«Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

Вже кілька років поспіль на каналі ТНТ йде незвичайна гумористична передача. Тут не визнають пієтет, а пекуча сатира ллється рікою, висміюючи будь-які вади. В епіцентрі коротких естрадних замальовок – скетчів реалії вітчизняного побуту та актуальні проблеми суспільства. Що на цей раз станеться на сцені «Одного разу в Росії». Новорічний випуск 2018 задасть тон усього сезону! Коли дивитися шоу в святкові дні і що приготували глядачеві в черговій екранізації серіалу? Розкажуть останні новини про проект!

«Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

ЗМІСТ
 • Сатиричний реаліті-театр
 • Одного разу в Росії людей гумором лікували
 • Новорічний випуск 2018: дивитися всім!
 • Про проект

Сатиричний реаліті-театр

«Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

Шоу «Одного разу в Росії» відноситься до категорії унікальних проектів, так як не є калькою західних передач. Це оригінальне дітище колишніх КВН-щиків з’явилося на хвилі популярності не менш відомих продуктів веселих та кмітливих: «Comedy Club» і «Наша Раша». Знамениті коміки і талановиті автори Семен Слєпаков та Вадим Галигін вирішили дати хід ідеї нового формату, істинними натхненниками якої стали В’ячеслав Дусмухаметов і Давид Цаллаев, також почали свій творчий шлях з легендарної програми Олександра Маслякова.

Дивитися новинку пропонувалося на каналі ТНТ. Перший випуск глядачі побачили у вересні 2014 року. Основною відмінністю проекту став формат реалістичного театру:

 • кожна сорокахвилинна «п’єса» включає 7 естрадних замальовок – скетчів;
 • сценки, розігруються в невеликому залі під пильним оком телекамер і в присутності глядачів;
 • після кожного виходу акторів опускається завіса для підготовки декорацій наступного номера;
 • випуски транслюються без коригувань і дублів.

Те, що відбувається на сцені подається настільки щиро, що дух дійства миттєво передається аудиторії. Навіть їжа та алкоголь використовуються справжні. Часто актори захоплюються імпровізаціями. Настільки чесна атмосфера, драйв і майстерність буквально заворожують глядача. А особливий емоційний заряд незмінно дарує злободенна пісня. За короткий строк програма зібрала значну аудиторію і знайшла воістину народну славу. Особливо її ролики на YouTube, б’ють рекорди за кількістю переглядів.

Читайте також:  Чемпіонат світу з фігурного катання 2018

Одного разу в Росії людей гумором лікували

«Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

Рядовий герой кожного сюжету – простий житель Росії. Потрапити під колючі перо авторів і побачити свій образ на екрані ТБ може кожен: депутати і чиновники, медики і поліцейські, домогосподарки, пенсіонери, студенти і т. д. Випуск, який триває 48 хвилин включає ряд скетчів, присвячених найбільш гострих проблем та реалій вітчизняного суспільства, наприклад:

 • Фінансова неспроможність
 • Алкоголізм та наркоманія
 • Ліниві працівники
 • Подружні зради
 • Розбещені діти

У кожному жарті є частка жарту, а решта правда, сказав невідомий мудрець. Йому вторив іменитий російський сатирик, який заявив, що для викорінення гріха досить виставити його на сміх. Цим і займається команда «Одного разу в Росії». А жартівливі образи втілюють давно стали улюбленцями публіки актори:

 • Давид Цаллаев і Азамат Мусагалиев
 • Ольга Картункова і Катерина Моргунова
 • Максим Кисельов і Теймураз Танія
 • Денис Дорохов і Ігор Ластівчин

Насправді список «зірок» популярного шоу набагато масштабніше. Талановиті хлопці відмінно справляються із завданням і все говорить про те, що їх слава не зів’яне ще довго. Дивитися їх естрадні замальовки справжнє задоволення, яке гарантує позитив і гарний настрій.

Новорічний випуск 2018: дивитися всім!

«Одного разу в Росії»: новорічний випуск 2018

Новорічні випуски скетч-комів практично стали врівень з традиційними завсідниками святкової телепрограми. За кілька років автори шоу встигли порадувати аудиторію ТНТ пародіями на новорічні гала-концерти, незмінну «Іронію долі», привітаннями президента і т. д. чи Буде продовження?
Обов’язково, запевняє згуртована команда! Підготовка до зйомок йде повним ходом. В кадрі виявиться все, що актуально в наступаючому році: санкції, вибори, ціни. Не обійдеться і без, який відбився від рук Діда Мороза, а також пародій на зірок російського естрадного Олімпу, дивитися які значно веселіше, ніж самі виступи. Однак це далеко не всі сюрпризи сезону 2018. Найкраще чекає попереду!

Читайте також:  Євротур 2017-2018

Про проект

Жанр передачіГумористичне телевізійне шоу, скетч-камедіВиробництвоComedy Club ProductionПеріод трансляціїз 28 вересня 2014 по теперішній часКаналТНТЧас виходу в ефірЗ 25 жовтня 2017 року програма виходить щосереди о 22:00Кількість сезонів/випусків4/315Хронометраж48 хвилинМова передачіРосійськаВікове обмеження16+

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021