Прогноз курсу долара США до рубля на 2019 рік

Прогноз курсу долара до рубля залежить від періоду його складання — це в першу чергу. У цій статті ми спробуємо спрогнозувати курс долара на 2019 рік з періоду початку 2018 року. Для цього нам потрібно буде розібратися в тому, що впливає на курс долара, а також де найкраще конвертувати долар рубль і дізнатися скільки буде 100 доларів в рублях на сьогодні. Але про все по порядку.

Прогноз курсу долара США до рубля на 2019 рік

Давайте почнемо з кінця. Скільки буде 100 доларів США в рублях на сьогодні можна дізнатися тут — https://currconv.ru/100-usd-to-rub. Це конвертер валют, який має в собі калькулятор з можливістю вибору 33 валют світу. Оновлення курсів відбувається кожен день по Центральному Банку Російської Федерації. Конвертор має ряд переваг, серед яких: простий дизайн, висока швидкість роботи, цікавий контент у вигляді інфографіки по країнам, пам’яток і валют. Спробуйте, конвертувати будь-яку валюту тепер легко.

Прогноз курсу долара США до рубля на 2019 рік

Що впливає на курс долара?

На курс долара в першу чергу впливає зовнішня політика Росії. Тут і ситуація на Україні та в Сирії. Багато чого буде залежати саме від дій Росії в цих питаннях. Далі, хотілося б відзначити, що на курс долара впливають також і вибори президента Росії в 2018 році. Сильно впливають на курс долара також ціни на нафту. Але так як США знаходить все нові і нові поклади нафти на своїх територіях, то ціна на нашу нафту, відповідно, з року в рік падає. А так як наша економіка сильно зав’язана на продажах нафти, то курс долара може коливатися досить сильно.

Прогноз курсу долара США до рубля на 2019 рік

Скільки буде коштувати долар в 2019 році?

За прогнозами експертів нафта дешевшатиме на 2-3 долара в рік за барель. Це не може не вплинути на курс долара, який в 2019 році складе 65 рублів за 1 долар. Природно, що це середньорічний курс. Вам вирішувати в якій валюті зберігати свої заощадження. Але розраховувати на те, що курс буде в 2017 або 2018 році не варто. Але точно буде зростати.

Читайте також:  Нові новорічні рецепти 2019 року Свині з фото

Прогноз курсу долара США до рубля на 2019 рік

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021