Міцний горішок 6 2018 фільм | дата, актори, трейлер

Прем’єра в світі: лютий 2019 року

Прем’єра в Росії: березень 2019 року

Країна виробництва: США

Жанр: Бойовик, Драма

Режисери: Льон Уайзман

Акторський склад: Брюс Вілліс, Мері Елізабет Уїнстед, Джай Кортні.

Не перший рік любителів гостросюжетних бойовиків притягує до екранів історія Джона Макклейна – харизматичного поліцейського, який постійно влипає в різні халепи. З моменту виходу першої картини минуло вже близько 30 років, але франшиза донині має безліч фанатів, число яких постійно поповнюється. Не так давно з’явилася інформація, що проходять зйомки кінострічки «Міцний горішок 6», що викликало чималий ажіотаж. Природно, багатотисячна армія шанувальників задалася одним і тим же питанням – коли очікувати нову частину фільму?

Попередні частини

Перший фільм «Міцний горішок», що оповідає про долговязом поліцейському, що бореться зі світовим тероризмом, вийшов в 1988-му році, і одразу ж здобув популярність. Мало кому відомо, але всі частини культової картини засновані на різних романах від різних авторів.

Міцний горішок 6 2018 фільм | дата, актори, трейлер

  • «Міцний горішок 1». Перша частина фільму засновано на творі Родеріка Торпа «Ніщо не вічне». В ній Джон Макклейн вперше з’являється на екрані. Запрошений в гості, головний герой, сам того знехотя, виявляється втягнутим в глобальний терористичний задум. Замість того, щоб спокійно відсидітися в тихому кутку, і дочекатися приходу загону спеціального призначення, детектив вирішує самостійно знешкодити злочинців.
  • «Міцний горішок 2». В основу фільму ліг роман «58 хвилин» від відомого американського письменника Уолтера Уэйджера. Цього разу Джон Макклейн виявляється втягнутий в розбирання між поліцією і терористичною організацією, що відбуваються в аеропорту. І, звичайно ж, детектив знову прагне розв’язати конфлікт у своєму неперевершеному стилі.
  • «Міцний горішок: Відплата». У сюжет ліг сценарій «Саймон говорить», написаний Джонатаном Хэнсли. Спочатку він призначався для зйомок іншого фільму, але поява в даній історії детектива Джона Макклейна здалося актуальним, як автору, так і режисерської команді. В цей раз, поліцейський, який є справжнім магнітом для терористів різних країн і національностей, встряє в крупну аферу, проводиться німецьким радикальним рухом. У цій частині Макклейн діє не один. Його напарником стає виходець з чорного гетто.
  • «Міцний горішок 4.0». Хто б міг подумати, але фільм, що включив в себе масу захоплюючих сцен і непрогнозований сюжет, що ґрунтується на статті з журналу «Wired», написаної Джоном Карлином. На відміну від попередніх частин, стрічка «4.0» включила в себе безліч спецефектів, що вивело франшизу на новий рівень.
Читайте також:
Нові новорічні вірші 2018 року Собаки

Міцний горішок 6 2018 фільм | дата, актори, трейлер

  • «Міцний горішок: Хороший день, щоб померти». Планувалося, що ця картина стане фінальною в історії Джона Макклейна. Він, разом зі своїм сином Джеком, відправляється в Москву, де протистоїть групі терористів. У цьому фільмі Макклейн представлений, як зневірений старий, що втратив розташування своєї сім’ї через постійну зайнятість на роботі. Намагаючись налагодити стосунки із сином, він відправляється до Росії, де Макклейн-молодший потрапляє у в’язницю. Як виявляється, син вирішується піти по стопах батька, і присвятила життя боротьбі із злочинністю. Але замість поліцейського значка у нього з’являється посвідчення агента ЦРУ, а робота передбачає участь у масштабних операціях за територією США. Звичайно ж, це стає справжнім шоком для його батька.

Після виходу п’ятої частини фільму, інформації про продовження історії не надходило, ні режисерів, ні від акторів. Новина про нові пригоди Макклейна буквально підірвала інтернет, викликавши масу обговорень.

Дата виходу

Приблизна дата виходу фільму «Міцний горішок 6» — лютий 2019-го року. Сценаристом, цього разу виступить Родерік Торп, відомий за написання сюжету для першої частини.

Сюжет картини і акторський склад «Міцного горішка 6» – це сувора таємниця. Відомо лише, що фільм буде включати в себе велику кількість спеціальних ефектів, а також безліч відомих акторів. Саме цим і пояснюється такий пізній вихід кінострічки. Актори, які беруть участь у зйомках, одночасно працюють і в інших масштабних проектах, а деякі сцени вимагають тривалої підготовки.

Міцний горішок 6 2018 фільм | дата, актори, трейлер

Де проходять зйомки

Незважаючи на те, що сценарій фільму є не разглашаемой інформацією, вдалося з’ясувати, що дія відбуватиметься в Нью-Йорку і Токіо. Як показує статистика, більша частина вдалих проектів кіноіндустрії, чия дата виходу припадає на 2018-2019 роки, знімається саме в цих містах.

Читайте також:
Мультфільм «Суперсімейка 2» 2018. Дата виходу, дивитися трейлер російською

Як і в попередніх частинах, головний герой буде протистояти терористичним організаціям. Але є висока ймовірність, що це буде відбуватися не в автономному режимі – звичному для Макклейна. Попередня частина, що оповідає про спільну роботу з сином – спеціальним агентом ЦРУ, набрала 85% позитивних відгуків. Це вказує на те, що нова історія може знову об’єднати двох персонажів. Так само не виключена поява союзників детектива, які будуть супроводжувати його весь фільм.

Що стосується обмежень, то, як стверджує режисерська група «Міцного горішка 6», вони складуть «18+». Це пояснюється великою кількістю відвертих сцен, а також бійок і перестрілок. На цей раз особлива увага приділена і негативним героям, кожен з яких буде володіти унікальністю характеру.

В очікуванні трейлера до шостої частини Міцного горішка пропонуємо подивитися відео:

Читайте також:

  • Тяжіння 2 – фільм 2019 року
  • Новий російський паспорт у 2019 році
  • Годзілла 2 — фільм 2019 року
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021