Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

У передноворічній суєті активні користувачі соцмереж поспішають оновлювати статуси, але не ті, що характеризують становище в суспільстві, а ті, які відображають їх дух і світосприйняття. Це короткі іронічні висловлювання зі змістом. Часто кумедні, іронічні та прикольні. Нерідко у віршах. Для них передбачена спеціальна графа у ВК, Однокласників і т. д. В свято хочеться написати щось бентежить і незабутнє, поділитися сокровенним і порадувати всіх гарними побажаннями. Де почерпнути натхнення? Підкажуть досвідчені користувачі!

Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

ЗМІСТ
 • Новий рік до нас іде свіжий статус несе!
 • Новорічні статуси 2018 на будь-який смак
 • Веселі і смішні, красиві, душевні вітальні нотатки
 • Виразні святкові тексти у віршах
 • Статуси для ВК та Однокласників в Рік Собаки

Новий рік до нас іде свіжий статус несе!

Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

Слово «статус» має декілька трактувань. Нещодавно їх кількість розширилося разом з появою соціальних мереж. Тут термін набув особливого значення, яке може відображати відразу кілька станів: фізичне, духовне та емоційне. Це фраза, малюнок або вірш, постійно або тимчасово красующееся на сторінці користувача. Одні змінюють статуси рідко, інші часто. Головне, що всі читачі обов’язково отримують повідомлення про це дії і бачать його в стрічці.

Поміщають повідомлення в спеціальну графу, яка відображається поруч з фото профілю. Текст несе інформаційне навантаження, тому його використовують для рекламних і вітальних цілей. У Новий рік змінити статус поспішає більшість завсідників віртуального світу, адже багато хто має таку кількість друзів, що їм можуть позаздрити знаменитості. Придумати, що написати в довгоочікуване свято і як порадувати гостей сторінки – це ціла наука.

Читайте також:  Місячний календар стрижок на травень 2018 року. Сприятливі дні

Новорічні статуси 2018 на будь-який смак

Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

Напис, яка красується в профілі – своєрідна «одяг». У Новий рік прийнято освіжати, поряд з святковим гардеробом. Ця традиція увійшла в ужиток нещодавно, але не поступається за значимістю купівлі подарунків, вибору нарядів і планування урочистих заходів. Інтернет рясніє сайтами, що пропонують заготовки, в тому числі і актуальні в 2018-м. Їх вибирають залежно від аудиторії, віку і настрою. Креатив і оригінальність вітаються. Наприклад:

 • заявки Діду Морозу;
 • подяки року, що минає та обігу нового;
 • побажання відвідувачів і друзів;
 • святкові жартівливі й іронічні нотатки.

Саме такі вирази емоцій, згідно зі статистикою, до вподоби аудиторії соцмереж. Однак і тут є свої нюанси. Залежать вони від характеру і настрою користувача. У Новий рік сумувати не до лиця, але є можливість «подперчить» або «підсолодити» текст, додати смайли, виказати сарказм, надати замітці грайливий, гумористичний, філософський або романтичний відтінок. Наприклад:

 • Рік змінився на Землі! Люди жадають «Олів’є»!
 • Тим, кому не можна солодкого, добрий Дідусь Мороз, принесе напівсолодкого!
 • Їжте, пийте, веселіться, але під ялинку не лягайте, щоб спритний сніговик не закочував в льодовик!
 • Хай Рік Собаки принесе 12 місяців без хвороб, 53 тижні без невдач, 365 днів без негоди, 8760 годин щастя, 525600 хвилин любовних утіх і 31536000 секунд незабутніх моментів!
 • Готові статуси, якими рясніють тематичні співтовариства і сайти нескладно переробити на свій лад. Відмінною підмогою стануть натхнення і відмінний настрій!

  Веселі і смішні, красиві, душевні вітальні нотатки

  Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

  Щоб яскраво і незабутньо привітати друзів і передплатників з святом, досить вивчити Мережу і вибрати найбільш прийнятні статуси:

  • для серйозних користувачів: зі змістом;
  • для людини з гумором: веселі й смішні;
  • для ділових людей: короткі і ємні;
  • для молоді: прикольні;
  • для романтиків: красиві і у віршованій формі.
  Читайте також:  Фільм «Джон Двк 3» 2019. Дата виходу, актори, трейлер

  Це може виявитися досить складним, адже інтернет-асортимент статусів вражає, тому рекомендується створити свою добірку і періодично вносити зміни в заповітну графу профілю.

  Виразні святкові тексти у віршах

  Статуси про Новий рік 2018. Смішні, короткі, красиві

  Високий склад володіє явними перевагами перед привітаннями в прозі. Скласти вірш самостійно нелегко, тому просунуті користувачі задовольняються готовими поетичними замальовками, а ті, хто набив руку в творчості, переінакшують найпопулярніші.

  На допомогу початківцям авторам прийдуть ресурси, присвячені ліричному творчості. Тут можна почерпнути не лише натхнення, але й повчитися дотримання ритму і підбору рими.

  Статуси для ВК та Однокласників в Рік Собаки

  У віршах і зі змістомСмішні і прикольніНе зрадять, не кинуть, не підставлять,

  І за образу вам не помстяться ніяк,

  В біді не кине, вмирати вас не залишать.

  Вчіться любити люди у собак!Нехай собака приносить тапочки і гроші, відганяючи клопоти і турботи!Найвідданіші друзі в житті — це собаки і книги… Вони і захищають і збагачують… але їхнє мовчання завжди означає більше, ніж слова…Хороших кабелів розбирають цуценятами…Не дивись на морду,

  Зазирни В душу,

  Адже собаці теж

  Хочеться кохання!Хочете, щоб Вас розуміли, віддано дивилися в очі і нічого не просили натомість? Заведіть собаку!Нехай йдуть з життя негаразди –

  Ось моє бажання в Новий рік,

  Геть занудство і нудні дні,

  Жовтий пес їх злякає у двері!Бажаю зустріти Новий рік з собакою, але в хоромах, а не вбудке!Не зраджує не шле подалі

  І не стріляє цигарок.

  Радий зустрічам щиро, без фальші –

  Барбос!Якщо тебе вкусив собака, не треба кусати її в помсту…

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021