Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

Досліджуючи послання ясновидця старця, багато фахівці прийшли до висновку, що багато його пророцтва про нашій державі вже збулися. До їх переліку відносяться прогнози про катастрофу в Чорнобилі, розпад СРСР, Чеченській війні і конфлікті з Грузією. Враховуючи даний факт, передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік стають особливо актуальними.

Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

ЗМІСТ
 • Дивовижний дар Паїсія Афонського
 • Передбачення Афонського старця про майбутнє Росії
 • Пророкування про нового лідера і духовному відродженні Росії
 • Україна – Росія: мир чи війна?

Дивовижний дар Паїсія Афонського

Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

Майбутній православний монах з’явився на світ в Греції в далекому 1924 році. Після закінчення школи хлопець вступив на службу в армію. Однак поворотним для нього став 1950-ий рік. Саме тоді Паїсій захопився релігією і відправився в Кутлумушский монастир, де і прийняв сан ченця.

Навесні 1978 року він перебрався в афонськую келію, в якій прожив майже все своє життя, здійснюючи молитви і беручи величезна кількість людей, що потребують фізичне і духовне зцілення.

Афонський старець пішов з життя у 1994 році поблизу Солоников в Богословському монастирі. З тих пір тисячі православних християн щорічно відвідують місце його поховання, шануючи ченця великим пророком і чудотворцем.

Два роки тому на зборах Священного Синоду Вселенського Патріархату було прийнято рішення про зведення Паїсія Афонського у лик святих.

Передбачення Афонського старця про майбутнє Росії

Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

Багатьох дослідників життя і пророцтв Паїсія Афонського дивує той факт, що йому вдалося передбачити військовий конфлікт на Близькому Сході, який сьогодні викликає занепокоєння світової громадськості. Дослівно його прогноз прозвучав досить лякає: “Коли турецькі влади перекриють річку Євфрат, чекайте приходу двохсотмільйонного війська від сходу Сонця”.

Читайте також:
Новий рік в Єгипті 2019

Ще зовсім недавно ці слова були б сприйняті, як щось неймовірне. Однак, вже зараз можна переконатися в тому, що великий православний святий був абсолютно прав. У 2018 році в Туреччині заплановано запуск греблі, яка здатна практично повністю перекрити русло Євфрату.

Згідно з пророцтвом, яке Святогорець озвучив в 90-их роках минулого століття, Константинополь впаде. Між Туреччиною і Росією спалахне кровопролитна війна, в результаті якої третину мусульманського населення сусідньої країни загине, третина приймуть християнство, а турки будуть змушені покинути межі своєї країни в пошуках порятунку.

У протистоянні з Росією візьмуть участь багато країн Західної Європи, однак, їх допомогу Туреччині виявиться неефективною. За словами старця, Константинополь буде переданий під владу законного власника – Греції.

Передбачення Святогорця підтверджують нинішні події на Близькому Сході, у яких беруть участь як Туреччина, так і Росія. Ситуація в Сирії настільки напружена, що цілком може призвести до військового зіткнення Кремля зі Стамбулом. Варто нагадати і про те, що в конфлікт втягнуті США, Ізраїль і деякі країни Європи. Враховуючи таку непросту обстановку в цьому регіоні, багато експертів сходяться на думці, що посилення геополітичних відносин Росії з країнами Західного світу може спровокувати початок Третьої світової війни.

Пророкування про нового лідера і духовному відродженні Росії

Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

Згідно з баченням Афонського старця, Росія стане єдиною державою в світі, яка стане на захист православної віри і російськомовного населення. У 2018 році Росія вступить у нову епоху. За твердженням пророка, до влади в нашій країні прийде новий богопомазанный правитель, який зуміє запобігти загрозу глобальної ядерної катастрофи, що загрожує знищенням людства. Пророцтва Афонського старця практично повністю збігаються з прогнозами таких відомих ясновидців, як:

 • Нострадамус;
 • Ванга;
 • Едгар Кейсі.
Читайте також:
Новий КІА Мохаве 2018 модельного року. Дата виходу, технічні характеристики, фото, тест драйв, початок продажів в Росії

Особливу увагу у своїх пророцтвах Афонський старець приділив духовного об’єднання і відродження російського народу. За його словами, більшість людей, які проживають на території нашої держави усвідомлюють необхідність у зверненні до Бога. Віра у Всевишнього і духовне єднання росіян допоможе країні вийти на новий рівень не тільки морального, але й економічного розвитку.

Україна – Росія: мир чи війна?

Передбачення Паїсія Афонського про Росії на 2018 рік

Цікавий той факт, що пророцтва Афонського старця стосуються і українського народу. Ясновидець зазначив, що в майбутньому межує з Росією на Україну чекають не найкращі часи. Найбільш знаковими прогнозами, які озвучив чернець для цієї країни є:

 • повалення законного уряду;
 • громадянська війна на Донбасі;
 • розкол держави у 2014 році (вихід Криму зі складу України).
 • За життя Паїсій Афонський не раз попереджав українців про хибність їх вибору на користь Європейського Союзу і розрив Києва відносин з Росією. Він говорив про те, що в разі зближення України з Європою країну чекає довгостроковий економічний занепад, який за своїм масштабом значно перевершить фінансова криза в Греції.

  Однак, головну небезпеку для держави старець бачив у духовному розкладанні колись доброго і щирого українського народу. Негативні процеси, які сьогодні спостерігаються в Україні є прямим доказом правоти Афонського пророка.

  За прогнозами Паїсія Святогорця, ситуація в Україні зміниться не раніше 2020 року. Тільки завдяки приходу до влади нового лідера, відновлення відносин з Росією та обігу братського українського народу до Бога настане довгоочікуваний мир і вихід країни з багаторічної економічної кризи.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021