Передбачення для Росії на 2019 рік

Серед наших співвітчизників щороку з’являється все більше охочих відкрити таємну завісу майбутнього та дізнатися, що чекає нас в найближчі роки. Такий інтерес цілком зрозумілий, адже сучасний світ змінюється настільки швидко, що, не володіючи певними здібностями, практично неможливо спрогнозувати подальші зміни.

Кожен день починаються і закінчуються війни, змінюються кордони держав і створюються політичні союзи, про які раніше ніхто навіть подумати не міг. У такому калейдоскопі подій володіти хоча б натяком на майбутнє вже дорогого коштує.

На превеликий жаль, простій людині не доступно передбачити свою долю і дізнатися, як буде змінюватися наш світ з плином часу. Тим не менш, існують люди, які володіють унікальним даром, яким ця дивовижна можливість дарована згори. Їх називають пророками, провісниками, ясновидицями або святими.

Вони дуже рідко з’являються і збирають навколо себе десятки тисяч послідовників, беззаперечно довіряють їх напутствиям. На сьогоднішній день відомо лише кілька таких унікальних людей, прорікання яких дослівно пройшли перевірку часом. Усі вони свого часу висловлювали прогнози про долю нашої країни до 2019 року. Ми постаралися максимально вивчити доступні перекази і зібрати найбільш відомі пророцтва від знаменитих ясновидців.

Зміст:

  • Виникнення пророцтв та їх специфіка

  • Яке майбутнє чекає Росію в 2019 році

  • Пророцтва Нострадамуса

  • Пророцтво Ванги на 2019 рік

  • Пророцтво Матрони Московської

  • Пророцтво Авеля для Росії

  • Відео рубрика

Виникнення пророцтв та їх специфіка

Передбачення для Росії на 2019 рік

Сьогодні достатньо просто переглянути випуск новин, щоб зрозуміти, що не тільки Росія, але і весь світ стоїть на порозі великих змін. Застаріла система політичних зв’язків і неухильно насувається глобалізація вимагає кардинальних інновацій і переформатування. Вже зараз ясно видно, що однополярний світ канув у лету і йому на зміну приходить абсолютно нове утворення, якому для становлення доведеться ще багато чого змінити.

Як не дивно, але ці події давно передбачені відомими пророками, але зрозуміти, що їхні слова були саме про які зараз відбуваються зміни, ми змогли тільки після їх настання. Причина цього криється в тому, що найчастіше ясновидці виходили з простого народу, і їм елементарно бракувало освіти, щоб доступно для майбутніх поколінь описати те, що відбувається, абсолютно не зрозуміле самим віщунів.

Найчастіше прогнози виходили завуальованими або у формі метафор, і їх трактування вимагала багато зусиль, що в кінцевому підсумку зовсім не гарантувало правильність отриманого результату. Тим не менш, іноді передбачення збуваються, і це змушує нас вірити в правдивість слів, вимовлених знаменитими пророками ще багато років тому.

до змісту ↑

Яке майбутнє чекає Росію в 2019 році

Передбачення для Росії на 2019 рік

Абсолютно всі провісники, праці яких доступні для вивчення, погоджуються в тому, що Росію чекає дуже не просте майбутнє. Країну чекають злети і падіння, війни і благополуччя. Тим не менш, держава зуміє вистояти під гнітом недоброзичливців і в кінцевому підсумку перетвориться у велику світову державу.

до змісту ↑

Пророцтва Нострадамуса

Знаменитий містик і автор своїх гучних катренів Нострадамуса залишив по собі безліч таємних пророцтв, над якими вже кілька століть «ламають голову» кращі уми людства. В його роботах, за твердженням експертів, описані всі знакові події, що вже відбулися і які ще тільки мають відбутися.

На жаль, прямої інформації про це немає. Всі пророцтва написані в зовсім незрозумілій формі і про їхній зміст можна лише здогадуватися. Тим не менш, є люди, які стверджують, що розгадали загадки Нострадамуса, і можуть легко перевести на доступну мову основну суть катренів.

Передбачення для Росії на 2019 рік

Щодо Росії відомий провісник у своїх працях був небагатослівний, але приклавши деякі зусилля, можна відшукати слова, прямо вихідні до нашої держави. Так, наприклад, на закінчення 20 років 21 століття Нострадамус відвів Російської Федерації роль міжнародного арбітра, коли від позиції держави буде залежати доля цілих народів.

Також провісник віщує велику війну, де зійдуться цілі континенти і яка стане зовсім не схожою на всі попередні битви. Судячи з усього, містик має на увазі ідеологічний конфлікт, з інформаційними битвами і масами знищених, насамперед, духовно людей. Ще одним підтвердженням цієї теорії є його вислови, що «слово буде гостріше від меча».

Ще одним пророцтвом, викликав загальне здивування, стала трактування катруся про переміщення світового центру в Сибір. Звичайно, ніхто не сумнівається в багатства надр цього Російського регіону, але політично і економічно він далеко не попереду планети всієї. Хоча, все змінюється, і цілком можливо, що на територіях далеких тайгових сіл зможуть швидко вирости багатомільйонні мегаполіси.

до змісту ↑

Пророцтво Ванги на 2019 рік

Передбачення для Росії на 2019 рік

Кожен з нас хоча б раз у своєму житті чув про великої болгарської провісниці, яка втратила зір, але, тим не менш, вміє бачити набагато більше, ніж проста людина. Її божественний дар полягав в здатності передбачати не тільки людські долі, але і глобальні події, що стосуються цілих народів. Безліч пророцтв цієї жінки вже збулося, і ще більше тільки чекає своєї години.

Щодо Росії, Вангелія завжди висловлювалася з добрими побажаннями. Вона любила нашу країну і пророкував їй велике майбутнє, бо саме тут, на її думку, знаходиться духовний центр усього людства.

У своїх прогнозах Ванга називала нашу державу новим будинком для незліченної кількості людей з «старої» Європи. Провидиця стверджувала, що гряде велика катастрофа, яка знищить звичний нам світ, і змусить населення багатьох країн шукати собі притулок на безкрайніх просторах нашої батьківщини.

На 2019 рік для Росії ясновидиця не обіцяла значних потрясінь. Вона передбачила тільки те, що в цьому році з’явиться новий лідер, який в перспективі принесе багато хорошого країні та її громадянам.

до змісту ↑

Пророцтво Матрони Московської

Передбачення для Росії на 2019 рік

Ця ясновидиця, причисленная священним синодом до лику святих, як відомо у своїх прогнозах практично ніколи не помилялася. За це наші співвітчизники її дуже люблять, вважають покровителькою і просять допомоги у багатьох справах. Її пророцтва настільки точні, що вивчаючи її оповіді багаторічної давності можна чітко простежити всю історію сучасних подій. За деякими даними навіть конфлікт в Україні був передбачений нею, хоча точні дані про це відсутні.

На 2019 рік Матрона Московська передбачає поступове погіршення економічної ситуації в Росії і повернення населення з міст назад в сільську місцевість. Її слова про те, що жити стане все важче і людям доведеться їсти землю, прямо про це свідчать.

Ще одним пророцтвом Московської святий є передбачення безвоенного протистояння, від якої загине все живе, але суть даних слів і час, коли це станеться нікому не відомо.

до змісту ↑

Пророцтво Авеля для Росії

Передбачення для Росії на 2019 рік

Старець Авель відомий, перш за все, тим, що робив дуже багато правдивих передбачень. Зокрема він передбачав смерті Російських Імператорів, спрогнозував більшовицьку революцію і попереджав про великому червоному терорі, не дивлячись на те, що помер цей чоловік ще у вісімнадцятому столітті.

Ніхто з тих, хто познайомився з працями старця, не сумнівається в його здібностях заглядати в майбутнє на декілька століть вперед. І навіть на нинішні роки чернець Авель залишив свої передбачення. Одним з найбільш значних пророцтв є те, що в 2019 році Росія, нарешті, знайде гідного правителя, здатного перетворити її в по-справжньому велике і щасливу державу.

до змісту ↑

Відео рубрика


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Шрек 5 – мультфільм 2019 року: дата виходу, огляд, трейлер
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021