Молодик у січні 2018 року. З якого числа за московським часом

Сучасна людина далекий від реалій предків і марно. Чому стародавні люди настільки трепетно стежили за фазами Місяця? Положення господині нічного неба позначається на всіх видах діяльності: від гарантовано рясного врожаю до успіху в будь-яких починаннях. Визначивши, коли настане молодик у січні нового 2018 року, можна уникнути багатьох проблем в самому початку календарного періоду. Залишається лише з’ясувати скільки за московським часом настане зазначена сизигия.

Молодик у січні 2018 року. З якого числа за московським часом

ЗМІСТ
 • Людина під час молодого місяця
 • Що можна і не можна робити при «найгіршому» Місяці?
 • Народження Місяця в перший місяць нового року
 • Фази Місяця в січні 2018 року

Людина під час молодого місяця

Молодик у січні 2018 року. З якого числа за московським часом

Новомісяччя відіграє особливу роль в історії цивілізації і символізує початок часу. Варто проявити невеликий інтерес, як з’ясується, що саме ця фаза Місяця використовується багатьма народами в якості точки відліку для календарних періодів. В цей час святкується Новий рік за єврейським календарем, а в азіатських країнах зустрічають черговий цикл 60-річного обчислення.

Відповідно до Старого Заповіту, в молодика проводилися особливі жертвопринесення, коли прийнято загадувати бажання богам. Також скасовувалися посади і організовувалися масові гуляння. Робота населення припинялася, поряд з торгівлею і громадськими заняттями. Апостол Павло охрестив такі святкові дні «тінню майбутнього». Настільки яскраво виражені поведінкові особливості вчені пояснюють тим, що людей охоплювали:

 • млявість, апатія і занепад сил;
 • дратівливість і нестриманість;
 • спалахи агресії і гніву;
 • зниження імунітету і загострення захворювань, особливо серцево-судинних.

Сучасна людина легко зрозуміє, що мова йде про депресивних розладах. Вплив цариці ночі, яка перебуває в стадії зародження, негативно впливає на здоров’я. Ослаблений організм відкритий для інфекцій і не в силах боротися з уже існуючими недугами. Болячки загострюються і починають докучати сильніше, ніж завжди.

Читайте також:  Рембо 5 — фільм 2019 року: огляд, дата виходу, трейлер

Що можна і не можна робити при «найгіршому» Місяці?

Молодик у січні 2018 року. З якого числа за московським часом

У молодика категорично не рекомендується:

 • Братися за нові справи.
 • Вирішувати важливі питання.
 • Займатися важкою роботою.

Це саме та фаза супутника Землі, коли варто загадувати бажання і планувати майбутнє. Рутинна робота виконується в звичайному режимі, але з акцентом на планування. У спробі втілити мрію слід враховувати, що найбільш підходящим для спілкування з Всесвіту є темний час доби: вечір, ніч або передсвітанковий годину.

Всі інші починання спіткають невдачі. Астрологи застерігають від проведення важливих переговорів і вирішення нагальних питань з начальством. Не задасться і фінансові проекти. Краще спробувати подолати викликану молодиком депресію, взявши відпустку, просто відпочити, погуляти по місту або зробити коротку подорож. Допоможуть релакс і правильне харчування. Також не варто в цей період записуватися на стрижку або в косметичний салон.

Народження Місяця в перший місяць нового року

Молодик у січні 2018 року. З якого числа за московським часом

Молодиком називають фазу нічного небесного світила, при якій його диск випадає з поля зору. Старий місяць вже відбув, а новий тільки збирається з’явитися. В цей день не має власного магнітного поля володарка ночі здійснює прохід між Сонцем і Землею, тому до нашої планеті звертається її темна сторона, мерехтлива попелястим відтінком тоненького променя. Чергове таке явище очікується в середу 17 січня 2018 року.

Точні характеристики дня, коли настане молодик:

 • схід сонця: 08:47 за московським часом;
 • захід сонця: 17:03;
 • початок молодого місяця: 05:17 / кінець 29-х (перше) місячної доби: 08:47.

На цій стадії видимість супутника Землі складе від 0 до 1% і буде змінюватися протягом усього дня. О 08:48 за московським часом настануть другі місячну добу і триватимуть до 11:31. Перебував у сузір’ї Козерога новонароджений місяць перейде в знак Водолія.

Читайте також:  Трафарети на вікна до Нового року 2018 для вирізання

Фази Місяця в січні 2018 року

ФазиДатиМосковське часЗростаюча Місяць01.01.2018Повний місяць02.01.201805:04:03Щербатий Місяцьз 03 по 16.01.2018Молодий місяць17.01.201805:17:12Зростаюча Місяцьз 18 по 30.01.2018Перша чверть25.01.201801:20:20Повний місяць31.01.201816:26:32Місячне затемнення31.01.201816:30

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021