Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

Щороку компанії влаштовують для своїх співробітників, партнерів і постійних клієнтів заходи присвячені головним свят і важливих подій в житті підприємства. Серед них популярні сесії, конференції, симпозіуми та зборів. Але самими затребуваними, є корпоративні вечірки, зближують колектив і керівництво в невимушеній обстановці. Одна з таких зустрічей чекає на кожного працівника в кінці року – підведення підсумків, заохочення і привітання з наступаючим святом. На додаток до подарунків, традиційно служать листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям. У них керівництво пише слова подяки і щирі побажання.

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

ЗМІСТ
  • Навіщо потрібні листівки для корпоративу?
  • Де взяти унікальну листівку?
  • Як зробити корпоративні листівки своїми силами?
  • Основи етикету в новорічній листівці
  • Галерея оригінальних кліпів

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

Для PR-менеджерів, передноворічна пора – час підготовки до майбутніх корпоративів. Крім закупівлі подарунків, пошуку ведучих і артистів, замовлення залу в ресторані і меню, необхідно серйозно підійти до створення запрошень та листівок.

Здавалося б, така дрібниця не вимагає особливої уваги, але листівка є одним з кращих способів підтримки іміджу компанії. Цей варіант має кілька вагомих переваг:

  • підтримка корпоративного стилю;
  • збільшення бази клієнтів і партнерів;
  • проведення маркетингової акції;
  • прояв етикету і уваги.

Зараз багато компаній воліють розсилку вітальних листівок факсом, на електронну пошту або через звичайний поштовий сервіс. Але для корпоративної вечірки такий варіант не піде. В ході заходу, що паперова листівка служить стандартним доповненням до подарунка, тому її наявність просто необхідно.

Читайте також:  Передбачення Павла Глоби на 2018 рік для Росії, України та світу

Де взяти унікальну листівку?

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

Краще всього скористатися сервісом друкарських салонів. Разом з фахівцями заздалегідь продумується індивідуальний дизайн і роздруковується потрібний тираж. Причому на картці обов’язково ставиться логотип та інші графічні особливості організації.

Для підвищення статусу, необхідно вибрати оригінальний стиль і скласти унікальний текст. Краще не використовувати побиті вираження і поширені вірші. Фірмові знаки повинні максимально кидатися в очі, при цьому не затьмарювати собою основний контент листівки. Це послужить відмінною формою ненав’язливої реклами і підтримає образ компанії.

Як зробити корпоративні листівки своїми силами?

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

Серед робочого колективу напевно знайдеться майстер-самоучка або професійний дизайнер, знайомих з роботою в графічних редакторах. Насправді, «домашня» розробка корпоративних листівок нічим не відрізняється від розробки в спеціалізованих студіях. Єдина відмінність – наявність професійної копіювальної техніки та матеріалів. Але якщо підприємство має в своєму арсеналі і те і інше, то цілком можливо зробити високоякісні шедеври своїми силами. Тому ми надали галерею шикарних шаблонів, які відмінно підійдуть для цієї мети.

Основи етикету в новорічній листівці

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціям

Звичайно, для підтримки іміджу організації, необхідно написати привітання з урахуванням основ етикету, тому слід врахувати кілька базових правил:

1Звернення до одержувача повинно бути з урахуванням його віку і статусу. В залежності від ділових відносин, прізвище можна вживати, а можна і ні. У деяких випадках, ім’я та по батькові цілком достатньо. Це згладить офіціоз і додасть теплі нотки у вечірню програму. Більш стримане звернення – «шановний», «високоповажний», менше – «дорогий».2Для листівки не рекомендується шукати готові поздоровлення у віршах або прозі. Краще скласти оригінальний текст самому і написати вручну. Але якщо вона вже містить надрукований текст, то обов’язково додайте від імені організації кілька теплих слів.3Зверніть увагу на те, щоб привітання було коротким, зрозумілим, швидко і легко читалося. Не утяжеляйте зайвими оборотами і високопарними словами. І не забувайте приділяти увагу грамотності.4В кінці потрібно поставити підпис і дату, щоб людина після закінчення багатьох років зміг згадати всі приємні враження, які отримав під час вечірки.
Читайте також:  Година Землі в 2019 році: якого числа, дата

Галерея оригінальних кліпів

Для корпоративу

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціямПерейти в галерею

Для Фотошопа у форматі PSD

Листівки з Новим роком 2018 колегам і організаціямСкачати шаблони

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021