Стінгазета на Новий рік 2018. Скачати шаблони безкоштовно

Передноворічна пора в школі – мабуть, найцікавіший час у навчальному році. Протягом останнього тижня перед зимовими канікулами, проходять веселі ранки та вистави за участю учнів. Але перед будь-яким заходом проводиться серйозна підготовка: прикраса класів виготовлення поробок та малюнків для участі у конкурсах, а також святкової стінгазети на Новий рік 2018 – головною інформаційно-розважальної зведення подій шкільного життя.

Стінгазета на Новий рік 2018. Скачати шаблони безкоштовно

ЗМІСТ
 • Що вибрати – пересічність або оригінальність?
 • Цікаві ідеї декорування
 • Як правильно скласти стінгазету

Що вибрати – пересічність або оригінальність?

Стінгазета на Новий рік 2018. Скачати шаблони безкоштовно

Зазвичай виготовленням стінгазети займаються старости або учні, які вміють добре малювати. В молодших класах, її роблять своїми руками активні члени батьківського комітету. Свого роду, це предмет народної творчості, який не обов’язково повинен складатися з малюнків. Якщо дитині погано дається образотворче мистецтво, то можна застосувати будь-яку техніку: від скрапбукінгу та аплікації, до декупажу, орігамі та крейзі-квілт. Насправді, існує безліч видів декоративно-прикладного мистецтва, які можуть вразити оригінальністю більше професійного малюнка.

Також можна замінити малюнок розфарбуванням, вирізавши і приклеївши її на стінгазету. На деяких спеціалізованих веб-ресурсах пропонується завантажити вже готові шаблони і роздрукувати на принтері. Щоб полегшити пошук, ми вирішили розмістити галерею новорічних картинок для вирізування, малювання та срисовки. Посилання на завантаження з Google-Диска знаходиться під постером.

Стінгазета на Новий рік 2018. Скачати шаблони безкоштовно

 • шаблони стінгазети;
 • новорічні персонажі;
 • святкова атрибутика.

Цікаві ідеї декорування

Крім малюнків фарбами, олівцями, фломастерами, можна зробити незвичайні по красі елементи з різних матеріалів. В хід піде не тільки кольоровий папір, але і тканина, стрічки, шишки, гілочки, намистини, нитки та навіть старі журнали. У таблиці представлено кілька технік декоративно-прикладного мистецтва та їх особливості:

Читайте також:
Роги і крила: Малефисента 2 вийде в 2019 році
НазваОсобливістьДе можна використовуватиКвіллінгпапероскручуванняефектна візерункова ялинкаОрігаміскладання об’ємних фігурок з паперуноворічні іграшкиСкрапбукінгдекорування фотоальбомівоформлення конвертів для побажань, рамок, заголовківЕмбоссінгмеханічне видавлюваннятиснення облямівки заголовківНитяна графікапрошивання папери товстою ниткоюбудь-яке зображення новорічної атрибутикиПечворкз’єднання шматочків тканиникоробки подарунків під ялинкою, візерункиАплікаціяскладання фігур з паперу, шкіри, хутра, фольги, бісеру тощоноворічні персонажі, розсип блискіток, сніг з ватиСилуетне вирізаннявирізання контурів фігур«ілюстрації» до статейКолажсуміш різних елементів, вирізаних з фото, журналів і ін.казкові персонажі з головами з фотографій учнівЕко-декорскладання композиції з натуральних рослинних матеріалівшишки і гілочки ялинки

Насправді, видів декору для стінгазети дуже багато, все залежить від бажання створити щось унікальне і неповторне, здатне викликати захоплення. Такі шедеври запам’ятаються надовго і підштовхнуть дітей всерйоз зацікавитися народним мистецтвом. Дане творіння створить казкову атмосферу в класі і залишиться на довгу пам’ять про веселих шкільних роках.

Як правильно скласти стінгазету

Стінгазета на Новий рік 2018. Скачати шаблони безкоштовно

Для складання настінної газети потрібно знати кілька простих правил. Вони допоможуть зробити контент не тільки цікавим, а й розташувати всю інформацію в читабельному та логічному порядку. Також не залишимо без уваги зміст і кілька оригінальних «фішок» успішної реалізації проекту. Отже, приступимо:

 • Головна візуальна складова повинна бути в центрі й займати близько ? всій площі аркуша. До речі, його стандартні розміри A4. Щоб папір не деформувалася від фарб та клею, треба купити так званий щільний «Ватман». Для центральної композиції можна застосувати всі види декоративно-прикладного мистецтва. Створити своїми руками яскраву ялинку в техніці квіллінг, печворк, еко-декор, аплікацію і навіть орігамі. Навколо неї розмістити традиційних новорічних персонажів з фотографіями однокласників/одногрупників в стилі колаж.
 • У верхній частині, практично на всю довжину стінгазети, потрібно великими літерами написати привітання і більш дрібними – коротке побажання.
 • Лист краще розділити на 3 колонки. У бічних блоках повинна бути не тільки розважальна інформація, але і новинна. Напевно в житті класу знайдуться події, на які варто звернути увагу. Інші статті слід присвятити особливостям наступаючого року, цікавим фактам, традицій святкування, порад як весело провести канікули, жартівливим гороскопів на 2018 рік і всього того, на що здатна ваша фантазія.
 • Було б чудово, якщо знайдеться місце для гарного конверта побажань. Кожна дитина зможе вкласти в створення стінгазети трішки свого тепла, написавши на невеликому клаптику новорічне привітання і вклавши в кишеньку. Для цього, потрібно поставити поруч зі стенгазетой стіл і покласти на нього кольорові фломастери і паперові листочки у вигляді ялинки.
 • Читайте також:
  Рамадан 2019 | якого числа початок і кінець

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2021-2022