Кращі російські фільми 2018 року

У сучасному вітчизняному кіно склалася парадоксальна ситуація: жанрів і тим все більше, спецефекти все крутіше, а глядач майже завжди отримує найглибше розчарування після перегляду чергового «шедевра». І розчарування — це часом не погано, після інших картин так взагалі відчуває себе ображеним. А судити про вітчизняних киноновинках до виходу справа взагалі невдячна, адже часто буває і хорошу книгу в основу сюжету покладуть, і непоганих акторів наберуть, і трейлер красивий покажуть, а в підсумку — випускна робота студента-режисера, состряпанная за три дні до іспиту. Тому збірки «кращі російські фільми 2018 року» краще назвати «вітчизняні фільми 2018, на які варто звернути увагу».

Кращі російські фільми 2018 року

Вітчизняні киношники готують до випуску в 2018 близько 30 картин різних жанрів: від містики і мелодрам до військово-історичних та стрічок-біографій. Виглядає десятка теоретично гідних фільмів наступним чином (без розподілу по рейтингу):

№НазваРежисер1«Т-34»Олексій Сидоров2«Чернетка»Сергій Мокрицький3«Віщий Олег»Антон Борматов4«Рубіж»Дмитро Тюрін5«Балканський кордон»Андрій Волгін6«Танкісти»Костянтин Максимов7«Ебігейл»Олександр Богуславський8«Літо»Кирило Серебренніков9«ЕПРОН: Скарби загиблого корабля»Сергій Мокрицький10«Віденські канікули»Федір Бондарчук

«Т-34»

Кращі російські фільми 2018 року

Радянському танкістові Ивушкину в німецькому полоні швидко знаходять гідне заняття: стати навчальним посібником для молодих асів Панцерваффе, які навчаються боротися проти «тридцятьчетвірок». Тільки «гарматним м’ясом» Івушкіна бути не бажає: розстрілявши на полігоні «Тигри» суперників, він втікає і в спробі прорватися до своїх здійснює зухвалий рейд по тилах здивованих німців. Насторожує факт, що фільм — ремейк радянської картини 1964 року «Журавлі». Але варто глянути, раптом вийшло гідно перезняти?

Читайте також:  Nissan Patrol 2019 | фото, технічні характеристики, ціна

Відео

«Чернетка»

Кращі російські фільми 2018 року

В основі сценарію — одна з кращих книг Сергія Лук’яненка. Головний герой виявляється викресленим зі звичного життя: рідня не визнає, що в його квартирі живе незнайомка, а всі документи, що доводять його існування буквально розсипаються в руках. Тепер йому належить стати митником на кордоні злиття паралельних всесвітів і дізнатися, що наш світ всього лише один з багатьох полігонів для обкатки різних сценаріїв розвитку держави.

Відео

«Віщий Олег»

Кращі російські фільми 2018 року

Ця історична постать знайома глядачеві за твором Пушкіна, в підручниках історії Олегу присвячений цілий параграф, а ось в кінематографі князь був обійдений увагою. Це вирішили виправити, назвавши картину аж «історичною епопеєю». Історію свою корисно знати і почесно, одне бажання — не вийшло б як з горезвісним «Вікінгом».

«Рубіж»

Кращі російські фільми 2018 року

Тема «попаданцев» вже дісталася з літератури в кіно («Ми з майбутнього», «Туман») і продовжує щільно в ньому обгрунтовуватися. На цей раз наш сучасник виявиться на «Невському п’ятачку», де йшли кровопролитні бої за Ленінград. Безтурботний нащадок наочно переконається в мужності і готовності до самопожертви предків. Добре, якщо у режисера вийде якісне патріотичне кіно про подвиг радянського солдата, а не чергова виріб з метою заробити на військовій «обгортці».

«Балканський кордон»

Кращі російські фільми 2018 року

За основу взято знаменитий рейд наших десантників на Приштину під час Балканського конфлікту. Сюжет змінено на догоду екшн: будуть перестрілки, звільнення полонених сербських «братушек», мабуть не обійдеться без підступних натовців і обов’язково будуть злі косовари. Ідея хороша, про цю війну почали забувати, адже тисячі російських добровольців і наші регулярні війська брали в ній участь, проявляючи властиві російському солдатові героїзм, дивуючи їм «заклятих друзів».

Читайте також:  Малюємо ажурну ялинку у трафаретній техніці

«Танкісти»

Кращі російські фільми 2018 року

Екранізація реального подвигу екіпажу КВ-1 під командуванням аса Насіння Коновалова, прозваного «танковим снайпером». Історія абсолютно фантастична, Рембо — жалюгідний щеня в порівнянні з Коноваловим. В бою під Міллерово в 42 році його підбив танк 16 ворожих, знищив 2 бронетранспортери «Ханомаг» і спалив 8 вантажівок з піхотою. Покинувши свій КВ залишився єдиним членом екіпажу, Семен Васильович трохи пізніше влаштував засідку на гітлерівців, відбив танк і на ньому повернувся до своїх, а потім ще місяць воював на трофейної техніки.

«Ебігейл»

Кращі російські фільми 2018 року

Наші киношники давно намагаються зняти хороше фентезі або містику. Але не виходить: то спецефекти дешеві гроблять картину, то безглуздий сюжет, актори «дерев’яні». «Ебігейл» – чергова спроба, раптом так буде вдалою. В ізольованому місті, ураженим дивною заразою, живе дівчина. Вона мріє розшукати втраченого в дитинстві батька, зараженого. Одного разу у Ебігейл проявляються ознаки проклятої хвороби, що опинилася схильністю до магії, оголошеної правителями бісівської напастю. Вона ховається і приєднується до таким же чародіїв-заколотникам.

Відео

«Літо»

Кращі російські фільми 2018 року

Фільм-біографія, присвячений Віктору Цою. Початок його творчого шляху, перші концерти і підготовка «співака з електричок» до запису першого альбому. Фільм повинен сподобатися фанатам «Кіно», особливий оптимізм вселяє особистість режисера: Кирило Серебренніков зняв знаменитий бойовик від першої особи «Хардкор» (2015), заслужив захоплення критиків, причому за кордоном теж, і чудову драму «Учень» (2017).

«ЕПРОН: Скарби загиблого корабля»

Кращі російські фільми 2018 року

І знову ремейк! На цей раз фільму аж 1935 року. Експедиція підводних робіт особливого призначення в 20-ті роки займалася підйомом затонулих субмарин і кораблів, у тому числі пошуками затонулих цінностей. Послужний список цієї «контори» – готовий сюжет для дюжин пригодницьких романів. У фільмі ЭПРОНовские нирці будуть шукати скарби «Чорного принца», британського транспорту, затонулого в Кримську війну.

Читайте також:  Дізнайтеся 2019 рік якої тварини за гороскопом і його символ

«Віденські канікули»

Кращі російські фільми 2018 року

Кінець війни, з табору біжить наш льотчик. Повертатися «порожнім» він не хоче, бо вирішує викрасти з аеродрому під Віднем новітній реактивний винищувач німців. Знімає картину Федір Бондарчук, що насторожує: з одного боку у нього завжди є кошти на непогані спецефекти, з іншого — фільми у нього, м’яко кажучи, глибоким змістом не блищать. Поглянути треба: а раптом?

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021