Паспорт вболівальника ЧС 2018 року. Як отримати

Паспорт вболівальника ЧС – 2018 (FAN ID) – персоніфікована пластикова картка з прізвищем та фотографією власника і магнітною смугою. Поряд з квитком є обов’язковим документом для входу на стадіон. Особисті дані власника карти вносяться в спеціальну базу. Паспорт вболівальника дозволить пересуватися на громадському транспорті по місту і на додаткові потяги між містами-організаторами ЧС – 2018 безкоштовно. Ведеться підготовка програм вільного відвідування музеїв.

Паспорт вболівальника ЧС 2018 року. Як отримати

ЗМІСТ
  • Як отримати паспорт вболівальника Чемпіонату світу з футболу
  • Паспорт вболівальника: подробиці

Як отримати паспорт вболівальника Чемпіонату світу з футболу

Міністр зв’язку М. Нікіфоров зазначив: «Паспорт вболівальника створений для зручності та безпеки, при його пред’явленні буде мінімум перевірок при проході на стадіон».

Оформити паспорт просто: після придбання квитка на матчі Чемпіонату світу необхідно заповнити анкету на офіційному сайті FAN ID або в Центрі видачі.

В анкеті потрібно вказати:

  • громадянство;
  • дані паспорта;
  • прізвище, ім’я;
  • підлога;
  • дату народження.

Потім необхідно завантажити фотографію й залишити контактну інформацію: адресу електронної пошти і номер телефону. Наступний крок – вибір способу отримання Паспорта вболівальника: у Центрі видачі або Поштовому відділенні. При виборі другого варіанту потрібно вказати населений пункт та адреса поштового відділення.

Для іноземців Fan ID дозволить в’їхати до Росії без візи, а нашим уболівальникам забезпечить безперешкодний вхід на стадіон (за наявності квитків) і інші бонуси.

Адреси Центрів з видачі в Москві і Санкт-ПетербурзіМосквавул. Летниковская, д. 10, стор 4Санкт-ПетербургЛиварний проспект, д. 26

При отриманні ПБ у Центрі видачі необхідно вказати номер заявки та пред’явити оригінал паспорта. Оформити заявку і отримати Паспорт вболівальника для осіб до 14 років може законний представник (батьки або опікун). Буде потрібно свідоцтво про народження дитини та посвідчення особи його законного представника.

Читайте також:
Що подарувати на Новий рік 2018 мамі

Паспорт вболівальника: подробиці

Паспорт вболівальника ЧС 2018 року. Як отримати

Розробляє систему ідентифікації вболівальників компанія «Ай-Теко». «Обкатка» програми пройде під час проведення Кубка конфедерацій. До Чемпіонату світу планують випустити близько двох мільйонів паспортів вболівальників (з них один мільйонів для іноземних громадян). Центри видачі будуть відкриті у всіх містах-організаторах ЧС – 2018.

Урочиста церемонія видачі перших ПБ відбулася 1 лютого. Захід відвідав міністр спорту Ст. Мутко. Він заявив: «В першу чергу цей паспорт – запорука безпеки. З його допомогою ми будемо знати, хто проходить на стадіони, і зможемо не допустити на них хуліганів. Вся концепція затверджена президентом, створений спеціальний штат, який об’єднує силові відомства. Досвід правоохоронних органів дозволить створити комфортну і безпечну середу».

Футболіст Р. Широков зазначив, що ПБ дозволить скористатися безкоштовним проїздом у спеціально організованих додаткових поїздах, що курсують за маршрутами змагань, а в день матчів безкоштовно пересуватися містом на громадському транспорті. Маршрути визначають органи виконавчої влади. Інформація про безкоштовний проїзд під час ЧС – 2018 буде опублікована на сайті Транспортної дирекції чемпіонату.

Відео

Перший Центр видачі Fan ID відкритий у Санкт-Петербурзі

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021