Святкові і вихідні дні в 2019 році в Росії

Жителі Російської Федерації в 2019 на підставі Закону про працю (Трудового кодексу від грудня 2001 року) мають право на вихідні та святкові дні. Згідно з цим нормативним актом, залишилося дотримано необхідну кількість часу, гарантоване кожній людині для відпочинку.

Офіційні свята

Оскільки 2019 не є високосним роком, то загальна кількість днів у ньому складе 365. Починається і закінчується він в один і той же день тижня, у вівторок.

Святкові і вихідні дні в 2019 році в Росії

Основні позначення на календарі:

  • дати на білому тлі – робочі дні;
  • дати на світло-рожевому тлі – вихідні;
  • дати на яскраво-рожевому тлі – свята.

Цей календар складений на підставі Наказу Мінсоцрозвитку Російської Федерації «Про затвердження порядку обчислення норми робочого часу на певні календарні періоди часу (місяць, квартал, рік) в залежності від встановленої тривалості робочого часу в тиждень».

Так само, як і в попередні роки, найбільш численні святкові періоди зосереджені в першому кварталі року, вони чекають росіян в зимовий час, а саме – в січні. Більшу частину складуть новорічні канікули – вони залишаться найбільш тривалими вихідними у році.

Святкові і вихідні дні в 2019 році в Росії

Розподіл свят по місяцях в 2019 році наступне:

ДатаНазва святаЗ 01.01. (вівторок) по 08.01. (четвер)Новорічні канікули23.02. (субота)святкування Дня захисника Вітчизни8 березня (п’ятниця)офіційне святкування Міжнародного жіночого дня01.05. (середа)Свято весни і праці09.05. (четвер)вшанування ветеранів у День Перемоги12.06. (середа)День Росії04.11. (понеділок)День народної єдності – найновіший з усіх офіційних свят

У Республіках Російської Федерації перелік вихідних і свят може дещо відрізнятися від общефедерального. Так відбувається в тих Республіках, в яких до офіційним вихідним дням додаються національні державні, історичні та релігійні свята.

Читайте також:  Детальний східний гороскоп для Бика на 2019 рік

Святкові і вихідні дні в 2019 році в Росії

Перенесені вихідні

Твердженням переміщених вихідних займається федеральне уряд, який щорічно підписує відповідний Указ. Незважаючи на те, що такий Указ буде складено і опубліковано тільки восени 2018 року, загальні принципи перенесення вихідних є стандартними і дотримуються з року в рік. Тому до переміщеним вихідним в 2019 році буде ставитися:

  • 25 лютого (понеділок) – понеділок, наступний за Днем захисника Вітчизни;
  • 7 січня, але на який день його перенесуть, остаточно буде відомо після підписання спеціального Указу.

Вихідні та свята

Загальна кількість вихідних і святкових днів у Російській Федерації протягом 2019 року складе 118. Ці дані актуальні для людей з п’ятиденним графіком роботи із зайнятістю в 40 годин за тиждень.

По кварталах вони розподіляються таким чином:

  • I квартал (січень – березень) – 36;
  • II квартал (квітень – червень) – 29;
  • III квартал (липень – вересень) – 26;
  • IV квартал (жовтень – грудень) – 27.

Святкові і вихідні дні в 2019 році в Росії

Зміни в порівнянні з 2018 роком

Особливих змін в офіційному графіку вихідних в 2019 році не передбачається.

Нових свят в офіційному календарі не з’явиться і не відмінятися колишні. Незважаючи на це, загальна кількість вихідних зміниться. Воно зменшиться на 2 дні в зв’язку з тим, що перенесення вихідних в 2019 році буде відбуватися рідше.

Читайте також:

  • Виробничий календар на 2019 рік
  • Як відпочиваємо в січні 2019 року в Росії
  • Ювілейні дати і знаменні події в 2019 році
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021