Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

Новий рік традиційно вважається часом невпинного веселощів і радості. Однак таким його, звичайно, роблять самі люди – одні знаходять для святкування цікаві сценарії вистав і постановок, інші виряджаються в забавні костюми, а треті віддають перевагу ємним, але смішних приколів, здатним задати тон вечора і налаштувати компанію на потрібний лад. Такий підхід до справи залишиться актуальним і в 2019 році, тому підготуватися і припасти оригінальні ідеї рекомендується завчасно.

Є подарунок – немає подарунка

Серед всіх приколів, якими можна розіграти родичів і товаришів в 2019 році, цей відрізняється деякою складністю у виконанні. Для його реалізації людині знадобиться роздобути де-небудь картонну коробку значних розмірів, а також придбати яскраву пакувальний папір і багато конфетті. Коробка поміщається на видне місце в кімнаті, причому важливо простежити, щоб:

 • у неї відсутнє дно;
 • вона обов’язково розташовувалася на предмет меблів, габарити якого перевищують зростання пересічної людини (наприклад, це може бути шафа або етажерка).

Всередину картонної «обманки» кладеться наповнення з конфетті, після чого вона перемотується пакувальної папером. Довершує композицію прикраса у вигляді банта також виявиться не зайвою. Після всіх маніпуляцій колективу залишиться тільки дочекатися головного учасника розіграшу. Швидше за все, його очі загоряться, як тільки він побачить приготований для нього величезний подарунок. Однак, як тільки він захоче дізнатися, що ж ховається за яскравою обгорткою, його буде чекати сюрприз зовсім іншого плану.

Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

Передбачення

Перед настанням 2019 року друзям можна сказати, що на святі вони опиняться біля самого справжнього ясновидця і гадателя. Заінтриговані товариші і родичі чи здогадаються, що їх буде очікувати не втрачає своєї актуальності новорічний прикол, що полягає у випадковому отриманні ними оригінальних і смішних передбачень. У цій жарти є цілий ряд різновидів. Ось деякі з них:

Читайте також:  Фільм Шазам (2019): дата виходу опис
 • Забавник або забавница выряжается у цигана або циганку відповідно, після чого роздає всім присутнім за однією бутафорською карті з надрукованого заздалегідь набору. З одного боку у неї повинна знаходитися звична всім «сорочка», а з іншого – оригінальне передбачення.
 • Пророцтва про майбутнє пишуться на звичайних аркушах паперу. Після цього вони скручуються в трубочки і поміщаються у повітряні кулі, яких за кількістю повинно бути трохи більше, ніж запрошених в будинок гостей. На початку або середині вечора кожен отримує по одному надутим кульці.
 • Папірці з ворожіннями вкладаються в печиво. Тут важливо простежити, щоб запрошені люди швидко зрозуміли, який сюрприз ховається всередині солодощі. Частування заборонено давати дітям уникнути неприємних інцидентів.
 • Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

  Оригінальним рішенням стане використання в таких пророцтвах рядків з сучасних музичних композицій. Наприклад, фразу «В 2019 році Жовтої Земляний Свині тебе чекає…» можна закінчити цими та іншими короткими цитатами:

  • «Тільки чарка горілки на столі» (Р. Лепс);
  • «Мільйон, мільйон, мільйон яскраво-червоних троянд» (А. Пугачова);
  • «Ах, це весілля, весілля, весілля співала і танцювала»;
  • «Вояж, вояж. Туди, ні разу де не був» (С. Мінаєв);
  • «Money, money, money. Always sunny in the rich man’s world» (ABBA).

  Зупинити увагу можна і на чотиривірші кумедного змісту, наприклад:

 • «Якщо по полю підеш –
  У полі грошики знайдеш;
  Коли гроші знайдеш –
  Всю витратиш на кутеж».
 • «Завжди посміхайся, посміхайся скрізь,
  Посміхайся на суші і на воді!
  Відплатить тобі за посмішки доля
  Парою зморшок і купою бабла!».
 • «Свою відпустку на море ти проведеш,
  І тіло, і душу зігрієш.
  Всю суму витратиш, п’ять разів обгориш,
  На шість кілограм потовстієш».
 • «В Новий рік бажаю життя
  Солодкої, як малина,
  Яхту, як у президента,
  Особняк з каміном».
 • Читайте також:  Найпопулярніші автомобілі з автоматом 2018-2019. В Росії

  Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти
  Не варто забувати і про передбачення в прозі. Особливо вдалими стануть ті з пророцтв, які будуть написані з опорою на взаємини всередині колективу та існуючі в ньому жарти, спогади про курйозні випадки і т. д. Однак для зручності та економії часу можна скористатися і універсальними дотепами, наведеними нижче:

 • «Наступні 365 днів обіцяють стати дуже цікавими для тарганів в твоїй голові».
 • «У мене для тебе невтішна новина – располнеешь. Хороша новина – погана новина буде стосуватися не твого живота, а твоєї кишені».
 • «Твої мрії, нарешті, візьмуть гору! І підуть війною на твій диван…».
 • «Друзі постійно будуть цікавитися твоїм життям. Воно й зрозуміло, адже не можна забути того, хто не повернув тобі гроші».
 • Тост від Айболита, Буратіно і Вінні-Пуха

  Цей прикол, що має форму міні-ігри, стане відмінним елементом Новорічного вечора, здатним доповнити собою інші розважальні заходи. Він же допоможе присутнім трохи подуріти і проявити свою винахідливість. Ідея полягає в тому, щоб по черзі вимовляти тости, перші слова яких будуть починатися з відповідних літер алфавіту – А, Б, В і т. д. Господар будинку або ведучий може почати з фрази «Айболить вітає всіх з Новим роком» щоб продемонструвати, що говорити перше речення, яке прийшло на розум, – можна і навіть потрібно! Мета прикольною гри – дійти до останньої літери алфавіту, тобто «Я». Особливо цікаво буде поспостерігати за тими з гостей, яким випадуть такі складні літери, як «Й», «И», «Е» та інші. Позитивні емоції виявляться забезпечені!

  Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

  Що один мельник сказав іншому?

  Для проведення цього приколу до Нового 2019 році не знадобиться купувати нічого, крім надувної кульки та пакету звичайної борошна. Двоє гостей, які погодилися взяти участь у конкурсі за якийсь символічний приз, сідають один навпроти одного, після чого їх зав’язуються очі. Між ними обов’язково повинно знаходитися сталий простір (наприклад, поверхня столу). Завдання – здувати кульку на супротивника до того моменту, поки не закінчиться музика. Той, на чиїй стороні в результаті виявиться кулька, програє.

  Читайте також:  Що особливого в поїздку на фабрику іграшок для ялинки?

  Однак ця частина – лише те, що озвучується бере участь. В момент, коли вони будуть напружувати свої легені в надії отримати приз і здолати опонента, провідний обхитрит їх обох. Він поставить на стіл між ними тарілку з великою кількістю борошна. В результаті товаришів чекатиме вкрай незвичайне видовище після того, як вони знімуть пов’язки. Проводити таку гру слід за умови, що потім людям не доведеться їхати через все місто в безглуздому вигляді.

  Приколи на Новий 2019 рік | новорічні жарти

  Фокус зі склянкою води

  Цей старий, але перевірений трюк безумовно підніме настрій компанії, вже бенкетуючою за столом. Для його проведення потрібно 2 склянки з водою і один аркуш паперу. Винахідливий провідний цікавиться у гостей, зможе звичайна папір витримати другий стакан, повний води. Швидше за все, все трапезничающие з упевненістю відповідять негативно. Тоді організатори знадобиться скласти аркуш гармошкою і з легкістю поставити на один стакан іншу ємність. Готово! Такий простий, але цікавий прикол безумовно викличе захоплення у присутніх і змусить їх посміхнутися.

  Більше кумедних новорічних конкурсів та жартів у відео:

  Читайте також:

  • Новорічний корпоратив 2019 року: прикольні сценарії
  • Новий 2019 Рік Свині: характеристика, коли настане, колір
  • У чому і якому кольорі зустрічати Новий 2019 рік
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021