Передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік для Росії і світу

Враховуючи те, з якими небувалими темпами розвиваються події в сучасному світі, ніхто не в змозі спрогнозувати, що ж чекає людство в найближчому майбутньому? Нескінченні військові конфлікти, терористичні акти та геополітична напруженість між країнами викликає тривогу у кожного жителя нещей планети. Багато екстрасенси намагаються описати своє бачення майбутніх подій, однак, передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік являють собою більш чітку картину “завтрашнього дня”.

Передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік для Росії і світу

ЗМІСТ
 • Дивовижний дар Вольфа Мессінга
 • Що чекає Росію в 2018 році?
 • Прогноз для України

Дивовижний дар Вольфа Мессінга

Передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік для Росії і світу

Унікальні здібності провидця проявилися вже в ранньому віці. Одного разу, у трамваї він зіткнувся з контролером, який вимагав у юного Мессінга пред’явити квиток. Замість квитка хлопчик простягнув йому звичайний листок паперу, переконавши, що це і є проїзний документ.

Після того, як Мессінг переїхав від батьків в Берлін, він опинився в досить скрутному фінансовому становищі. З-за регулярного недоїдання, що одного разу він знепритомнів і лікарі констатували смерть хлопця.Однак, через день він прокинувся, чим не на жарти налякав оточуючих. Після цього випадку, Мессінг був направлений на лікування в психіатричну клініку, де у нього була виявлена унікальна здатність уповільнювати і прискорювати роботу свого організму. Дана особливість була документально підтверджена відомим у наукових колах професором Абелем.

В зв’язку з приходом до влади нацистів, Вольф Мессінг був змушений змінити місце проживання, переїхавши до Варшави. Саме в цьому польському місті на сцені театру, в якому він працював, він пророчив точну дату початку Другої світової війни, поразка в ній Німеччині і смерть Адольфа Гітлера.

Читайте також:  Як підготуватися до Нового року?

Після вторгнення німецьких військ у Польщу, Мессінг переїхав до Москви, де завдяки своєму унікальному таланту, отримав всесоюзну славу. Вражаючі здібності Мессінга визнавав навіть сам Сталін, якому екстрасенс наочно продемонстрував свої можливості. В якості експерименту, йому вдалося безперешкодно минути пост озброєної охорони Кремля і пройти в кабінет Генерального секретаря СРСР. Крім того, екстрасенс зумів отримати у державній касі суму 100000 рублів без будь-яких документів.

Однак, довірчі відносини між вождем і Мессінгом тривали недовго. Після закінчення війни екстрасенс звернувся до Сталіна з проханням припинити репресії проти євреїв, на що отримав відмову. У відповідь на таку відверту категоричність, Мессінг пророчив точну дату смерті генералісимуса. Як і передбачав містик, Сталін помер в день іудейського свята Пурим 5 березня 1953 року.

Біографія Мессінга в цифрахДата і місце народження народження: 10 вересня 1899 рік, Гура-Кальварія (Польща)Переїзд в СРСР: 1939 рікЗнайомство з Энштейном:1915 рікПочаток роботи в Госконцерте:1940 рікПерша зустріч зі Сталіним: 1940 рікДата і місце смерті:8 листопада 1974 рік, Москва

Що чекає Росію в 2018 році?

Передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік для Росії і світу

Крім особистих прогнозів, Вольф Мессінг дав кілька прогнозів щодо майбутнього всього світу і, зокрема, нашої країни. Щодо глобальних прогнозів, він не передбачав Третю світову війну, висловивши свою думку однієї простої фрази: “світ”.

Говорячи про майбутнє Росії, Мессінг впевнено відзначав те, що вона завжди буде мати значний вплив на хід світової історії. На думку екстрасенса, 2018 рік для Росії буде досить непростим і багато в чому переломним. Її чекають серйозні зміни як у внутрішньому устрої, так і у зовнішній політиці. Однак, країна зуміє подолати труднощі. Економіка почне свій підйом рахунок підвищення цін на нафту та інші енергоносії. Багато держави Заходу спробують перешкодити Росії вийти на лідируючі позиції на світовому ринку, але їх зусилля не виправдаються.

Читайте також:  Новорічна магія 2019 і її чарівні ритуали для всіх

У той же час ясновидець згадав про наростаючі протиріччя із США, Європою і сусіднім Китаєм. Однак, потужна зовнішня політика та зростання економічного потенціалу вирішать спірні питання на користь нашої країни і вона зможе вийти на нові рубежі.

Прогноз для України

Передбачення Вольфа Мессінга на 2018 рік для Росії і світу

У своїх прогнозах про сусідній Україні Мессінг висловився гранично ясно. Дослівно його слова звучать приблизно так: “Народ втомиться від постійної брехні та корупції. Політичний устрій країни зміниться. Але на шляху до “світлого майбутнього” людей чекають великі випробування”.

Багато експертів стверджують, що ці слова можуть відноситься як до Росії, так і України, так як для Мессінга ці країни завжди представлялися одним цілим.

З допомогою своїх пророчих видінь великий провісник описував не тільки картини майбутнього, але і вказував на те, як можна його змінити на краще. На його думку, ситуація налагодиться при виконанні наступних умов:

 • керівники країн зможуть усвідомити свою відповідальність і знайти компромісні рішення;
 • підняти темпи зростання економіки;
 • поліпшити рівень життя простих людей.
 • Підводячи підсумок словами знаменитого віщуна, можна зробити простий висновок: мир і спокій на планеті можливі тільки в тому випадку, коли політики зможуть знайти шляхи виходу з геополітичного кризи і забезпечити населення своїх країн матеріальне благополуччя і громадянські свободи.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021