Коли День Росії в 2019 році

День Росії – це відносно молоде свято, який, тим не менш, вже встиг полюбитися всім росіянам. «Вік» цього торжества становить всього 27 років, але за своєю значимістю і смислової наповненості не поступається дат з більш багатою історією.

Цей день є символом об’єднання всіх громадян нашої країни, прагнення до розвитку та зростання. Головна його мета – підняти рівень патріотизму серед населення і нагадати всім, що ми єдиний народ.

День Росії вже традиційно відзначається 12 червня і 2019 рік у цьому плані винятком не стане. Свято пройде в урочистому дусі з різними розважальними заходами.

Зміст:

  • Трохи про свято

  • Традиції святкування

  • Як можна провести День Росії

  • Відео

Трохи про свято

Історія свята розпочалася ще в 1990 році, коли уряд РФ прийняв декларацію про незалежність країни. Саме на честь цієї події в 1991 році календар поповнили ще однією «червоної» датою – 12 червня.

Але мало хто серед пересічних громадян сприймав це свято і за фактом його ніяк не відзначали. Торжество не було популярним відразу з кількох причин. Так, у нього було дуже довге і «вузьке» назва, так і уряд не вдавався до жодних кроків, щоб підвищити його престиж.

У 1998 році це свято отримало нову назву – День Росії – а разом зі «свіжим» іменем і шлях до сердець громадян.

Коли День Росії в 2019 році

З кожним роком свято ставало все більш цікавим людям, а його відзначення набувало великих розмахів. У 2002 році 12 червня стало офіційно святковою датою і з тих пір є вихідним днем.

Зараз День Росії – це по-справжньому масштабне і цікаве свято. Воно стало втілювати єдність народу і його віру в те, що країна має велике і світле майбутнє.

до змісту ↑

Традиції святкування

Оскільки День Росії «вливався» в життя громадян поступово, то й особливих традицій у нього ще не сформувалося.

Варто зазначити, що коли це свято тільки з’явився, то у нього було досить багато противників, які не могли примиритися з розпадом СРСР і не хотіли відзначати свято, присвячений РФ, як окремій державі. Тільки в останні 8-10 років торжество стало дійсно значущим для росіян.

Коли День Росії в 2019 році

Серед нових традицій, які починають приживатися, варто виділити вивішування державного прапора на балконах та вікнах квартир і будинків. Таким чином люди демонструють свою повагу до символіки країни і заявляють, що є патріотами своєї держави.

Крім того, в цей день представники уряду вручають нагороди громадянам, які внесли великий вклад у розвиток Росії, підняття її іміджу на міжнародному рівні, покращення життя простих людей. Нагороди отримують спортсмени, діячі мистецтва, дипломати, представники військової справи та інших сфер. Видають особистості отримують свої медалі з рук Президента.

Звичайно, свято не обходиться без різних урочистих заходів. У всіх населених пунктах країни проходять паради, концерти, фестивалі, виставки і навіть справжні народні гуляння. Громадяни збираються разом на головних площах своїх міст і сіл, і проводять цей день разом в дусі єдності та патріотизму.

Коли День Росії в 2019 році

Долучившись до загальних веселощів, можна не тільки подивитися на парад і насолодитися концертом, але й подивитися на народних умільців, придбати цікаві сувеніри і навіть взяти участь у майстер-класі з народних ремесел.

Найбільш грандіозні святкування пройдуть, звичайно, в Москві і Санкт-Петербурзі. Обидві столиці постараються провести масштабні гуляння, які запам’ятаються їх жителям і гостям надовго. Враховуючи, що з кожним роком у ці міста приїжджає все більше туристів, столичне керівництво зробить багато для того, щоб свято в 2019 році пройшов на вищому рівні.

Закінчується свято зазвичай салютом, який стає яскравою крапкою у святкуванні.

Варто зазначити, що чимало уваги в святковий період приділяють дітям. Так, у школах вчителі розповідають про історію Дня Росії, важливості патріотизму та любові до своєї країни.

Коли День Росії в 2019 році

Також протягом кількох останніх років люди проводять в цей день мирні мітинги, на яких намагаються підняти актуальні проблеми суспільства і світу, висловлюють свою громадянську позицію. Не рідкістю стають різні флеш-моби, участь в яких бере переважно молодь. З їх допомогою молоді люди заявляють про свій патріотизм і ставленні до шляху, яким іде країна.

до змісту ↑

Як можна провести День Росії

Незважаючи на те, що День Росії став дійсно урочистою і святковою датою, для багатьох він є в першу чергу вихідним, а значить, ще однією можливістю відпочити.

Особливо приємно, коли 12 червня випадає на суботу або неділю, адже в цьому випадку вихідний переноситься на понеділок і вільних днів стає більше. Але в 2019 році торжество припаде на середу, тому відпочивати ми всі будемо серед робочого тижня.

Коли День Росії в 2019 році

Багато людей вважають за краще цей вихідний провести якомога більш плідно, тому присвячують їх домашнім клопотам або ж «підтягування хвостів» на роботі. Частина громадян виїжджають на дачу, адже в червні у завзятих городників вже багато справ і планів.

Крім того, вихідний є чудовою можливістю вибратися на природу та провести час з сім’єю або друзями. Можливо, в деяких регіонах буде ще недостатньо тепло для купання в річках і озерах, але от поїхати в ліс і влаштувати пікнік – це відмінна ідея.

Також День Росії – це прекрасна дата для екскурсії в столицю, адже там буде особливо цікаво і весело. У будь-якому разі, всі ми отримаємо невелику перепочинок посеред робочого тижня, яка так необхідна, щоб перевести дух і набратися сил.

Коли День Росії в 2019 році

День Росії – це не тільки веселе, але і дійсно потрібний свято, який покликаний нагадати нам все про важливість працювати на благо країни. Цей день є найкращою можливістю висловити свою любов до держави і громадянську позицію.

Якщо ви поділяєте цю думку, то в День Росії вивісите на вікні свого помешкання державний прапор і обов’язково відвідайте урочисті заходи, щоб розділити з усіма гарний настрій.

до змісту ↑

Відео


Стаття написана спеціально для сайту “2019 рік Свині

Читайте також:  Як весело відпочивати в зимові канікули?
Поділитися з друзями
Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Новий рік 2020-2021