Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

Росіяни тужать за гостинній країні і чекають не дочекаються, коли відкриють Єгипет для туристів. Фахівці впевнені, що 2018 рік принесе гарні новини. Ініціативи, вжиті урядом Арабської республіки, довели свою дієвість та мінімізували ризики терористичних актів. Справа за рішенням Ростуризму. Буде воно позитивним? Спробуємо розібратися!

Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

ЗМІСТ
 • Перлина Африканського континенту
 • Край пірамід в ізоляції
 • Ситуація в Єгипті сьогодні
 • Що говорить Ростуризм?
 • Єгипет від «А» до «Я»: туристична довідка

Перлина Африканського континенту

Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

Маср – друге назва місця, про красу і диковинах якого споконвіку ходять легенди. Луксор, Олександрія, Гіза – ці міста зберігають найпотаємніші таємниці людства, а розкішні пляжі Хургади і Шарм-ель-Шейха ваблять шовковими пісками, ласкавими прибоями і запаморочливими краєвидами. «Хто випробував воду з Нілу, буде вічно прагнути в Каїр» – сказав поет і був прав. Росіяни обожнюють Єгипет за його клімат і гостинність. Тут є все, що потрібно для справжнього відпочинку:

 • тепла погода круглий рік;
 • гідний сервіс і доступні ціни;
 • доглянуті пляжі і комфортабельні готелі;
 • велика кількість екскурсій і розваг на будь-який смак.

Всього кілька років тому потік туристів з РФ в цю країну бив усі рекорди. Відлік йшов на мільйони поки не сталася страшна трагедія 2015 року – аварія літака «Когалимавіа». Заходи безпеки, вжиті багатьма державами, виявилися безапеляційними. Авіасполучення з туристичною меккою перервалося. Виною тому близькість її кордонів до країн з високим рівнем терористичної загрози. Та й в самій республіці політична обстановка не відрізняється стабільністю.

Читайте також:  Відпочинок в січні 2019 року обіцяє багато свят і вихідних

Край пірамід в ізоляції

Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

Згідно зі статистичними даними, до 2015 року туризм був однією з основних статтею доходу держави двох материків:

 • Щорічної потік туристів – близько 10 млн.
 • Фінансові надходження до бюджету країни – понад 7 млрд. дол.
 • Кумулятивний внесок сектора у ВВП – 12,8%.

Після трагедії над Сінаєм республіка стала нести непоправні втрати. У перші три місяці після закриття повітряного простору збитки перевищили 7,5 млн. дол. Єдине, що могло врятувати Єгипет – підвищення рівня безпеки в аеропортах. З метою реалізації цих заходів уряд виділив 10 млн. дол.

Ситуація в Єгипті сьогодні

Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

Завдяки фінансуванню з боку керівництва республіки, авіаційна інфраструктура зазнала кардинальних змін:

 • модернізація систем відеоспостереження;
 • установка пристроїв з виявлення вибухівки;
 • удосконалення процедури передпольотного огляду.

Завдяки якісній і злагодженій роботі служб безпеки, багато держави відновили авіаційне сполучення з Єгиптом. Проте загроза терактів все ще актуальна. Прикладом тому служать останні події у Танті та Олександрії.

Що говорить Ростуризм?

Коли відкриють Єгипет для туристів в 2018 році. Новини сьогодні

Переглядаючи найсвіжіші новини по темі, не можна не відзначити зрушення у відносинах Росії і Єгипту. Спочатку влада республіки відмовилися визнавати вину в катастрофі Airbus А32. Однак, згідно з міжнародними протоколами, саме приймаюча сторона зобов’язана забезпечувати належні умови для туристів. Ростуризм виніс свій вердикт у повній відповідності законодавчим актам.

Переживши всі труднощі, пов’язані з різким відтоком туристів з РФ, великої Британії та інших великих держав, уряд республіки приступило до виконання їх вимог. Завдяки цьому ситуація почала набувати позитивні обриси. В Єгипет повернулися відпочиваючі з Європи, підвищився інтерес до курортів з боку найближчих сусідів з Азії. Ростуризм продовжує переговори про відновлення авіаційного сполучення, але поки вітчизняні фахівці вважають прийняті заходи недостатніми, наполягаючи на присутності своїх представників в аеропортах.

Читайте також:  Меню на Новий рік 2020: ТОП-10 нових рецептів з фото!

Процес прокоментував глава Ростуризму О. Сафонов, зазначивши можливість відновлення в 2018 році чартерних рейсів в Каїр. Результати перевірки столичного аеропорту продемонстрували високий рівень підготовки місцевих служб безпеки. Говорити про те, коли відкриють весь Єгипет для туристів, поки рано. Мінтранс готовий відновити співпрацю з аеропортами Хургади і Шарм-ель-Шейх тільки після перевірки, але відповідного запрошення з боку уряду республіки поки не послідувало.

Єгипет від «А» до «Я»: туристична довідка

Офіційна назваАрабська Республіка ЄгипетСтолицяКаїрВеликі містаОлександрія, Луксор, Асуан, Порт-Саїд, Гіза.Займана територіяПівнічна Африка і Синайсий півострів Азії. На півночі омивається водами Середземного, на сході — Червоного морів. Обидва моря з’єднані за допомогою Суецького каналу.Внутрішні водиРічка НілСусідні державиНа сході: Ізраїль і Сектор Газа

На півдні: Судан

На заході: ЛівіяКліматТропічний і субтропічний з мінімальною кількістю опадівНаселенняБільш 80,5 млн. Етнічний склад: араби 98 %, а також нубійці, беджа, бербери та іншіРелігіяісламАдміністративний поділ27 мухафазуТелефонний код8-10-20Різниця у часіПо Москві: -2 годиниГрошова одиницяєгипетський фунтПопулярні курортиХургада, Сафаг, Марса-Алам Ель-Гуна, Макаді Бей, Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Олександрія, Мерса-Матрух

Відео

Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021