Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

Нескінченні військові конфлікти, погіршення дипломатичних відносин між країнами, поява невідомих сучасній науці вірусів і погана екологія – всі ці фактори свідчать про те, що світ стоїть на порозі грандіозних змін. Що нас чекає завтра: світ або війна, епідемії або винахід панацеї від усіх хвороб? Пророкування Ванги на 2018 рік привідкривають завісу майбутніх подій, відповідаючи на найактуальніші і, часом, моторошні питання сучасності.

Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

ЗМІСТ
 • Унікальний дар Вангелія
 • Що нас чекає в 2018 році?
 • Ванга про майбутнє Росії
 • Майбутнє України

Унікальний дар Вангелія

Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

Народилася майбутня віщунка 1911 року в сім’ї бідного болгарського хлібороба. Дівчинку виховувала мати, яка володіла дивовижним даром передбачати майбутнє і лікувати людей. Однак, пророчі здібності проявилися у Ванги завдяки неймовірній події. На село, в якій жила майбутньої ясновидицы обрушився смерч, який відкинув 12-річну Вангу на кілька сотень метрів від будинку. Знайшли дівчинку через кілька годин. На жаль, очі дівчинки постраждали настільки сильно, що вона повністю втратила зору.

Дар ясновидіння проявився у Ванги в 30-річному віці. У 1941 році її відвідало дивне бачення, в якому до неї прийшла стародавній воїн, повідавши про те, що незабаром почнеться світова війна, в якій загинуть мільйони людей. Саму ж Вангу він оголосив “провідником” між світом живих і мертвих. З тих пір Ванга стала передбачати як долі окремих людей, так і події світового масштабу, що принесло їй світову популярність. Цікавий той факт, що ясновидиця передбачала майбутнє людей з допомогою шматочки рафінаду, який вона просила потримати під подушкою протягом кількох ночей. Згідно з приблизними підрахунками, за роки своєї пророчої практики Ванга прийняла в себе понад 2 млн. відвідувачів, які привезли їй близько 2 тонн рафінаду.

Читайте також:  День води у 2019 році: якого числа, дата

Що нас чекає в 2018 році?

Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

Щодо нинішнього року, болгарська ясновидиця передбачала безліч самих неймовірних подій. Приміром, вона передбачила появу поїздів, які “будуть літати по повітрю до самого сонця”. Сказати, що конкретно мала на увазі Ванга, досить складно. Цілком імовірно, що її слова слід трактувати в переносному сенсі, однак, багато експертів вважають, що в 2018 році будуть розроблені інноваційні двигуни, що працюють на сонячній батареї, за допомогою яких значно спростяться польоти в космос. Варто відзначити і те, що вже сьогодні в Білорусі проходять випробування нової технології, що дозволяє транспорту переміщатися з надвисокою швидкістю. Інновація носить назву “SkyWay”, що в перекладі означає “небесний шлях”. Її концепція полягає в тому, що рейки буквально висять у повітрі, не стикаючись в поверхнею землі, а поїзд може розвивати швидкість понад 50 км/год.
Крім того, на 2018 рік Ванга передбачила значне скорочення видобутку “чорного золота”. Дослівно її слова звучать наступним чином:

“Видобуток нафти повністю зупиниться, так як Землі необхідний відпочинок”.

Дане пророцтво викликає подив у світової громадськості, адже альтернативні джерела енергії, які зможуть замінити нафту, поки ще не винайдені. На думку фахівців, цей варіант допустимий тільки в тому випадку, якщо ціна на нафту знизиться до критичного рівня і видобуток її стане нерентабельною.
Що стосується геополітичної ситуації в 2018 році, Ванга передбачила наступне:

 • провідною економікою світу стане Китай, якому США поступляться своє багаторічне першість;
 • деякі гноблені країни, які були колоніями, зможуть змінити ситуацію і зайняти протилежну позицію;
 • посилиться протистояння США та Росії;
 • у результаті глобального конфлікту з лиця Землі зникне третина її населення
 • людство перейде до “нової форми існування”.
 • Читайте також:  Східний гороскоп на 2019 рік Тигр: жінки та чоловіки

  Багато пророцтва Ванги збуваються вже сьогодні. Вартість нафти знижується, китайська економіка продовжує зростати нечуваними темпами, а Китай вже сьогодні випереджає США за показниками ВВП.

  Ванга про майбутнє Росії

  Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

  Незважаючи на досить тривожні прогнози з приводу знецінення нафти, велика болгарська ясновидиця передбачила нашій країні значний економічний підйом. За рахунок чого це відбудеться, поки залишається загадкою, але цілком можливо, російському уряду вдасться знайти більш ефективні варіанти поповнення державного бюджету. Не варто виключати і того, що російські вчені винайдуть новий джерело енергії, здатний замінити існуючі енергоносії.

  У зв’язку зі зміцненням позицій Кремля на світовій арені, розжарюватись її відносини з країнами Заходу. США і Європа спробують перешкодити Росії повернути статус великої держави, однак, у цьому протистоянні їх спіткає невдача. Позитивні процеси, які приведуть нашу країну до економічного і духовного відродження, спостерігаються вже зараз, а в 2018 році вони стануть ще більш помітними.

  Майбутнє України

  Пророкування Ванги на 2018 рік для Росії, України та світу

  Передбачаючи майбутні події у світі, Ванга згадала і про долю українського народу. Велика ясновидиця передбачала відділення Кримського півострова від України і воз’єднання її з Росією. Крім того, вона передбачила погіршення відносин із східним сусідом. Однак, за її словами, для України цей період триватиме недовго. Ситуація в державі зміниться, коли до влади прийдуть люди, які усвідомлюють необхідність примирення зі своїм східним сусідом”. Конфлікт буде усунений шляхом політичного діалогу і “народної дипломатії”.

  П’ять найбільш відомих пророцтв Ванги, які збулися:

  • дати смерті Сталіна і 35-го президента США Джона Кеннеді;
  • період Перебудови в СРСР;
  • початок “холодної війни” між Росією і США;
  • загибель екіпажу підводного човна “Курськ”;
  • теракт в США, що стався 11 вересня 2001 року.
  Читайте також:  Символ 2019 року за східним календарем: важливі моменти

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021