Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

Серед безлічі пророцтв, озвучених ясновидцем, найбільший інтерес сьогодні викликають передбачення Нострадамуса на 2018 рік. Саме вони пробуджують безліч суперечок у середовищі сучасних вчених і екстрасенсів. Незважаючи на те, що представники цих двох таборів по-різному тлумачать катрени великого віщуна, у чому їх прогнози про майбутнє Росії і світу збігаються.

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

ЗМІСТ
  • Феноменальний дар Нострадамуса
  • Мир чи війна?
  • Пророцтво про Росії
  • Прогноз для України

Феноменальний дар Нострадамуса

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

Народився знаменитий провісник в 1503 році в родині заможного нотаріуса і комерсанта Жому де Газоні, який згодом змінив прізвище на Нострдам.

Будучи 14-річним підлітком майбутній ясновидець вступив в Авіньонський університет, який був у той час одним з кращих у Франції. Однак, з-за епідемії чуми, що вибухнула в країні, Мішель Нострадамус був змушений перервати навчання. Страшна хвороба забрала життя мільйонів європейців. Цей жахливий факт настільки вплинув на юного Мішеля, що він прийняв рішення стати лікарем і присвятити своє життя медицині.

Отримавши диплом лікаря, Нострадамус розробив свій власний метод лікування пацієнтів за допомогою нетрадиційних для того часу методів, завдяки яким він зумів зцілити безліч людей, чиї недуги офіційна медицина вважала невиліковними.

Незвичайна практика молодого лікаря привернула до нього увагу інквізиції і щоб уникнути кари йому довелося рятуватися втечею. Кілька років Мішель Нострадамус прожив в самоті. Саме в цей період він виявив в собі дар передбачення.

Свої пророцтва ясновидець записував досить незвичайним способом – у вигляді художньої алегорії. Цікаво те, що досліджуючи катрени Нострадамуса, вчені виявили в них ряд грубих орфографічних помилок, що було непритаманне высокообразованному людині. Але, саме в цих “невипадкових” помилки і крилася ключ до розгадки. Розшифрувавши неправильно записані слова, експертам вдалося визначити точні дати вже доконаних або прийдешніх подій.

Читайте також:  Як навчитися малювати ялинку?

Пророцтва Нострадамуса, що відносяться до нашого часу, виглядають досить заплутано. Фахівці пояснюють це тим, що багато “картини” про 21-му столітті, які бачив провісник були йому не зовсім зрозумілі. Однак, деякі з них він описав гранично ясно.

Мир чи війна?

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

Що стосується теперішнього часу, Нострадамус передбачив для людства непрості часи. Дослівно в його катренах йдеться про “труднощі і негаразди, які доведеться витримати всім народам Землі”.

В 2018 році на світ з’явиться “потворний дитина”, що стане поганим передвістям для всього світу. Також Нострадамус говорить про те, що Схід і Захід “забарвляться кров’ю”. Події, які розгортаються сьогодні в близькосхідному регіоні лише підтверджує правоту ясновидця.

У даний конфлікт будуть втягнуті США і Європа, а також майже “всі народи, які населяють планету”, що неминуче приведе світ до початку Третьої світової війни.

Великий провидець згадує про якийсь “Дамоклів меч”, який зітре третю частину людства з лиця Землі, що змушує задуматися про застосування зброї масового знищення. Швидше за все, це буде ядерний або хімічний удар, який завдасть одна з арабських країн.

Пророцтво про Росії

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

У війну, яка вибухне на планеті, буде залучена і Росія. За словами провісника “від диму і вогню постраждає безліч міст”. Однак, не тільки війна загрожує нашій країні. Сама природа “”повстає” проти людей. У 2018 році торнадо небаченої сили обрушиться на США, а Сибір спалахне від пожежі, який “не вщухне протягом усього літа”.

Однак, Росії вдасться вистояти, незважаючи на всі труднощі. Згідно з розшифрованим катренам Нострадамуса, в самому найближчому майбутньому наша країна займе лідируючу позицію на світовій геополітичній арені. Економічне зростання Росії негативно позначиться на її відносинах з Америкою, однак, завдяки зусиллям політиків, військового конфлікту вдасться уникнути.

Читайте також:  Новорічні картинки на вікна з паперу 2018. Завантажити шаблони для прикраси кімнати

Прогноз для України

Пророцтва Нострадамуса на 2018 рік

Багато експертів упевнені в тому, що деякі пророцтва Нострадамуса пов’язані безпосередньо з Україною. Він згадував про те, що “брат почне війну з братом”, ведений злими силами. В зв’язку з державним переворотом в Києві у 2014 році, у східних регіонах країни почався кровопролитний громадянський конфлікт, який переріс у глобальне протистояння між Росією і Україною, що сколихнула всю світову громадськість.

Однак, таке положення справ триватиме недовго. Після складного періоду випробувань і внутрішніх протиріч, український народ зуміє “обрати лідера, який приведе країну до миру і стабільності”.

На жаль, не всі пророцтва Мішеля Нострадамуса є райдужними для Росії і світу. Якщо керівники країн не зможуть домовитися і зупинити політику руйнування, в самому найближчому майбутньому планету чекають конфлікти, війни і природні катаклізми. Однак, у людства залишається надія на те, що прогнози астрологів і екстрасенсів – це всього лише попередження, до якого необхідно прислухатися вже сьогодні, щоб завтрашній день не став останнім в історії людства.

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021