Податкова політика Росії на 2017-2019 роки буде різною

Різні управлінські інстанції змушені підкорятися Послань Президента РФ і узгоджено діяти в рамках антикризових заходів, розроблених Урядом РФ. На підставі наказів Президента і Уряду РФ вже розроблена податкова політика Росії на 2017-2019 роки. Зміни торкнуться і репетиторів, і індивідуальних підприємців, і великих компаній. Також деякі податкові нововведення торкнуться рядових споживачів.

Зміни оподаткування для звичайних громадян

Приємним бонусом для осіб, що надають приватні послуги, стане тимчасове звільнення від сплати податків. Це стосується тільки фізичних осіб, що надають певний перелік послуг для пересічних громадян. Термін дії податкового послаблення діє до 31.12.2018 року і стосується лише тих фізичних осіб, що не мають реєстрації в якості індивідуального підприємця.

Податкова політика Росії на 2017 2019 роки буде різноюСеред звільнених послуг є такі:

 • Ведення домашнього господарства.
 • Регулярна або одноразове прибирання.
 • Виховання, навчання, догляд за дітьми.
 • Допомога в догляді і спостереженні за хворими або літніми людьми.
 • Репетиторство по шкільній програмі й інші навчальні заняття.
 • Послаблення буде стосуватися виключно фізичних осіб — до кінця 2018 року можна не вказувати в декларації дохід, одержуваний у процесі нагляду за чужими дітьми тощо. Такі податкові бонуси стосуються тільки тих самозайнятих громадян, які раніше не були зареєстровані у якості ИП з подібним видом діяльності.

  Таке нововведення дозволить безбоязно займатися наданням послуг, що хоча б трохи поліпшить життя і рівень доходу пересічних громадян. З цієї ж причини буде діяти і звільнення від сплати податків купонного доходу по ряду облігацій. Ще одним приємним моментом стане виключення з ПДВ вартість залізничних квитків. При цьому інші зміни в податковій політиці далеко не позитивні, за винятком бонусу для іноземців.

  Читайте також:  SsangYong Kyron 2018 року вся інформація і фото

  Вони спрямовані на боротьбу з самобудом і пов’язаними з цим процесом податкових платежів. Також зміни торкнуться і будівель, не переоформлених належним чином. Для всіх об’єктів капітального будівництва, врахованих у кадастр, не мають реєстрації встановленого порядку, буде визначено порядок оподаткування. Тепер всі обов’язки по сплаті податків за такої нерухомості автоматично покладаються на власника земельної ділянки, незалежно від того, хто за фактом володіє будівлею. Це повинно надати стимулюючий ефект по своєчасному переоформленню нерухомості або зняття будинків з обліку при їх непридатності.

  Важливо! Незвичайним явищем у податковій політиці Росії в 2018-2019 роках стане повернення ПДВ іноземним фізичним особам. Мова йде про товари зарубіжних постачальників, що ввозяться в РФ для реалізації на інтернет-майданчиках.

  Податкова політика Росії на 2017 2019 роки буде різноюДо роботи по оздоровленню громадян РФ все частіше підключається фінансовий вплив. Вже в 2017 році очікується 10-відсоткове підвищення тютюнового акцизу. У наступні 2 роки його розмір буде проіндексований мінімум на 10%. Також розглядається включення в підакцизний асортимент та електронних сигарет. У зв’язку з цим їх вартість збільшиться на розмір акцизу.

  Вартість алкоголю теж збільшиться через підвищення акцизу. Поки в планах збільшити акцизну вартість на ряд вин. Винятком з переліку стануть фруктові винні напої, ігристі вина і шампанське. Сидр, медовуха і їм подібні напої буде сплачувати акциз по вартості пивної продукції.

  Податкова політика в області нафтовидобутку і продажу палива

  Росія як і раніше залишається нафтової країною, тому у податківців є нова система, що стимулює розробку родовищ. Інша система податків буде застосована і для компаній, що забезпечують раціональне надрокористування. Податкові поблажки торкнуться не тільки нових родовищ, але і вже розробляються. При цьому система буде застосовуватися тільки на ряді пілотних об’єктів.

  Читайте також:  День толерантності в 2019 році в Росії - якого числа, як святкується

  Податкова політика Росії на 2017 2019 роки буде різноюПроцес послаблення для одних платників виллється в збільшення податкового навантаження на інших добувачів сировини. Податкова політика Росії в 2017-2019 роках передбачає перегляд розрахунку ставки ПВКК, щодо нафти. Це неминуче призведе до підвищення цін на паливо. Також буде змінюватися й розмір акцизу.

  Вже є затверджений розмір акцизу на бензин 5 класу на тонну палива:

 • У 2017 році — 10130 р.
 • У 2018 — 10637 р.
 • В 2019 — 11062 р.
 • Бензинові акцизи прямо не пов’язані з видобуванням нафти. Це дещо інша сторона вуглеводневої сировини. Особливу увагу податківців спрямовано на запобігання спроб завищити витрати на видобуток. Держава вживає заходи, стимулюючі коректне та раціональне використання надр.

  Зміни для індивідуальних підприємців і організацій

  Податкова політика Росії на 2017 2019 роки буде різноюРяд нововведень намагається хоча б трохи знизити навантаження на середній та малий бізнес. До таких заходів можна віднести появу права на зменшення ЕНВД в зв’язку з понесеними витратами на придбання ККТ з функцією передачі фіскальних даних у ФНС. При цьому визначена максимальна вартість апарату, відрахування на увазі ціну «каси» не більше 18 тисяч рублів. Також будуть переглянуті значення коефіцієнта-дефлятора і вартість патенту.

  З іншого боку податкова політика Росії на 2017-2019 роки передбачає і неприємні моменти. Планується обмежити порядок і розмір перенесення збитків платників податків, понесених у попередніх звітних періодах. Тепер значення не можуть перевищувати 30% від суми платежу поточного податкового періоду. Одночасно з цим буде змінено співвідношення податкових ставок на прибуток у плані розподілу між федеральним бюджетом і засобами муніципальних суб’єктів.

  Основними цілями податкової політики в 2017-2019 роках стали 2 напрямки — стабілізація економічного розвитку економіки країни і запобігання погіршення фінансового становища громадян. Одночасно з цим розробляються багатосторонні угоди, які передбачають автоматичний обмін фінансовою інформацією, що дозволяє мінімізувати можливість відходу від сплати податків. Додатково до цього буде застосовуватися підвищення ставки пені за простроченими платежами на користь держави. Також вже розпочата розробка процесу своєчасного перенесення дати сплати податків, якщо платник своєчасно звернутися за наданням відстрочки.

  Читайте також:  Дні для вінчання в 2019 році за церковним календарем
  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021