Передбачення на 2019 рік для Росії | що буде

Для багатьох громадян Росії передбачення, зроблені відомими астрологами, екстрасенсами і провидцями, виявляються корисним і важливим підмогою в житті. Прогнози допомагають скласти уявлення про майбутні події і не боятися майбутнього. Подібні пророцтва вже є і на 2019 рік Жовтого Земляного Свині. Що ж він обіцяє принести з собою?

Павло Глоба

Популярний вітчизняний астролог, який прославився завдяки авторським публікацій в області окультизму і космогенезиса, раніше зробив кілька прорікань, які згодом дійсно стали дійсністю. Наприклад, у 2009 році на одній зі столичних конференцій Павло Павлович передрік, що до 2014 року Україна розпадеться на 3 автономних частини, 2 з яких фактично увійдуть до складу РФ. Він також сказав, що Крим перетвориться на «українську Чечню». Людей, які вірять в астрологію і екстрасенсорні здібності, вразило те, що пізніше ці прогнози і справді збулися. Позитивно відзначився Глоба і в грудні 2005 року, коли заявив, що через 3 роки до влади прийде наступник Путіна – ним став Дмитро Медведєв.

У масштабній перспективі прогноз Павла Павловича на 2019 рік для Росії виглядає скоріше радісно, ніж сумно. Він вважає, що країна збільшить колишню силу і навіть укласти союзні договори з багатьма державами, встановлення відносин з якими здавалося чимось з області фантастики. Однак це зовсім не означає, що всі проблеми будуть вирішені – так, ситуація на міжнародній арені все одно залишиться напруженою, у зв’язку з чим РФ доведеться витратити значну частину бюджетних коштів на якісне поліпшення армії для забезпечення безпеки своїх громадян. Останнім знадобиться міцніше затягнути паски – багато блага будуть ставати для простого народу недосяжними, тому тут почне зростати невдоволення ситуацією, що склалася.

Читайте також:
Яблучний спас у 2019 році - якого числа

Передбачення на 2019 рік для Росії | що буде

Розшарування населення стане ще очевиднішим: багатії продовжать день від дня примножувати свої капітали, а бідні люди – втрачати останні чесно зароблені заощадження. До 2022 року влада буде намагатися стримувати протестні настрої, однак робити це буде все складніше, тому що в 2020 році серйозно погіршиться здоров’я Президента. У результаті політична гонка суттєво загостриться.

Економічну сферу очікує поступове відродження і оздоровлення – так, незважаючи на те, що Захід не скасує санкцій щодо Росії, країна, нарешті, навчиться не імпортувати продукти, а створювати їх за допомогою розвитку виробництв. Рубль перестане бути нестабільним, зменшиться показник інфляції.

Однак пророцтво для рідної вітчизни – не єдине, до чого спробував привернути увагу Павло Павлович. Астролог продовжує бити на сполох, вказуючи на те, що світ рухається до свого кінця. Він заявляє, що в 2019 році на планеті відбудуться наступні страшні події:

  • освіта 2 найпотужніших протиборчих союзів;
  • критичне забруднення навколишнього середовища, через що багато людей почнуть переселятися в інші місця;
  • зростання безробіття з-за масового впровадження роботизації;
  • вбивства деяких видних політичних діячів.

Матрона Московська

Однією з найбільш відомих провісниць, зробили пророцтво і на 2019 рік, була незряча і побожне жінка Матрона Димитриевна Ніконова (вона ж Матрона Московська). За чудові справи, а саме повчання людей і зцілення їх від хвороб, провидиця, що жила в період з 1881 по 1952 року, була зарахована Російською православною церквою до лику святих. Матрона продовжує розглядатися як покровителька і захисниця простого народу, і сьогодні, тому до її ікони звертаються за допомогою і порадою.

Передбачення на 2019 рік для Росії | що буде

Ясновидица вважала, що, незважаючи на відродження Росії на початку XXI століття, вже в 2019 році країна буде переживати не кращі часи. На її думку, економіка почне погіршуватися, у зв’язку з чим мешканці переселяться з міст в регіони і села – туди, де земля дасть їм їжу. Влади виявляться зайняті налагодженням дипломатичних партнерських відносин. Інтерес РФ переключиться з Заходу на Схід і Азію. Можлива поява потужного союзу, куди, окрім Росії увійдуть Китай, Індія та деякі інші держави.

Читайте також:
Що придумати на Новий рік для підлітків старших класів??

А от США та Європі може бути несолодко – сфери їх впливу почнуть слабшати. Поступово Євросоюз втомиться від реалізованої Штатами конфліктної політики і, за прогнозом Матрони, розділиться за принципом територій. Безтурботне і безтурботне життя американців підірвуть природні катаклізми (цунамі, торнадо, урагани) і суперечності, які будуть роздирати державу зсередини (соціальні і релігійні чвари, загострення політичної обстановки тощо). З-під контролю колишньої світового лідера вийдуть країни Латинської Америки – Бразилія, Венесуела, Мексика. Вони, так само як і більша частина Африки та Союзу незалежних держав, які захочуть приєднатися до Росії.

Нострадамус

Передбачення на 2019 рік можна відшукати і у віршованих катренах середньовічного лікаря, астролога, алхіміка і фармацевта з Франції Мішеля де Нострадамуса. Альманахи, що видаються їм у 1550-х роках, згодом вивчалися і трактувалися багатьма експертами. Деякі з них вирішили, що вчений передбачив появу в одному бідній родині хлопчика Хистера з даром оратора, покликаного керувати західноєвропейською країною. Можливо, тут мова йшла про Адольфа Гітлера. Крім іншого Нострадамус також написав, що одного разу на широті 45 впадуть вежі, з-за чого загине безліч людей – так і сталося 11 вересня 2001 року, коли в США в результаті терористичного акту звалилися торгові центри, які стоять один біля одного.

Передбачення на 2019 рік для Росії | що буде

Що ж віщун говорив про території, на якій сьогодні розкинулася сучасна Росія? Він вважав, що в 2019-2020 роках її жителі візьмуть на себе роль міжнародних арбітрів, від волі яких будуть залежати долі цілих народів. Сюди ж, а саме в Сибір, повинен переміститися центр життя. Невідомо, чи збудеться цей прогноз чи ні – незважаючи на багатство північно-східних регіонів країни, їх розвиток і освоєння поки залишає бажати кращого.

Читайте також:
Нікола річний в 2019 році: якого числа настає, прикмети

Однак Росію може очікувати приплив блискучих європейських умів з Угорщини та Чехії, що буде пов’язано з виниклими там проблемами екологічного характеру. Зокрема, мова йде про повені. Це виявляється вже правдоподібніше, адже на тлі глобального танення льодовиків цілком може статися і затоплення прибережних зон. Завдяки змішанню менталітетів відбудеться якісне поліпшення сучасної культурної обстановки.

Нарешті, Нострадамус пророкував всьому світу наступ великої війни, яка виявиться несхожою на всі попередні їй битви. Фахівці трактують цей вислів як інформаційну боротьбу, в якій «впадуть» мільйони духовно знищених людей. Таке пояснення підтверджується і наступною фразою Мішеля: «Слово буде гостріше від меча».

Читайте також:

  • Ванга: передбачення на 2019 рік
  • Чи буде кінець світу в 2019 році?
  • Передбачення Матрони Московської на 2019 рік
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021