корисними аналогами, або максимально скоротити вживання таких.

до змісту ?

Докладні гороскопи по стихіях

до змісту ?

Металевий Кіт (Кролик)

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Народжені в 1951 році, відчують гостру необхідність проводити більше часу в сімейному колі. Користь від цього буде лише в тому випадку, якщо ви впевнені у своїх фінансах. Якщо з надходженням грошей є проблеми, варто всі сили направити на заробіток, навіть знайти підробіток, щоб відчувати себе впевнено.

Металеві Кошенята, що з’явилися на світ у 2011-му, можуть випробувати першу в житті симпатію. Цілком ймовірно, що дитячі почуття з роками переростуть в міцну дружбу.

до змісту ?

Водяний Кіт (Кролик)

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Рік водних представників (народжені в 1961-му) пройде в домашніх клопотах. У когось попереду плановий ремонт, а у кого-то будинок сам зажадає належної уваги. При будь-якому розкладі, зміни будуть коштувати більшої кількості грошей, сил і часу, ніж ви планували. Добре, що у вас буде стабільний фінансовий період, так і відносна свобода на роботі дозволить гідно впоратися з труднощами.

до змісту ?

Дерев’яний Кіт (Кролик)

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Ви народилися в 1975 році і самотні? У рік Свині шукайте свою другу половинку на культурних заходах. За шампанським у фойє театру, або під репродукцією Пікассо в музеї обов’язково зав’яжеться те саме доленосне знайомство.

Сімейним Котам близькі стануть головною опорою і підтримкою, що дасть сили на досягнення в сфері праці. Це, в свою чергу, приведе вас до підвищення і високої продуктивності, які позитивно позначаться на рівні зарплати.

до змісту ?

Вогняний Кіт (Кролик)

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Стихії вогню відповідав 1987 рік. Гороскоп на 2019 рік вказує, що вас чекає позитивний період, особливо в любовних питаннях. У сім’ях запанує гармонія, в неодружених парах – взаєморозуміння і обопільне бажання узаконити стосунки.

Якщо ви перебуваєте в пошуку, то 2019-й підкине вам пару достойних кандидатів. Головне – не помилитися у своєму виборі. Успіхи в трудовій та фінансовій сфері будуть даватися вам легко, хоча запаморочливих перемог очікувати не варто.

до змісту ?

Земляний Кіт (Кролик)

Східний гороскоп для Кота (Кролика) на 2019 рік

Літні представники знака (1939 року народження) зможуть насолодитися увагою з боку рідних людей. Варто бути обережніше зі своїм здоров’ям, і дозволити близьким подбати про ваше благополуччя. Тих же, хто народився в 1999-му, буде чекати дуже велелюбний рік, наповнений враженнями, які залишаться з вами на все життя. Чи будуть ці спогади приємними – залежить тільки від вас.

до змісту ?

Відео-гороскопСтаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2021-2022