Мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

Мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

ЗМІСТ
 • Коли вийде
 • Актори
 • Сюжет
 • Трейлер російською

Діти люблять тварин, особливо незвичайних. В рейтингу найпопулярніших міфічних істот безсумнівно лідирують дракони, ніж з успіхом користується студія DreamWorks Animation, яка запустила у виробництво мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Попередні дві частини з лишком окупилися, тому продовжити роботу над франшизою було цілком природним рішенням:

НазваБюджетКасові збориЯк приручити дракона165 млн. доларів494 млн. доларівЯк приручити дракона 2145 млн. доларів621 млн. доларів

На момент виходу першої частини, їй довелося конкурувати з третьою серією розкрученої і успішної франшизи «Історія іграшок», ніж «дракони» блискуче впоралися. Друга частина користувалася ще більшим успіхом, хоча могла стати і завершальній, але запрошений режисер Дін ДеБлуа наполіг на розширенні «Як приручити дракона» до трилогії.

Коли вийде

Мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

Випуск у прокат третьої частини планувався ще в 2016, потім реліз перенесли відклали ще на рік у зв’язку з закриттям студії у Редвуд Сіті в 2015. В результаті почали готується до зйомок у лютому 2016 і анонсували показ 28 червня 2018. І знову виникли труднощі і дата виходу була перенесена черговий раз, тепер на 1 березня 2019. На якій стадії готовності знаходиться мультфільм ще не відомо, так що гарантувати вихід картини у вказаний час не можна.

Актори

Мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

Анімаційний фільм хороший тим, що намальовані актори не вимагає гонорар, не вередують і не зривають зйомки. Але герої мультика розмовляють і ось тут за справу беруться імениті актори з добре знайомими голосами. Озвучка — важливий етап, «дає життя» персонажам поряд з промальовуванням міміки і жестикуляції. Віддадуть свої голоси персонажів, знайомих по попередніх частинах, такі актори:

 • Крістен Уіг — Задирака;
 • Кистофер Мінц-Плассе — Рыбьеног;
 • Джерард Батлер — Стоїк Великий;
 • Джона Хілл — Сморкала;
 • Ті Джей Міллер — Забіяка;
 • Джей Барушель — Иккинг;
 • Америка Феррера — Астрід;
 • Кейт Бланшетт — Валка;
 • Крейг Фергюсон — Плевака;
 • Джимон Хонсу — Драго Блудвист.
Читайте також:  Ідеї для зустрічі Нового року 2019

Ходить чутка, що одного із антагоністів головного героя, Иккинга, буде озвучувати Гільєрмо Дель Торо — знаменитий режисер і сценарист (серіали «Штам», «Мисливці на тролів», «Неймовірний Халк», фільми «Лабіринт Фавна», «Блейд 2», «Тихоокеанський рубіж»).

Сюжет

Мультфільм «Як приручити дракона 3» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

Щодо сюжетної лінії остаточного рішення не прийнято, є мінімум дві кінцівки, які можуть зазнати зміни в нюансах по ходу зйомок. Сюжет відомий у найбільш загальних рисах на рівні чуток і далеко не факт, що він не буде змінений, навіть якщо потрапили в мережу дані правдиві.

Иккинг і Беззубик дорослішають і стають вождями своїх племен, драконячого і людського, продовжуючи дружити і виручати один одного. Заплановано повернення лиходія Блудвиста і грандіозний бій з ним. Так само увагу буде приділено взаєминам Иккинга з матір’ю. Один варіант кінцівки передбачає розставання Иккинга з Беззубиком: їхні шляхи розходяться, кожен зобов’язаний піклується про власний народ і дружбу прдется покласти на вівтар боргу. Але одночасно така кінцівка залишає маневр для можливого випуску четвертої частини.

Другий варіант зовсім сумний: героїчна загибель наїзника разом з його драконом в бою з лиходієм. У цьому випадку франшиза завершиться, а обурені глядачі не пробачать творцям такого повороту. Швидше за все цей варіант був навмисно «злитий» в мережу, щоб підігріти інтерес і викликати суперечки.

Творці стверджують, що сценарій фільму пишеться з максимальним відповідністю з першоджерелом – книгами Крэссиды Коуел, яка так само входить в групу сценаристів мультика. Так що дізнатися зміст третьої частини можна, ознайомившись з творінням американської письменниці.

Трейлер російською

Офіційного відео до мультфільму поки немає, хоча шанувальники франшизи і чекають його з нетерпінням. Поки для прояснення ситуації зі зйомками та отримання уявлення про зміст, можна ознайомитися онлайн з непоганим оглядом російською:

Читайте також:  Гороскоп Водоліїв на 2018 рік для жінок і чоловіків, діти знака Водолій

Відео

Вся серія «Як приручити дракона» – надзвичайно добра, зворушлива і захоплююча. Для любителів драконів є приємний бонус: серіал за мотивами оригінального мультфільму «Дракони: вершники Олуха», який можна дивитися в очікуванні виходу третьої частини. А перед безпосереднім випуском її в прокат треба неодмінно освіжити в пам’яті дві попередні частини, тоді картина буде цілісною і не доведеться згадувати, звідки взявся той чи інший персонаж.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021