Скільки служать в армії Росії в 2017-2018 року

Служба в армії – це фізичний розвиток, сувора дисципліна, формування бойового духу, оцінка моральних критеріїв молодих людей. Структура збройних сил періодично змінюється. Коли-то в Росії призов в армію був схожий розставання з близькими назавжди, адже служили 25 років. Військові реформи привносили зміни, поступово скорочуючи термін служби. Скільки служать в армії Росії в 2017-2018, які нововведення чекають призовників, настають істотні зміни у збройних силах – ці питання турбують сім’ї майбутніх захисників батьківщини.

Скільки служать в армії Росії в 2017 2018 року

ЗМІСТ
 • Строки призову
 • Перелік захворювань і процедура огляду
 • Відео: Служба в армії: плюси та мінуси

Строки призову

Скільки служать в армії Росії в 2017 2018 року

Час весняного та осіннього призовів регламентується ФЗ «ПРО військовий обов’язок і військову службу». У ньому зазначено: весняний призов стартує 1 квітня, завершується 15 липня. Осінній – 1 жовтня і 31 грудня відповідно.

Деякі нюанси допустимі щодо призовників, які проживають у зазначених районах Крайньої півночі. Коли розпочнеться кампанія для них? Обидва призову стартують на місяць пізніше. Працівники освітніх установ призиваються з 1 травня. Зміна часу допустимо і для громадян, зайнятих у збиральної кампанії (з 15 жовтня).

Цим же законом регламентується тривалість строкової служби – 12 місяців. Скільки служать в армії Росії в 2018 році? Поки що змін немає: «строковики» призиваються на 1 рік.

Закон ємний, в ньому окреслено й категорії громадян, яким надається відстрочка:

 • Опікунам (піклувальникам) рідних брата/сестри (до 18 років).
 • Доглядають за близькими родичами (у разі відсутності інших членів сім’ї, зобов’язаних на ці дії).
 • Багатодітним батькам (двоє і більше дітей).
 • Виховують дитину-інваліда (до трьох років) або здорову дитину без матері.
 • Службовцям в ОВС або військах Росгвардии.
 • Мають вагітну дружину (термін понад 26 тижнів) і дитини.
 • Депутатам ГД РФ і суб’єктів федерації.
 • Зареєстрованим кандидатам на виборні посади державної влади.
 • Читайте також:  Ламборгіні Урус 2019 року: Огляд, фото, ціни, характеристики

  Також право на відстрочку надається які навчаються очно (нюанси позначені в ФЗ № 53).

  Перелік захворювань і процедура огляду

  Скільки служать в армії Росії в 2017 2018 року

  Наказом МО регламентований список патологій, що звільняють від строкової служби або дають відстрочку.

  Основні групи хвороб, з якими не можна призивати в арміюСечостатевої системиВключаючи хр. пієлонефрит і гломерулонефрит, нетримання сечіОпорно-рухового апаратуПлоскостопість III ст., сколіоз II ст. і вищеОрганів ШКТВиразка шлунка, цироз, хр. гепатитШкіриПсоріаз, екзема, ВКВОрганів диханняБронхіальна Астма, дихальна недостатністьСерцево-судинної системиСтенокардія, атеросклероз, пороки серця, гіпертензіяЛОР-органівХр. синусит і отит, глухотаОчейСліпота, певна ступінь короткозорості/далекозорості, глаукомаНервової системиМенінгіт, епілепсія, розсіяний склерозРозлади психікиШизофренія, розумова відсталістьОрганів кровотворення/кровіАнемія, гемофіліяЕндокринної системиДіабет, дефіцит маси, патології залоз вн. секреціїІнфекційніВІЛ, туберкульоз, лепра, сифіліс

  Крім перерахованих патологій, в армію не закликають з новоутвореннями і поруч станів, які докладно перераховані в наказі МО.

  Відео: Служба в армії: плюси та мінуси

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021