Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

Протягом останнього десятиліття український народ переживає не найкращі часи. Багатомільйонне населення цієї країни разом з усією світовою громадськістю з увагою стежать за повідомленнями ЗМІ, в надії почути хоч одну добру новину про ситуації на Донбасі. Однак, поки їх очікування не виправдовуються. Становище, як і раніше, залишається вкрай напруженим, погрожуючи перерости у конфлікт світового масштабу, який може стати початком Третьої світової війни. Передбачення на 2018 рік для України досить суперечливі, але деякі з них все ж дають певну надію на те, що зіткнення між цивілізаціями” вдасться уникнути “малою кров’ю”.

Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

ЗМІСТ
 • Пророцтво Ванги
 • Передбачення Едгара Кейсі
 • Бачення Нострадамуса: мир чи війна?
 • Павло Глоба про майбутнє Росії і України
 • Прогноз Магдалени Мочіовскі на 2018 рік

Пророцтво Ванги

Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

Знаменита болгарська ясновидиця Ванга не раз озвучувала свої прогнози про майбутнє України. Вона стверджувала, що саме 2018 рік стане для цієї держави, по істині, доленосним. Провісниця передрекла українського народу безліч нелегких випробувань, які торкнуться не тільки внутрішні процеси в країні, але і торкнуться доль сусідніх з нею держав, зокрема, Росії.

Ванга позначила для України затяжний період як політичного, так і економічного занепаду, який триватиме з початку тисячоліття і аж до 2018 року. Однак, за її словами, до кінця цього терміну політичний Олімп очолить людина, яка спрямує всі зусилля на примирення ворогуючих сторін. Крім того, він допоможе налагодити обстановку не тільки всередині країни, але і посприяє відновленню взаємин з Росією, що стане запорукою стабілізації як соціальної, так і економічної ситуації в державі.

Читайте також:  Фільм «Король Лев» 2019. Коли вийде, актори, трейлер

Передбачення Едгара Кейсі

Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

Американець Едгар Кейсі є одним з найвпливовіших екстрасенсів в історії Нового Світу. В Америці він відомий під прізвиськом “Сплячий пророк”, так як всі свої пророцтва він озвучив, перебуваючи в стані гіпнотичного сну. Крім передбачень про розпад СРСР і кризу комуністичної системи, він згадав і про майбутнє України. За словами Кейсі, на початку 21-го століття на території східно-європейської держави розпочнеться кровопролитний громадянський конфлікт, який приведе країну до занепаду, а світ – до загрози Третьої світової війни. Однак, на думку пророка, зіткнення Сходу з Заходом вдасться уникнути. Напружена геополітична ситуація буде стабілізована шляхом спільного діалогу між трьома світовими державами – Росією, Китаєм і США.

Бачення Нострадамуса: мир чи війна?

Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

Багато експертів упевнені в тому, що в деяких катренах великого французького астронома і провісника Мішеля Нострадамуса йдеться саме про Україну. Свої припущення дослідники аргументують словами ясновидця, які дослівно звучать так: “Повстане народ Сходу на народ Заходу і забарвиться земля в колір крові”. Події, які відбуваються сьогодні в східних областях України є прямим тому свидельством. У зв’язку з поваленням законної влади в Києві, Донбас опинився в епіцентрі збройного громадянського протистояння, в якому загинули десятки тисяч мирних жителів.

Даний конфлікт торкнувся не тільки Україну, але й Росію, яка з ініціативи США стала об’єктом міжнародних економічних санкцій.

На противагу згаданим гіпотез, існують і інші. Деякі вчені, які займаються розшифровкою катренів, стверджують, що Нострадамус мав на увазі Третю світову війну між Росією, Китаєм і країнами Заходу, в результаті якої з лиця Землі зникне третя частина населення планети.

Павло Глоба про майбутнє Росії і України

Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

Читайте також:  УАЗ Патріот 2019 року обіцяє бути якісним і сучасним

Не залишився байдужим до долі російського і українського народів відомий астролог і провісник Павло Глоба, який кілька років тому точно спрогнозував державний переворот у Києві 2014 року. За його словами, наступний рік для України стане переломним.

Ясновидець пророкує українцям період політичної та економічної кризи, який триватиме до 2023 року. Глоба вважає, що громадянська війна на Донбасі неминуче призведе до розколу держави на окремі республіки. Найімовірніше, східні регіони, за аналогією з Кримом, статнут частиною Росії, а Західні будуть розділені між такими країнами, як Польща, Угорщина, Словаччина та Румунія. Щоб цього не сталося, українському уряду необхідно вже сьогодні замислитися про майбутнє країни і народу, і почати конструктивний діалог з Росією.

Однак, існують і позитивні новини. На думку павла Глоби, ситуацію можна змінити, якщо:

 • буде обраний новий прогресивний поитик;
 • буде відновлено промисловий сектор;
 • буде підвищено рівень життя населення.
 • Прогноз Магдалени Мочіовскі на 2018 рік

  Передбачення на 2018 рік для України від найсильніших провидців та екстрасенсів

  Серед безлічі прогнозів про майбутнє України, особливої уваги заслуговують передбачення від мольфарки Магдалени. На відміну від багатьох екстрасенсів, її бачення майбутнього не настільки песимістично.

  За її словами, в 2018 році ситуація в Україні практично не зміниться. Країна, як і раніше, буде затиснута між двома гігантами – Росією і США і не зможе знайти довгоочікуваний мир і економічну стабільність. Однак, ситуація поступово почне змінюватися в кращу сторону. На думку української провісниці, протягом 15 років в Україні відбудуться наступні події:

  • народ обере нового лідера, який зуміє об’єднати всі українські землі, в тому числі і Крим, мирним шляхом
  • налагодяться дипломатичні та економічні відносини з сусідніми державами;
  • країна стане частиною ЄС.

  Ґрунтуючись на прогнозах ясновидців, майбутнє України виглядає досить туманним. Однак, варто нагадати про те, що всі вищевикладені пророцтва не є остаточним вироком, а лише тривожним сигналом для всього людства, який дано для того, щоб люди змогли тверезо оцінити ситуацію і змінити світ на краще.

  Читайте також:  Коли прибирати ялинку після Нового року 2021: прикмети та поради

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021