Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Враховуючи такі фактори, як глобальна зміна клімату, складну геополітичну ситуацію в світі і загрозу, що йде з космосу, кінець світу в 2018 році виглядає не таким вже й нереальним. Прогнози астрологів і вчених на цей рахунок кардинально різняться, проте, деякі з озвучених ними прогнозів просто лякають своєю правдоподібністю.

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

ЗМІСТ
 • Кінець світу по Нострадамусу
 • Пророцтва Ванги
 • Матрона Московська. Ясновидиця з Росії
 • Думка найсильніших екстрасенсів
 • Чи буде кінець світу в 2018 році?

Кінець світу по Нострадамусу

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Одним з найбільш відомих і загадкових віщунів в історії людства є Мішель Нострадамус. І це зовсім не випадково, адже багато хто з його передбачень збулися з лякаючою точністю, а значить, існує досить висока ймовірність того, що й інші прогнози астролога потраплять “в яблучко”. Самі бурхливі суперечки в науковому світі викликають пророцтва Нострадамуса, що стосуються кінця світу. У зв’язку з тим, що свої записи астроном вів в алегоричній формі, прив’язати ту чи іншу подію до певної дати не просто. Тим не менш, експерти, які присвятили своє життя вивченню і розшифровці катренів великого містика, впевнені в тому, що апокаліпсис очікує людство саме в 2018 році. На їхню думку, виною тому не стане зіткнення з планетою гігантського метеорита, а війна між християнами і “людьми в білих чалмах”. При цьому фахівці підкреслюють те, що більшу частину населення планети погублять “нищівний” промені”, що так чи інакше наштовхує на думку про ядерному конфлікті. Цікавий і той факт, що Нострадамус згадав про те, що залишилися в живих люди змушені будуть переселитися на Північ, який багато експертів асоціюють з Росією.

Читайте також:  Заборона на кальяни в Росії з 2019 року лише частина боротьби з курінням

Пророцтва Ванги

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Знаменита болгарська провидиця Ванга також не раз згадувала про події, які будуть передувати кінця світу. Її прогнози свідчать про те, що причиною загибелі людства стане на глобальний природний катаклізм, а масштабні військові конфлікти і нераціональне ставлення політиків до ресурсів планети. Однак, Ванга нічого не говорила про те, що люди повністю зникнуть з лиця Землі, навпаки, за її словами, вони перейдуть до більш досконалої форми існування”.

Початком “кінця світу”, на її думку, стане конфлікт на Близькому Сході. Враховуючи, що відбуваються в світі події, можна зробити висновок про те, що сценарій, описаний великої ясновидицей, цілком реальний і не позбавлений здорового глузду.

Матрона Московська. Ясновидиця з Росії

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Ікона святої Матрони Московської по праву вважається чудодійною. Перед її обличчям отримали духовне і фізичне зцілення багато жителів нашої країни. Однак, не всі росіяни знають про те, що Матрона не тільки допомагала людям позбутися недуг, але і мала пророчим даром. На жаль, не всі її передбачення є райдужними для людства.

Дослідники пророцтв російської ясновидиці вважають, що її пророкування про кінець світу відноситься саме до 2018 року. Багато їх них озвучують цілком конкретну дату 10 лютого. Що станеться в цей день не може сказати ніхто, однак, якщо відштовхуватися від слів самої Матрони, людство зникне з лиця планети з власної вини. Згубні звички людей, жахлива екологія, хвороби, невтішна статистика народжуваності і смертності, нескінченні війни – все це веде до неминучої катастрофи. Тож нікого не здивує, якщо передбачення Матрони на 2018 рік будуть пов’язані з одним з перерахованих факторів.

Думка найсильніших екстрасенсів

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Багато екстрасенсів і ясновидців з різних країн світу також не залишаються осторонь, все частіше публікуючи пророцтва про кінець світу, який очікується в 2018-му році. Серед найбільш обговорюваних передбачень, озвучених людьми з паранормальними здібностями, є наступні:

 • Америка і Східна Азія підуть під воду внаслідок глобального повені;
 • з’являться нові вірусні захворювання, які знищать сотні мільйонів людей і тварин;
 • Земля піддасться метеоритної атаки, що призведе до тотального знищення життя на всій планеті;
 • відбудеться крах світової фінансової системи, який стане причиною злиднів, хвороб і голоду;
 • прокинуться вулкани, в результаті чого настане критичне зниження температури, в умовах якої люди не зможуть продовжити своє існування;
 • Землю відвідають прибульці з наміром знищити людей і заволодіти ресурсами планети.
Читайте також:  Відео листівки на Старий Новий рік 2021: музичні вітання

Деякі пророцтва виразно звучать фантастично, проте, якщо враховувати те, що зовсім недавно людство не вірило в можливість польоту людини в космос, не варто відноситься до даних прогнозами надто скептично.

Чи буде кінець світу в 2018 році?

Кінець світу в 2018 році: міф чи реальність. Передбачення великих віщунів

Своїм прогнозом з приводу прийдешнього апокаліпсису поділився з росіянами відомий астролог Павло Глоба. На його думку, 2018 рік для нашої країни буде одним з найскладніших за останнє десятиліття. У переліку проблем, з якими доведеться зіткнутися росіянам астролог виділив наступні фактори:

 • Зростання економічної кризи (в 2018 році він досягне свого піку);
 • Погіршення політичних відносин Кремля і Вашингтона;
 • Висока вірогідність початку Третьої світової війни.
 • Незважаючи на невтішні прогнози, не варто впадати у відчай і впадати у відчай, адже завжди залишається надія на те, що людям вдасться знайти спільну мову, зупинити війни і протягнути один одному руку допомоги.

  Відео

  Поділитися з друзями
  Рейтинг
  ( Поки що оцінок немає )
  Новий рік 2020-2021