Мультфільм Лего. Фільм 2 (2019): опис, дата виходу в Росії

Майбутнє містечка Лего вже вдруге перебуває під загрозою. Зло не дрімає, як кажуть… Не дрімає і роботяга Еммет, який зміг врятувати місто з попередньої частини повнометражного мультфільму. Але чи вдасться йому повторити попередній успіх? Адже минулого разу йому допомагала ціла команда соратників. Стануть вони на його сторону в цей раз? Все це ми зможемо дізнатися тільки після офіційного виходу трейлера і заяв представників компанії.

Опис мультфільму

Мультфільм Лего. Фільм 2 (2019): опис, дата виходу в РосіїЖиття в містечку Лего, в якому розгортаються дії повнометражного фільму, як завжди спокійна і безтурботна, кожен живе своїм чередом. Не виняток і трудоголік Еммет, який працює будівельником. До речі, так як містечко зовсім новий, більшість його мешканців теж працюють у сфері інженерії та архітектури, придумуючи все більш витончені і красиві будівлі. Але раптово все змінюється. В місто приходить новий правитель, який хоче викорінити будь-яке мистецтво і підпорядкувати собі всіх жителів. Перешкодити цьому вдається тільки Эммету і його приятелям. Точний опис другої частини мультфільму поки не розголошується, але все ж щось змогло просочитися в мережу. Відомо, що основні герої мультфільму все так само будуть жити в місті Лего. І злодій, до речі кажучи, теж знову з’явиться. Але чи буде це один і той же герой, якого звали Лорд Бізнес, достеменно невідомо.

Короткі відомості

Спочатку передбачалося, що мультфільм “Лего. Фільм 2″ вийде в прокат значно раніше, ніж в 2019 році. Однак з-за того, що мультиплікатори не встигли намалювати мультфільм, прем’єру на великих екранах довелося перенести.

Нагадаємо, що збори першої частини мультфільму “Лего. Фільм” перевищили 300 мільйонів доларів США.

Примітно, що сценаристи вдалися до хитрощів своєї професії: як другорядних персонажів вони використовували різних знаменитостей. Авраам Лінкольн, Шекспір, Гендальф, Супермен – ось неповний список тих, хто засвітився у мультфільмі в незвичних амплуа.

Читайте також:
У гості до Діда Мороза на зимові канікули 2018

Мультфільм Лего. Фільм 2 (2019): опис, дата виходу в РосіїСценарій другої частини мультфільму будуть писати Мішель Морган і Джаред Штерн. Попередні сценаристи часто включали в репліки героїв незвичайні крилаті вирази, що тільки додавало популярності фільму. Наприклад, російські перекладачі (сценаристи дубляжу) включили в репліку Бетмена вираз “Твою миша!!!”, яке з першого ж разу запам’яталося глядачам. Багато хто сподівається, що нові сценаристи не будуть змінювати минулим авторам і продовжать включати в мультиплікаційний фільм незвичайні фрази.

Звернемо увагу, що відомості про сценарії, які з’явилися в мережі, не варто сприймати буквально. Не один з офіційних представників компанії-виробника не підтвердив їх. Точно також ніхто не повідомив точну дату прем’єри в світі і в Росії. Минула дата виходу (в 2018 році) не підтвердилася. Фільм вийде не раніше 2019 року.

Залишається тільки сподіватися, що трейлер фільму 2019 року вийде в мережі якомога раніше, а разом з ним ми дізнаємося точну дату виходу мультфільму “Лего. Фільм 2″ у світі і в Росії.

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021