Новий рік в Білорусії 2018

Судячи з опублікованого нещодавно міжнародним рейтингом, одним з найбезпечніших міст в Європі є Мінськ, криміногенний індекс якого всього лише 21.3. Для порівняння: Париж – 52.8, Брюссель – 54.5, Марсель – 59.9. Столиця Білорусі – доглянутий європейське місто з розвиненою туристичною інфраструктурою, але при цьому «по-радянськи» спокійний та безпечний. Росіяни все частіше вибирають тури на новорічні канікули у сусідню країну. Зустріти Новий рік в Білорусії 2018 можна без заморочок з візою і закордонним паспортом. Так-так, в’їзд у країну можливий навіть по внутрішньому російському паспорту. Плюс до цього – вільне переміщення по Білорусії, безпека, відсутність будь-яких зборів.

Новий рік в Білорусії 2018

ЗМІСТ
 • Відпочинок в Білорусії на Новий рік: розміщення
 • Екскурсійна програма
 • Раннє бронювання: плюси

Відпочинок в Білорусії на Новий рік: розміщення

Новий рік в Білорусії 2018Бази відпочинку і санаторії готують до новорічних канікул спеціальні програми. У вартість путівки зазвичай включені оглядові екскурсії, святкова вечеря, візит до Діда Мороза. У Біловезькій пущі знаходиться резиденція білоруського Діда Морозу, у садибі якого проводять фольклорні фестивалі, гостей зустрічають смачні ярмарки і зимові забави.

Численні пансіонати і бази відпочинку розташовані зазвичай в лісопарковій зоні, на березі річок/озер. Є в Білорусії і гірськолижний курорт. Поблизу Мінська розташований гірськолижний комплекс «Логойськ». Тут можна великою компанією (до 11 осіб) недорого зняти будиночок.

«Логойськ» – це:

 • п’ять гірськолижних трас з перепадом висот 82 метри;
 • навчальний схил;
 • професійні інструктори;
 • прокат необхідного спорядження;
 • атракціон «Весела ватрушка»;
 • цікаві розіграші;
 • катання вночі;
 • спортивні змагання.

Затишно облаштована дров’яна лазня, можливість «накрити поляну» поруч з котеджем (послуги кейтерінгу комплекс надає за помірними цінами), чарівна природа – всі атрибути справжнього Нового року.

Читайте також:  Новий 2019 рік в Карелії | ціна, відпочинок, де зазначити

Екскурсійна програма

Новий рік в Білорусії 2018

Новорічні канікули довгі, тому тури в Білорусію включають відвідування визначних пам’яток республіки.

Де цікаво побувати в БілорусіВітебськБудинок-музей і арт-центр Марка Шагала, садиба Іллі Рєпіна, Свято-Успенський собор, РатушаСелище СвітГотичний замокНесвіжпалацово-замковий комплекс Несвіжський замокСело ЗабродьеБорисо-Глебская каплицяБрестСвято-Воскресенський собор, Брестська фортецяБерестейська областьБіловезька пущаКобринСпаський монастир, Успенський костел, Собор Олександра Невського, будинок-музей СувороваСело ДудичиМузейний комплекс народних ремесел «Дудуткі»ЛідаЗамок ГедимінаГродноФарний костел, Різдво-Богородичний монастирПолоцьк Софійський собор, комплекс колишнього Богоявленського монастиряЗаславль Спасо-Преображенська церква, Заславський замок, Костел Різдва Д. Марії

У столиці, крім оглядової екскурсії по місту, цікаво подивитися Кафедральний собор Д. Марії, будівля оперного театру, костел св. Сімеона і Олени. Приємно пройтися по святково прикрашеним центральними вулицями, зігрітися в одному з кафе і продегустувати традиційні деруни і знаменитий білоруський квас.

Раннє бронювання: плюси

Новий рік в Білорусії 2018

Відпочинок і лікування в санаторіях і пансіонатах Білорусії користуються такою популярністю у росіян, що про путівки на час різдвяних і новорічних свят варто подбати заздалегідь. За високий рівень сервісу, ефективне лікування та можливість відпочити по системі «все включено» можна заплатити менше, якщо забронювати тур задовго до Нового року.

Відео

Новорічні свята у Біловезькій пущі

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021