Путін заявив про завершення періоду рецесії в економіці Росії

Але це не означає, що ми йдемо до стійкого зростання; всі проблеми які призвели економіку до спаду раніше вони у нас і залишилися.

Остання рецесія була найтривалішою і зайняла у нас 20 років: 7 кварталів поспіль.

Згідно з Росстатом рецесія закінчилася і економіка набирає зростання в останні 2 квартали, починаючи з кінця 2016 року.

Мінекономрозвитку каже, що реальні доходи Росіян повернуться на рівень 2013 р. лише в 2022 р. І будуть доходи потім рости повільніше економіці.

А зростати пенсії взагалі не будуть. Якщо сьогодні середня пенсія в країні одно третину середньої зарплати, а до 2035 р. впаде до однієї п’ятої від середньої зарплати.

Сфери охорони здоров’я та освіти залишаться недофінансовані.

Бідність.

Працюючому населенню як і пенсіонерам доведеться не легко, в найближчі 20 років зростання зарплат доведеться не сподіватися.

Путін заявив про завершення періоду рецесії в економіці Росії

Середня зарплата в РФ, буде відставати від економіки ще до 2035 року, але потім вона дійде з 37 000 тис. до 57 000 тис.

З пенсіями буде все тільки гірше, рости вона не буде зовсім до 2024 року, а порівняно з цінами буде навпаки, зменшуватися, і пенсія складе 13. 000 середня в 2024 році.

Але заступник директор соціальної політики говорить: заморожування пенсій в реальному вираження-це дуже небезпечно. Такі прогнози роблять і не враховують реальний стан в економіці країни.

Мінекономрозвитку приступила до плану скорочення пенсіонерів. Підвищила пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 для жінок. Починаючи з 2019 року почнеться збільшення пенсійного віку на пів року. І так до 2034 року план повинен бути виконаний.

Читайте також:  Док Сэвэдж фільм 2019 | трейлер, дата, актори
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021