Привітання зі старим Новим роком 2018 у віршах і прозі. Короткі, смішні, прикольні

Ось і настав Новий 2018 рік. Засвітилась перша різдвяна зірка і підходять до кінця веселі, але короткі зимові канікули. Однак настрій на підйомі, адже через кілька днів все знову зберуться за святковим столом, щоб повторно привітати старт чергового календарного періоду. Цей звичай вводить іноземців в ступор і змушує дивуватися, а росіяни готують один одному вітання зі старим Новим роком у прозі і у віршах. Де знайти самі смішні та прикольні? Як скласти настанову самостійно і що побажати, щоб уславитися оригінальним? На допомогу поспішають кращі збірки Мережі: душевні тости, забавні перли і класика жанру!

Привітання зі старим Новим роком 2018 у віршах і прозі. Короткі, смішні, прикольні

ЗМІСТ
  • З нетерпінням чекає кожен народ старий Новий рік!
  • Як привітати і що побажати?
  • Нові технології і свята
  • Підбірка староновогодних привітань

З нетерпінням чекає кожен народ старий Новий рік!

Привітання зі старим Новим роком 2018 у віршах і прозі. Короткі, смішні, прикольні

Вже кілька століть жителі Росії зустрічають Новий рік двічі: офіційно – в ніч з 31 грудня на 1 січня за старим стилем – з 13 на 14 день другого місяця зими. Ця традиція прижилася завдяки віруючим. Православний піст триває до настання Різдва Христового і не дозволяє з усією широтою російської душі зустрічати і пригортати черговий життєвий виток.

Історія подвійного свята почалася в петровські часи, коли в 1700 великий цар наказав зустрічати Новий рік усією країною. На організацію масштабних заходів і нестримні веселощі виділялася цілий тиждень вихідних. До цього указу на Русі відзначали свято по-різному: християни – восени, язичники – навесні. Після революції, які прийшли до влади більшовики змінили календар (юліанського на григоріанський). Дата зрушилася і потрапила на православний піст. Прислухатися до доводів церковників ніхто не став, а народ пристосувався накривати стіл з офіційної дати і за старим стилем.

Читайте також:  Як прикрасити стіл на Новий рік 2018 своїми руками

Як привітати і що побажати?

Привітання зі старим Новим роком 2018 у віршах і прозі. Короткі, смішні, прикольні

Старий Новий рік володіє особливою енергетикою. Він проводиться набагато тихіше і спокійніше всесвітнього торжества, однак наповнений особливим змістом і чарами. Мовлення в ніч з 13 на 14 січня обов’язково повинні бути:

  • серцевими і чистими;
  • щирими і доброзичливими;
  • красивими і трепетними.

Привітати близьких та друзів від душі найкраще у віршах. На просторах Інтернету нескладно знайти підходящі заготовки. Можна скласти спіч самостійно. При цьому наявність таланту другорядне. Головне, щоб слова лилися від самого серця. Те ж стосується побажань до майбутнього року в прозі. Достатньо взяти за основу вподобаний новорічний тост або цитату, згадати характер адресата і все те хороше, що хотілося б йому побажати.

Нові технології і свята

Привітання зі старим Новим роком 2018 у віршах і прозі. Короткі, смішні, прикольні

У незапам’ятні часи найпоширенішим варіантом новорічних привітань були листівки. Сьогодні люди обмінюються посадами в соцмережах, СМС, і електронними посланнями. Колишній наліт урочистості та релігійності, властивий старому Новому році, давно канув у Лету. Нині в честі ємні і короткі святкові повідомлення, жіночі та оригінальні побажання, яскраві і кумедні віршики.

Варіантів маса. Щоб вибрати підходящий, доведеться попотіти або придумати своїми силами. У пріоритеті:

  • емоційність;
  • дружній апломб;
  • непідробні почуття.

Скласти привітання не так складно, як здається. Достатньо взяти за основу найбільш популярні побажання і надати їх в урочисту форму. Не виходить придумати напуття у віршах? Нехай будуть в прозі! Прикраси з епітетів і приправа з гумору внесуть особливий колорит!

Підбірка староновогодних привітань

У прозіУ віршах (короткі)Прикольні та смішніБажаю старий Новий рік позбавитися від всіх турбот, подружитися з Фортуною і добитися успіху!Хай іскряться наші дні,

Немов яскраві вогні.

Читайте також:  Близнюки - Гороскоп на 2019 рік Свині (Кабана): любовний, грошовий

Усміхається надія

І не буде все, як колись!Стіл накриємо ми знову,

Новий рік знову приперся,

Всіх ми будемо вітати,

У світі ніде немає такого!Всій моїй родині бажаю круглий рік свята подвійно. Не знати образ і сліз, прагне тільки вперед!В цей Старий Новий рік

Побажаю знову:

Нехай він щастя принесе,

Будуть всі здорові!Дід мороз стукає в будинок-

Триває дурдом:

П’є колгоспник і таксист,

Тракторист і комуніст,

Лікар-нарколог теж п’є!

Здрастуй, Старий Новий рік!Загадайте у старий Новий рік заповітні бажання, а я в свою чергу попрошу їх виконання.Ось і Старий Новий рік —

Свято, але навпаки!

І як і раніше ми скажемо:

З Новим роком, з новим щастям!Відзначимо ще раз Новий Рік,

Що було — то репетиція,

Веселим буде хай народ,

І я вірна — «кондиція!»Нехай посмішки, сміх і радість оточують круглий рік. А турботи, біль і невдачі вас обходять стороною!Нехай Старий Новий рік

До Вас у дім ввійде,

Замети сміху принесе.

Веселощів, музики, віршів,

Цукерок і смачних пирогів.

Надій, успіхів і перемог

І доброти на багато років!Спасибі двом календарів,

Що «Старий рік» приходить до нас.

Хто не напився — хай наллє,

Хто не доїв — наб’є живіт.

Забув привітати? Привід — от:

Сьогодні старий Новий Рік!

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021